Losowanie Grup - filmik

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Losowanie Grup - filmik

Post autor: Domingo » 23 sty 2013, 10:04

yedee pisze:Ja sie juz zglosilem w razie czego. Kiedy inauguracja rozgrywek?
jak tylko się wszyscy zgłoszą to ruszamy
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Dabi
rekrut
Posty: 219
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:01

Re: Losowanie Grup - filmik

Post autor: Dabi » 23 sty 2013, 10:15

Dziś puszczę swoje zgłoszenie w takim razie. Tylko problem z rozpiską jest kurcze... co tu kupić jak tyle różnych dziwnych opcji.
Po reakcji reszki wypada jednak wystawić Marit Bjoergen od razu :P Planowałem kupić później :)

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Losowanie Grup - filmik

Post autor: reszka » 23 sty 2013, 10:27

yeti ma szpon. Jeśli w swojej grupie masz coś o pancerzu 9 lub dużo 8, szpon sieje terror. Big guy przeciwnika będzie zawsze wystrzegał się yetiego. Jak masz scavenów, olej yetiego. Tyle że on kosztuje, a nie zawsze się spłaca.

Norska ma największą ilość rozpisek. Dawno temu zrobiłem 11 liniowych, biegacz i 2 przerzuty. Też działało, bo miałem czarodzieja i coś tam jeszcze.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Dabi
rekrut
Posty: 219
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:01

Re: Losowanie Grup - filmik

Post autor: Dabi » 23 sty 2013, 10:49

reszka pisze:yeti ma szpon. Jeśli w swojej grupie masz coś o pancerzu 9 lub dużo 8, szpon sieje terror. Big guy przeciwnika będzie zawsze wystrzegał się yetiego. Jak masz scavenów, olej yetiego. Tyle że on kosztuje, a nie zawsze się spłaca.

Norska ma największą ilość rozpisek. Dawno temu zrobiłem 11 liniowych, biegacz i 2 przerzuty. Też działało, bo miałem czarodzieja i coś tam jeszcze.
To, że wiele opcji to ja widzę właśnie. Tylko trzeba coś wybrać =) Pomyślę co mnie najbardziej bolało u nich i to wybiorę :D

Lubię mieć dużego kloca w rozpisce ;) Może nie na starcie ale zazwyczaj szybko kupuję. Tu nie miałem zamiaru od razu wystawiać ale przeciwnicy wydają się mnie zachęcać.
No a w grupie m.in. właśnie spore nasilenie AV 9 o AV 8 nie wspominając ;). Awans jako, że to ja gram to wątpliwa kwestia ale tam w przypadku awansu duża szansa na coś pancernego. Argumenty za posiadaniem Marit dość silne :) Będzie najwyżej więcej funu niż pożytku.

Opcja klasyczna z 6 pozycyjnymi i 3 rerollami też kusi ;)

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Losowanie Grup - filmik

Post autor: Lyskie » 23 sty 2013, 14:21

reszka pisze:A z kolei Lyskie się ode mnie nie odczepi.
Też się nad tym zastanawiałem, jak to jest możliwe, że my zawsze na siebie trafiamy. Jak Polska na Anglię, albo Real Madryd na Olimpique Lyon. Ale tym razem siła jest po mojej stronie :D .

Jednak Cristiano Ronaldo nie będzie kroxigorem, a skinkusiem. Zgodził się pod warunkiem, że dostanie świeżą dostawę żelu ;) . Zrobiłem drużynę bez big guya.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: Losowanie Grup - filmik

Post autor: Morgon » 23 sty 2013, 15:55

Dabi pisze: Lubię mieć dużego kloca w rozpisce ;) Może nie na starcie ale zazwyczaj szybko kupuję. Tu nie miałem zamiaru od razu wystawiać ale przeciwnicy wydają się mnie zachęcać.
No a w grupie m.in. właśnie spore nasilenie AV 9 o AV 8 nie wspominając ;). Awans jako, że to ja gram to wątpliwa kwestia ale tam w przypadku awansu duża szansa na coś pancernego. Argumenty za posiadaniem Marit dość silne :) Będzie najwyżej więcej funu niż pożytku.

Opcja klasyczna z 6 pozycyjnymi i 3 rerollami też kusi ;)
Yeti w tej naszej grupie to rozsądny wybór. Aczkolwiek jak zwykle - duże bydle jest potencjalnym generatorem turnoverów. W przypadku Yeti dochodzi jeszcze konieczność zużywania blitzów jeśli chce się minimalizować dzikiego zwierza (gdy nie ma możliwości bloku bez blitza).

Awatar użytkownika
Dabi
rekrut
Posty: 219
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:01

Re: Losowanie Grup - filmik

Post autor: Dabi » 24 sty 2013, 09:27

Coś tam złożę ;) Dziś myślę, że już się zapiszę a jak nie to jutro.
Dwie wersje rozpiski mam do przemyślenia :)

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Losowanie Grup - filmik

Post autor: Domingo » 24 sty 2013, 09:42

Wczoraj zatwierdzałem zgłoszenia. O ile dobrze pamiętam jest 10 zgłoszonych (11 jest figurant- muszę go zrobić).

Z ciekawostek:
- Są dwie Polski (Panie z PRL i Polski Czerwony Krzyż)
- Są dwie drużyny z takimi samymi logo (czerwony krzyż na białym tle)
- spośród tylu kolorów do wyboru wszyscy wybieracie podobne :P chyba każdy kolor się powtarzał.

Żaden z tych faktów mi nie przeszkadza jakby co. Piszę tylko co spostrzegłem przeglądając Wasze drużyny :)

Czekam na resztę zgłoszeń.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Losowanie Grup - filmik

Post autor: reszka » 24 sty 2013, 10:11

Domingo pisze: - spośród tylu kolorów do wyboru wszyscy wybieracie podobne :P chyba każdy kolor się powtarzał.
Ja praktycznie zawsze gram na czerwono, zaledwie kilka drużyn w historii miałem w innych odcieniach.

Całe szczęście że rasy inne. Komputer jak zauważy identyczny kolor u zawodników, to jednemu zmieni automatycznie (raz grałem białymi orkami - WTF?), ale jak jest zbliżony, to nie. I miałem kilka meczy orki-orki czerwień-bardziej czerwień i fakt, było to męczące.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Sancho
rekrut
Posty: 109
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:36

Re: Losowanie Grup - filmik

Post autor: Sancho » 24 sty 2013, 10:47

ok - jestem zgłoszony (po przejściach). Jestem gotowy i czekam na pierszą kolejkę :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum BOWLSATu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość