Bowlsat III - Podstawowe informacje

Awatar użytkownika
Sir Nick
rekrut
Posty: 361
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:40

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Bowlsat III - Podstawowe informacje

Post autor: Sir Nick » 02 kwie 2014, 09:23

Nimar pisze:Ligę w grze możecie znaleść pod nazwą: Bowlsat 3 lub wyszukać po moim nicku który jest taki sam jak na forum. Hasło: zabawa
Czy na przyszłość wszystkie nasze gry mogą mieć przed nazwą [PL]?
Bo to i łatwiej odszukać i promocja lepsza...
Biegnij tam, gdzie zmierza piłka, a nie tam gdzie się znajduje.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - Podstawowe informacje

Post autor: Nimar » 02 kwie 2014, 09:34

chopek_roztropek pisze:W kwestii formalnej, bo nie doczytałem się w regułach, tura jest dwuminetowa?
Tak 2 minety.
SirNick pisze:Czy na przyszłość wszystkie nasze gry mogą mieć przed nazwą [PL]?
Bo to i łatwiej odszukać i promocja lepsza...
Będzie tak jak mówisz ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Sir Nick
rekrut
Posty: 361
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:40

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Bowlsat III - Podstawowe informacje

Post autor: Sir Nick » 17 kwie 2014, 10:44

Witam,

jak to będzie z PO?
Do tej pory jakoś mnie to nie interesowało bo nigdy nie udało mi się wyjść z grupy... :oops:
Tym razem jest inaczej i nie wiem kto z kim gra, ile zespołów wychodzi z grupy, itd.
W regulaminie nic o tym nie znalazłem.
Biegnij tam, gdzie zmierza piłka, a nie tam gdzie się znajduje.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - Podstawowe informacje

Post autor: Nimar » 17 kwie 2014, 11:03

Wychodzą po 2 drużyny z grupy. Nie wiem co zrobimy w sytuacjach patowych, ale mam dwóch ekspertów do pomocy w postaci Domingo i Lyskie :D
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Sir Nick
rekrut
Posty: 361
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:40

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Bowlsat III - Podstawowe informacje

Post autor: Sir Nick » 17 kwie 2014, 11:05

Nimar pisze:Wychodzą po 2 drużyny z grupy. Nie wiem co zrobimy w sytuacjach patowych, ale mam dwóch ekspertów do pomocy w postaci Domingo i Lyskie :D
zgodnie z naszym regulaminem decyduje silnik gry.

"§5 (ostateczna klasyfikacja)
Punktacja za wygrane/zremisowane/przegrane mecze, miejsce w tabeli, losowanie play off są uzależnione wyłącznie od silnika gry i wszelkie zastrzeżenia w tym względzie należy składać na adres twórców gry."
Biegnij tam, gdzie zmierza piłka, a nie tam gdzie się znajduje.

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Bowlsat III - Podstawowe informacje

Post autor: Domingo » 17 kwie 2014, 11:08

Też mnie ciekawi jak będziemy parowani. Dzięki Morgonowi już na pewno awansuję do PO, nie wiem tylko czy bardzo mi zależy na wygraniu z kuzynem czy nie.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - Podstawowe informacje

Post autor: Nimar » 17 kwie 2014, 11:19

Ehh chyba nie będzie decydował silnik bo ja z rozpędu ustawiłem zwykłą ligę bez pucharu. więc będzie konieczne przelogowanie :P
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Bowlsat III - Podstawowe informacje

Post autor: Lyskie » 24 kwie 2014, 07:32

Też mnie ciekawi jak będziemy parowani
W 3 grupach udało się uniknąć sytuacji patowej z równą ilością punktów na miejscach premiowanych awansem. Jak Nimar przegra z Chrisem w 3 grupie zrobi się maleńki problem.
Z uwagi na fakt, że nikt nie wyjaśnił tego skutecznie wcześniej moim zdaniem obowiązuje:

"§5 (ostateczna klasyfikacja)
Punktacja za wygrane/zremisowane/przegrane mecze, miejsce w tabeli, losowanie play off są uzależnione wyłącznie od silnika gry i wszelkie zastrzeżenia w tym względzie należy składać na adres twórców gry."

Od następnej edycji powinniśmy wprowadzić zapis, że decyduje kolejność w BBM (o ile taka wola).

Wobec tego, że liga nie jest ustawiona na playoffy (ej Nimar, żeś narobił :evil: ) i konieczne jest przerejestrowanie się - proponuję zrobić dodatkowe losowanie ręczne (Nimar trzeba odkupić winy) ;), gdzie drużyny które zajęły pierwsze miejsce w grupie są rozstawione i do nich dolosowywane są drużyny z drugich miejsc (z zastrzeżeniem, że nie gra się z drużyną z tej samej grupy). Tak losowałby silnik.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - Podstawowe informacje

Post autor: Nimar » 24 kwie 2014, 11:47

Lyskie pisze:Wobec tego, że liga nie jest ustawiona na playoffy (ej Nimar, żeś narobił :evil: ) i konieczne jest przerejestrowanie się - proponuję zrobić dodatkowe losowanie ręczne (Nimar trzeba odkupić winy) ;), gdzie drużyny które zajęły pierwsze miejsce w grupie są rozstawione i do nich dolosowywane są drużyny z drugich miejsc (z zastrzeżeniem, że nie gra się z drużyną z tej samej grupy). Tak losowałby silnik.
Dobra szefie zrobi się ;) Nasz mecz z Chrisem dzisiaj o 19.00, postaram się nie przegrać ;)
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum BOWLSATu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość