5 kolejka - umawiamy się na mecze

Awatar użytkownika
Hypnotic
rekrut
Posty: 57
Rejestracja: 10 maja 2013, 14:18

Re: 5 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Hypnotic » 11 lip 2013, 12:13

No niby tak ale jak widze że Twoj team jako najlepszy w grupie ma raptem 3 lvle o ile pamietam a przyjdzie mu grac z elfami z 4lvlowcem i kilkoma 3 oraz 2, no to roznica jest.

Pytam o te awanse bo się nie znam, czyli ten punkt z wymuszonego remisu się nie liczy do wyjścia tak?

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: 5 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: zgnity » 11 lip 2013, 13:02

Wymuszony remis dał 1 MVP ( 5 SPP ) oraz 1 TD* ( 3 SPP - jeśli był to remis 1:1 ) więc niejako nie było okazji na podania oraz CAS itd itp więc niejako taka forma zaliczenia meczu osłabiła oba zespoły gdyż nie awansowali zawodnicy , co prawda nikt nie umarł ani nie został kontuzjowany lecz dla mnie taka forma jest osłabieniem zespołu :P

A co do wyjścia z grupy to sam nie wiem czy wychodzi 2 ? 3 czy też 4 zespoły.
Jedna rzecz pewna jest - przegrana eliminuje z dalszych rozgrywek :]

PS. Orki zawsze mi bardzo wolno awansowały , choć z drugiej strony jeśli mieć szczęście w kolejnym meczu to może mi z 4-6 zawodników awansować :P
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: 5 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: reszka » 11 lip 2013, 21:11

yedee pisze:
Domingo pisze:Lyskie, Hypnotic, Yedee i szkodnik - co z Waszymi meczami? Bo kolejka trwa do dzis teoretycznie
No my ze szkodnikiem od jakiegos czasu walczymy o sensowny termin. Mam nadzieje ze jutro o 22 sie uda w koncu.
szkodnik pisał mi o czwartku wolnym w kontekście drużynówki, ale termin spokojnie zostawiam Wam.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: 5 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: reszka » 12 lip 2013, 10:26

Meczu chyba nie było.

Jeszcze Domingo i Michaello z 3 grupy został. Trudno bez Was grupy ułożyć koledzy.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: 5 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: yedee » 12 lip 2013, 10:55

Niestety nie dalismy wczoraj rady rozegrac meczu, po powrocie do domu okazalo sie ze zostalem odceity od internetu. Licze ze szkodnik znajdzie czas w weekend.
Obrazek

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 5 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Domingo » 12 lip 2013, 11:15

reszka pisze: Jeszcze Domingo i Michaello z 3 grupy został. Trudno bez Was grupy ułożyć koledzy.
Nasz mecz nie doszedł do skutku, Michaello nie ma czasu zagrać w tym tygodniu i zgodził się na walkower. Liczyłem, że zagramy (dwukrotnie w tym tyg. czekałem na niego ale nie dawał rady) także chyba trzeba zrobić ten walkower i jechać dalej.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: 5 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: reszka » 12 lip 2013, 11:20

Domingo napisał mi, że Michaello nie stawił się 2 razy na grę i napisał, że musi mecz oddać walkowerem. Zakładając że to prawda, to ostatni mecz halflingów z jaszczurkami jest o pietruszkę.

Grupa C to grupa 1, bo tam zawodnik na 3 miejscu ma najmniej punktów w porównaniu z pozostałymi drużynami.

Ja ze zgnitym mamy tyle samo punktów, więc decyduje łacznie ilość przyłożeń i kontuzji. Nie chce mi się liczyć, ale po wynikach 5:0 i 4:3 i paru kontuzjach zadanych, nie wierzę, że orki będą lepsze. Zatem A1 to leśniaki, B1 to orki. (w przeciwnym wypadku należałoby zamienić miejscami parę 1 i 4)

Składy 1 rundy PO:

1) Leśne elfy - norsmani
2) amazonki - khemri
3) krasnoludy - nurgle
4) orki - wysokie elfy.


potem 1 z 2 i 3 z 4.

Śmieszne, że pary 1 i 2 to głównie pancerze 7, a pary 3 i 4 to przynajmniej średnio 8,5.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: 5 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Chris » 12 lip 2013, 11:27

Czyli mam Amazonki ? heh, I see "dodge" people ;)

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: 5 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Chris » 12 lip 2013, 11:28

reszka pisze:Zakładając że to prawda, to ostatni mecz halflingów z jaszczurkami jest o pietruszkę.
To może Panom wpisać draw'a i jedziemy z PO?

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 5 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Domingo » 12 lip 2013, 11:54

Jako, że sytuacja dotyczy bezpośrednio mnie, niech decyzję podejmą pozostali komisarze. Podeślę Wam PW od Michaello. Przypominam, że kolejka trwała do wczoraj. Z drugiej strony, mi się nigdzie nie śpieszy. Zaraz wyjeżdżam na urlop i następne mecze będę mógł zagrać dopiero 22.07.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum BOWLSATu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość