5 kolejka - umawiamy się na mecze

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: 5 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Chris » 12 lip 2013, 12:05

Domingo pisze:Jako, że sytuacja dotyczy bezpośrednio mnie, niech decyzję podejmą pozostali komisarze. Podeślę Wam PW od Michaello. Przypominam, że kolejka trwała do wczoraj. Z drugiej strony, mi się nigdzie nie śpieszy. Zaraz wyjeżdżam na urlop i następne mecze będę mógł zagrać dopiero 22.07.
Tu się zgadzam - w/o dla Ciebie.

Bardziej chodzi mi o mecz halfingów z jaszczurkami, żeby tu wpisać draw i pchnąć Bowlsat do fazy PO :)

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: 5 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: reszka » 12 lip 2013, 12:59

Myślę, że tak będzie trzeba zrobić. Ani yedeemu ani szkodnikowi chyba nie zależy na swoich drużynach. Kolejka formalnie była do wczoraj a mecz co najwyżej o 4 miejsce jest.

Ale fajnie byłoby, gdyby sami zainteresowani się wypowiedzieli albo sam Peri we własnej osobie, jako gobliński komisarz Bowlsatu 2.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: 5 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: yedee » 12 lip 2013, 13:59

No ja nie bede ukrywal ze zaluje takiego rozwiazania, bo liczylem na dobra zabawe niziolkami i czekalem na pierwsze upragnione zwyciestwo.

Umawialismy sie pare razy, ale zawsze cos niestety wypadalo. Szkodnik dzisiaj nie moze zagrac, a ja z kolei w weekend moge miec problem ze znalezieniem czasu.

Chyba nie ma sensu wstrzymywac Was z gra, tym bardziej ze nasz mecz jest bez znaczenia dla ligii.
Obrazek

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: 5 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Perihelion » 12 lip 2013, 16:56

reszka pisze:M..Peri we własnej osobie, jako gobliński komisarz Bowlsatu 2.
O w morde nie wiedziałem że awansowałem na komisarza he he he.
A ilu ma wejść do PO 4 czy 3 ? Tak czy siak D M i S mają szansę wejść dalej, ale muszą swoje mecze rozegrać. Ja tam jestem za tym żeby poczekać ten tydzień. Może znajdą czas, może nie. Jak nie to wtedy zastosować „ostateczne rozwiązanie” i dać walkowery tym z których winy mecze nie mogły być rozegrane. Łatwo jest mi mówić „poczekać tydzień” bo odpadłem z zabawy w sposób naturalny, ale nie chciał bym odpaść przez walkower z powodu braku czasu. Są wakacje tak więc nie spinajmy się.

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 5 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Domingo » 14 lip 2013, 17:45

To co robimy? ja mogę dziś przed 22 (przed meczem Margarity z Lyskie) zagrać mecz z Michaello. Potem do 22.07 nie mam dostępu do BB. Mi bez różnicy czy puścicie nową kolejkę z walkowerem czy poczekacie i zagram po 22.07. z Michaello.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: 5 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Chris » 14 lip 2013, 19:34

Ja mogę poczekać :)

Chociaż na głodzie jestem, wszystkie ligi albo mają przerwę albo się jeszcze nie zaczęły, więc trochę na głodzie jestem. A w ligach otwartych nie chce mi się grać :P

Michaello1337
rekrut
Posty: 82
Rejestracja: 17 sty 2013, 22:37

Re: 5 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Michaello1337 » 15 lip 2013, 00:08

Hej, potwierdzam wszystko co Domingo napisał w poniższych wiadomościach. Ostatnie 3 tygodnie miałem zwariowane, w związku z czym nie mogłem znaleźć czasu na granie.

Dzisiaj z Domingo mieliśmy jeszcze jedną próbę rozegrania meczu, ale o godzinę za późno odebrałem wiadomość, przez co niestety nie zdążyliśmy. :(

Decyzję o puszczeniu nowej kolejki pozostawiam komisarzom, w razie czego ja i Domingo możemy rozegrać mecz po 22.07, jak tylko Domingo wróci z urlopu.

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 5 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Domingo » 15 lip 2013, 06:10

Potwierdzam
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 5 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: Domingo » 23 lip 2013, 20:55

Dziś o 21 gram swój mecz z Michaello.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 5 kolejka - umawiamy się na mecze

Post autor: szkodnik » 24 lip 2013, 19:06

My z Yedee spróbujemy w piątek. Jest jeszcze minimalna szansa, że jutro się uda.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum BOWLSATu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość