Bowlsat III - MD1

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - MD1

Post autor: juniooor7 » 29 mar 2014, 14:45

Jutro jeszcze nie wiem czy bede mógł zagrać ale w poniedziałek już na pewno
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - MD1

Post autor: Nimar » 29 mar 2014, 17:04

Obrazek

Dzikie Wieprze w swoim debiutanckim meczu starły się z Wyznawcami Grzechotnika i wygrali w pięknym stylu. Jaszczury nie miały po swojej stronie Nuffle w tym meczu. Już przy pierwszym wykopie zmarł w tragicznych okolicznościach jeden ze skinków, kamień rzucony przez wyjątkowo silnego kibica trafił go w głowę i pozostawił mokrą plamę W pierwszej połowie widać było, że lepiej doświadczeni orkowie (posiadający bloki) zaczynają zdobywać przewagę nad jaszczurkami. Od 6 tury już grali na czas przy linii przeciwnika. Jednak Wyznawczy Grzechotnika nie poddawali się do końca i gdyby mieli więcej szczęścia, to zwlekanie Orków skończyło by się stratą piłki. Na początku drugiej połowy zielonoskórzy pewnie podstawili pod nieodebraną piłkę dwóch swoich. Lecz zwinne małe jaszczurki zdołały podnieść, przekazać i zdobyć punkt. Na szczęście dla zielonych zostało 6 tur by się przebić do wygranej. W tym dzikim rajdzie, życie stracił kolejny skink, a trener i zawodnicy zimnokrwistych stracili resztki woli walki. Wynik 2:1 pojawił się na tablicy w 16 turze.

Dzieki za grę Juniooor i powodzenia w następnych meczach.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - MD1

Post autor: Perihelion » 30 mar 2014, 20:31

Kolejny mecz za nami, rottor zremisował swoimi Nurglitami z Mrocznym Elfami 0:0. Powtórka wgrana, można akceptować.

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Bowlsat III - MD1

Post autor: rotti » 30 mar 2014, 21:12

Obrazek

Perihelion wygrałby z palcem w nosie, gdyby nie cudowanie pod koniec pierwszej połowy z przedłużaniem meczu za wszelką cenę. W 8smej turze jego blitzer nie zrobił ataku uwalniającego posiadacza piłki, z uwagi na porażkę w uniku i glebę. Natomiast przybić mógł spokojnie przez 3 wcześniejsze tury. W drugiej połowie moje zgnilce po prostu się nie przebiły.
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - MD1

Post autor: Nimar » 30 mar 2014, 21:46

Już macie meczyk zaklepany. Peri masz lv up na liniowym.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - MD1

Post autor: Warrior1980 » 30 mar 2014, 22:56

No i Skaveny pokąsały Wysokich. Bardzo fajny meczyk, tak jak lubie, gra piłką dużo biegania i umiarkowane klepanko.

Mecz ustawiły dwa krzyże na kłapouchych w pierwszych dwóch turach - do końca Morgon grał w osłabieniu o 2-4 zawodników. No a poza tym trzy nieudane podniesienia piłki przez elfiego miotacza :) - ja bym go zwolnił.

Na pocieszenie wyszła piękna akcja na honorowego TD.

A na sam koniec kiedy pokazywałem przeciwnikowi jak skavenami się robi 1-turowego TD mój Szczuroogr się wypierdzielił i złapał jakąś niemiłą kontuzję :/

Dzięki za mecz, powtóreczkę podesłałem do Miłosza bo sam jestem zbyt ułomny na obsługę BBMa...

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - MD1

Post autor: Morgon » 30 mar 2014, 22:56

Na na dobry początek dostałem od skavenów 2:1. W sumie chyba trochę mi nie szło w kluczowych momentach, no i szybko oberwałem dwie kontuzje. Marnie się gra tym elfim badziewiem, zwłaszcza jak thrower nie potrafi podnieść piłki i jej rzucić. Mecz chaotyczny z mojej strony, ale okoliczności zmuszały mnie nieco do szukania desperackich rozwiązań, a te za nic nie chciały mi wyjść :)
Jestem ciekaw statystyk w BBM. Jak kuzyn wrzuci to chętnie spojrzę. U mnie rzuty i podniesienia były słabe, jemu często dziczał szczuroogr.

Zabawne że na koniec, ostatni blok w wykonaniu ratogra skończył się jego kontuzją :lol:

EDIT:
Czy faktycznie miałeś szansę na 1TTD? Muszę spojrzeć jeszcze raz na to ustawienie, czy dałbyś radę przepchnąć tak swojego gutter runnera o dwa pola, żeby mieć w zasięgu TD zone.

EDIT2:
Sprawdziłem powtórkę i wg mnie tam nie było możliwości zrobienia 1TTD. Przy korzystnych blokach wypchnąłbyś GR o 1 pole na moja połowę. To za mało.
Ostatnio zmieniony 31 mar 2014, 12:45 przez Morgon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - MD1

Post autor: Sir Mewash » 31 mar 2014, 09:52

I powtoreczka (wczoraj bylem AFK)
Obrazek

Hmmm cos sie zrypalo bo nie podaje blokow i pisze mi w BBM ze ma problem z odczytaniem jezyka (ja mam wsio po angielsku...)
Kop Gryź Bij!

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - MD1

Post autor: Chris » 31 mar 2014, 11:37

Czasem się pierniczy.

Wykasuj powtórkę i jeszcze raz ją wgraj.

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - MD1

Post autor: Sir Mewash » 31 mar 2014, 12:05

Dzieki! Poprawiona powtorka:
Obrazek
Kop Gryź Bij!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum BOWLSATu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość