Bowlsat III - MD3

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - MD3

Post autor: zgnity » 23 kwie 2014, 22:20

Lyskie mylisz się , miałem bardzo dużą motywację w tym meczu - motywację by nie wygrać bo jeszcze bym musiał tym zespołem kolejny mecz grać :P A tak to mam 1 Win , 2 przegrane i jestem spokojny :]
Jedną rzecz z jaką mam problemy to poddać mecz , zawsze jakoś klikam może będzie jakaś śmieszna sytuacja :]

Bardzo żałuję że nie wyszła mi akcja 3 x Dodge + 2 x GFI , bo wtedy bym miał chociaż jakiś ubaw z tego meczu.
A co do rzutów to zresztą sam widziałeś : bloki , pancerze i kick offy. Nie były dla mnie :P
Aż zdziwiłem się jak wtedy wybrałeś : Both Down , zamiast brać bezpieczny Defender Stumbles , przez co cie foulowałem - pewnie zagapienie.
A po meczu miałem 2 lvl up : Blitzer - nic tylko normale oraz Ulfwerner 6:5 czyli Agi+ XD
Ale teraz jeszcze tylko czekam chwile na zakończenie rozgrywek i zespół leci do zasłużonego kosza :]
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Bowlsat III - MD3

Post autor: Lyskie » 23 kwie 2014, 22:34

Aż zdziwiłem się jak wtedy wybrałeś : Both Down , zamiast brać bezpieczny Defender Stumbles , przez co cie foulowałem - pewnie zagapienie.
Jak widziałem, że właściwie już po meczu w sensie, że nie przegram, a ty odpuszczasz, to już też tak bardziej klikałem niż grałem (żona odpuściła tv i podglądałem Real z Bayernem).
Kostki faktycznie były dla mnie lepsze.
Pozdrawiam.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - MD3

Post autor: Chris » 24 kwie 2014, 12:06

Nimar dzisiaj skype?

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - MD3

Post autor: Nimar » 24 kwie 2014, 12:28

No mogę ci ponarzekać jak to mnie kości nie lubią ;) Mój login do skajpaja to rafwar666 :D
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - MD3

Post autor: Nimar » 24 kwie 2014, 20:07

Obrazek

Ostatni mecz eliminacji zakończył się wynikiem 0:0. Khemrii nie miało za dużo szczęścia jeżeli chodzi o skuteczne bloki (dużo strzałek), za to udało im się załatwić mi 3 zielonych (3x MNG). Także do playoff wychodzę, ale ten który na mnie trafi ma ułatwioną robotę :D

Co do Playoff to do jutra uruchomie to w grze i zrobię losowanie par. Ma być filmik? Czy uwierzycie mi na słowo? A teraz idę na basen by zdążyć na 22 na mecz z Chopkiem w PLBB ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Bowlsat III - MD3

Post autor: Lyskie » 25 kwie 2014, 09:01

Co do Playoff to do jutra uruchomie to w grze i zrobię losowanie par. Ma być filmik? Czy uwierzycie mi na słowo?
Uwierzymy :) .

Nimar może zamiast przerejestrowywania zróbmy taką kombinację.
1) zakończ sezon,
2) włącz nowy i w ustawieniach zmień rodzaj ligi na puchar,
3) wyrzuć 8 zespołów które odpadły,
4) z pozostałych ustaw ręcznie pary jakie Ci wyjdą z losowania.

Zyskamy na czasie, playoff może być uruchomiony od ręki i nie trzeba się będzie bawić w powtórne rejestracje zarówno ligi jak i drużyn.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Bowlsat III - MD3

Post autor: Nimar » 25 kwie 2014, 09:35

Lyskie pisze:
Co do Playoff to do jutra uruchomie to w grze i zrobię losowanie par. Ma być filmik? Czy uwierzycie mi na słowo?
Uwierzymy :) .

Nimar może zamiast przerejestrowywania zróbmy taką kombinację.
1) zakończ sezon,
2) włącz nowy i w ustawieniach zmień rodzaj ligi na puchar,
3) wyrzuć 8 zespołów które odpadły,
4) z pozostałych ustaw ręcznie pary jakie Ci wyjdą z losowania.

Zyskamy na czasie, playoff może być uruchomiony od ręki i nie trzeba się będzie bawić w powtórne rejestracje zarówno ligi jak i drużyn.

Jak się tak da to tak zrobię!
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum BOWLSATu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość