Losowanie ras - filmik

Awatar użytkownika
Dabi
rekrut
Posty: 219
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:01

Re: Losowanie ras - filmik

Post autor: Dabi » 22 sty 2013, 10:27

Domingo pisze:a jak chcecie, żeby zrobić to losowanie?
myślałem, żeby zrobić tak: Ogry i Wampiry od razu lądują w grupach z figurantem a reszta rozlosowana już normalnie na 4 grupy.
Może tak być?
Super =)
Tak też myślałem, że będzie :)
I z karteczkami jak to nie jest za dużo roboty byłoby super :P

Awatar użytkownika
Nordri
podawacz piłek
Posty: 7
Rejestracja: 18 sty 2013, 23:14

Re: Losowanie ras - filmik

Post autor: Nordri » 22 sty 2013, 10:28

Jak dla mnie gitara.

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2870
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Losowanie ras - filmik

Post autor: reszka » 22 sty 2013, 10:48

Dabi pisze: I z karteczkami jak to nie jest za dużo roboty byłoby super :P
karteczki ras już są a filmik trzymał w napięciu do końca. No i ta obłędna muzyka.

Fajne, że wiele osób wypowiada się "ja tym nie grałem lub prawie nie grałem" :). To ja się przyłaczę, mimo tych kilkuset meczy zaledwie kilkanaście przypadło na moje przeznaczenie (zrobię moją drugą drużynę w historii). Perihelion, jedyny bardziej doświadczony ode mnie, chyba powie to samo.

Jak mi ulżyło, że nie krasnoludy. Chociaż to sir nick dostał mój wybór marzeń.

A co do krajów. To może skoro część trenerów nie podała kraju ekipy, może trener który wylosował taką rasę sam wybierze sobie kraj? Ja bym dla moich wtedy chętnie Polskę podstawił, choć się nie upieram. Jedynie ludzie powinni zostać przy Niemczech, miałbym jakieś wytłumaczenie, dlaczego kobietę powołali do składu.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Losowanie ras - filmik

Post autor: Domingo » 22 sty 2013, 11:05

Mi się trafiła rasa której wcale nie chciałem. Liczyłem, że pogram sobie podaniami a tu klops ;)
Losowanie zrobię z filmikiem, pewnie dziś wieczorem się uda.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Dabi
rekrut
Posty: 219
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:01

Re: Losowanie ras - filmik

Post autor: Dabi » 22 sty 2013, 11:28

Jak filmik z karteczkami to nie jest problem ;) To, że karteczki już są to jest wiadome.

Swoją drużyną też nie grałem jeszcze... Kiedyś się nosiłem z zamiarem ale zawsze ktoś ją wybierał i rezygnowałem z wyboru aby nie dublować.

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: Losowanie ras - filmik

Post autor: Morgon » 22 sty 2013, 11:31

Domingo pisze:Mi się trafiła rasa której wcale nie chciałem. Liczyłem, że pogram sobie podaniami a tu klops ;)
Losowanie zrobię z filmikiem, pewnie dziś wieczorem się uda.
Rozumiem zatem, że najpierw poznamy grupy, a potem tworzymy drużyny? Kolejność ma tu znaczenie.
Poza tym - bardzo fajny filmik. Ogólnie odwalasz kawał dobrej roboty przy naszym BB. Tylko nie przegrzej materiału (w sensie - nie przepracuj się) ;-)

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Losowanie ras - filmik

Post autor: Domingo » 22 sty 2013, 11:46

Morgon pisze: Rozumiem zatem, że najpierw poznamy grupy, a potem tworzymy drużyny? Kolejność ma tu znaczenie.
Tak zrobimy. Jeśli się uda to dziś wrzucę film z losowania i wtedy każdy na spokojnie będzie mógł sobie zrobić drużynę.
Morgon pisze:Poza tym - bardzo fajny filmik. Ogólnie odwalasz kawał dobrej roboty przy naszym BB. Tylko nie przegrzej materiału (w sensie - nie przepracuj się) ;-)
Dzięki, dużo pomogła mi Margarita i jej też się należą pochwały :)
Staram się ale jeszcze nie wszystko zrobiłem co miałem zrobić i nie na wszystko mam czas. Przede wszystkim fajnie, że Wam się podoba to co już mamy.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Sir Nick
rekrut
Posty: 361
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:40

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Losowanie ras - filmik

Post autor: Sir Nick » 22 sty 2013, 12:59

Dabi pisze:Swoją drużyną też nie grałem jeszcze... Kiedyś się nosiłem z zamiarem ale zawsze ktoś ją wybierał i rezygnowałem z wyboru aby nie dublować.
ja tez jestem niezadowolony z wyboru... wiec wszystko jest dobrze... zalozenia ligi sie sprawdzily - gramy rasami ktorych nie znamy lub nie lubimy... :-)

Jak grac silowo gdy w zespole sa pedalki z sila skinka...

Pozdrawiam
Sir Nick
Biegnij tam, gdzie zmierza piłka, a nie tam gdzie się znajduje.

Awatar użytkownika
Vidoter
rekrut
Posty: 352
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:04

Zdobyte trofea

Re: Losowanie ras - filmik

Post autor: Vidoter » 22 sty 2013, 13:16

Domingo pisze:Mi się trafiła rasa której wcale nie chciałem. Liczyłem, że pogram sobie podaniami a tu klops ;)
Mów do mnie jeszcze ;)

Awatar użytkownika
Dabi
rekrut
Posty: 219
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:01

Re: Losowanie ras - filmik

Post autor: Dabi » 22 sty 2013, 13:24

Można ich nie wystawiać a wtedy masz siłę 3.
Nie jestem nieszczęśliwy po prostu myślałem, że trafi mi się co innego :) Losowanie ma to do siebie, że dużą część skłoni do poznania innych drużyn ;)

Całe szczęście nie dostałem tego co Lyskie ^^. Najbardziej bym się chyba martwił.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum BOWLSATu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości