Bowlsat III - MD2

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - MD2

Post autor: Nimar » 08 kwie 2014, 09:54

Morgon pisze:Gratulacje Domingo. Ja robię klasyka polskiej reprezentacji: mecz otwarcia, mecz o wszystko i zostaje jeszcze mecz o honor :lol:

Nie cierpię tej pokracznej drużyny elfich idiotów. Jak słowo honoru, lepiej wychodzą mi dodge i podania na orkach, niż na tych wysokich ciulach :evil:
Wysokie Ely to chyba najgorszy elfi team. Ta drużyna staje się dobra na większych TV dopiero, na początku są totalnie goli cieżko tym grać.
nick steam: Nimar

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - MD2

Post autor: Chris » 08 kwie 2014, 10:01

Junioor ja najwczesniej dopiero czwartek/piatek

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Bowlsat III - MD2

Post autor: Domingo » 08 kwie 2014, 10:04

Obrazek

Zagrałem mocno ryzykownie, robiłem uniki i rzucałem piłką. Zawierzyłem w "klątwę" Morgona do elfich drużyn i się udało. Dzięki za grę i do zobaczenia następnym razem.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - MD2

Post autor: Morgon » 08 kwie 2014, 11:09

Zagrałeś fajnie i dobrze. Wykorzystałeś okazje, a kości Ci w tym nie przeszkadzały. Faktycznie, jak na chaos, było dużo dodge i przekazań.

Ja popełniłem błąd, z którego chyba pośrednio wzięło się pierwsze przyłożenie chaosu. Pozwoliłem zblitzować kozie mojego throwera. Blitz na 2 GFI i jednej kości (miałem asystę). Wiedziałem, że jesteś w zasięgu, ale myślałem że albo nie zblitzujesz, albo koza się wywali. Sytuacja była taka sobie i cały czas czekałem na Twojego turnovera na jakimś bloku, żeby przebić się z piłką.
Koza jak na złość zblitzowała, na jednej kości wywaliła i kontuzjowała mi throwera. Nauczka na przyszłość żeby takiego ryzyka jednak nie podejmować.
Piłkę potem jeszcze podniosłem, ale podanie (a właściwie złapanie) się nie udało.

W drugiej połowie, po wyrównaniu, za wszelką cenę starałem się zdobyć zwycięski punkt. No i przeszarżowałem. W efekcie przegrałem, zamiast choć zremisować.

W mojej subiektywnej ocenie, znów miałem nieco pecha w kluczowych momentach. O ile przy mało ważnych ruchach jakoś szło, to sporo arcyważnych dodge/GFI dostało jedynkę. Zwłaszcza w drugiej połowie, kiedy miałem kilka okazji do blitza na piłkę lub wręcz podniesienia leżącej luzem piłki.

Teraz gobliny w meczu o honor. Już się boję :?

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Bowlsat III - MD2

Post autor: Qbusus » 08 kwie 2014, 17:56

Jak dla mnie to z hi elfami jest cos nie tak. Ich pancerze pekaja jak banki mydlane a krosy sypia sie az furczy. W lidze szkodnika poczatkowi norsi wycieli mi doszczetnie caly mocno doswiadczony team ( taki za pond 1600 pnkt ). To byla najgorsza moja kleska jaka mialem do tej pory w tej grze. Nie tak dawno grajac gobosami vs hi elfy gosciu stawal do 2giej polowy 3ma graczami. Normalne gobosy prały ich az milo. To sa tylko dwa przyklady. Takich sytuacji bylo znacznie wiecej. Nawet grajac z kompem odnoslem wrazenie ze jakos te elfy za szybko schodza.

Moze jest jakis blad w programie? Moze dolicza cos do rzutów na inj? Nie wiem.
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Bowlsat III - MD2

Post autor: szkodnik » 08 kwie 2014, 22:47

Nimar wygrał 1-0. W meczu, w którym nie wyszedł mi ani jeden rzut. Mogłem zrobić TD, ale mój blitzer z piłką postanowił nie zrobić uniku z rerollem... Szkoda gadać o tym meczu... Kolejny mecz, który skłania mnie do rychłego rozbratu z Blood Bowlem.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - MD2

Post autor: Nimar » 08 kwie 2014, 22:50

Obrazek
Dzikie Wieprze po raz drugi wygrywają! Tym razem skromnym 1:0 z AccaDacca. Drużyna Imperium nie była dzisiaj w formie, wiele akcji im nie wychodziło. Zielonoskórzy w pierwszej połowie trochę się ociągali, ale udało im się zmobilizować. W 8 turze skopany przez zmasowany atak ludzi kontuzjowany schodzi z boiska jeden liniowy orków, jego koledzy wpadli w taką furię, że w rewanżu zabili AccaDacca ich liniowego. Dzięki za meczyk Szkodnik, mam nadzieje, że to nie był ten mecz przelewający czarę goryczy i będziesz dalej grał z nami ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Bowlsat III - MD2

Post autor: rotti » 08 kwie 2014, 23:14

Mimo licznych fauli i szaleńczych szarż, nic z marzeń o zwycięstwie nie zostało... SIr Nick zasłużenie wygrał mecz 2:1.
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - MD2

Post autor: Nimar » 08 kwie 2014, 23:17

Gratki Sir Nick ;) Podeślijcie mi powtórkę :D
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4457
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - Podstawowe informacje

Post autor: Sir Mewash » 09 kwie 2014, 00:13

Dzięki Lyskie za grę. Babki klepały aż furczało.
Obrazek
Kop Gryź Bij!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum BOWLSATu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości