1/4 finałów

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 1/8 finałów

Post autor: Nimar » 30 kwie 2014, 22:49

Obrazek

Nie udało się. Zielone ludki zostały przechytrzone przez elfy. Nie było tak źle. Co prawda padał deszcz, przez którego nie podniosłem piłki na początku i łapacz nicka to wykorzystał. Udało się go zglanować, ale piłka wyleciała za boisko i pojawiła się przy mojej linii TD. Musiałem zawracać. Potem powoli przebijałem się przez całe boisko by w 7 turze stracić piłkę 3 pola przed linią (w sumie moja wina źle ustawiłem zawodników) W ostatniej 8 turze, miało być podniesienie i przekazanie piłki do blitzera który był w zasięgu, niestety piłka wyślizgnęła się podczas podnoszenia. W drugiej połowie Szpiczasto-uszym udało się mnie wyrolować i zdobyć TD w 12 turze (chyba 12). Miałem potem sporo czasu na zremisowanie, ale kostki zaczynały się ode mnie odwracać, sporo strzałek, elfy w przewadze liczebnej, lały nas po zielonych pyskach. Tak się ostatnio zastanawiam co jest z tą grą. Moje drużyny ciągle dostają jakieś krzyże (teraz orki z 2 zeszły), a jak przychodzi do tego by moi robili krzywdę to maks co się uda to dzwony. Gratki Sir Nick i powodzenia dalej!
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Sir Nick
rekrut
Posty: 361
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:40

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 1/8 finałów

Post autor: Sir Nick » 30 kwie 2014, 23:49

Nimar pisze:
Nie udało się. Zielone ludki zostały przechytrzone przez elfy. Nie było tak źle. Co prawda padał deszcz, przez którego nie podniosłem piłki na początku i łapacz nicka to wykorzystał. Udało się go zglanować, ale piłka wyleciała za boisko i pojawiła się przy mojej linii TD. Musiałem zawracać. Potem powoli przebijałem się przez całe boisko by w 7 turze stracić piłkę 3 pola przed linią (w sumie moja wina źle ustawiłem zawodników) W ostatniej 8 turze, miało być podniesienie i przekazanie piłki do blitzera który był w zasięgu, niestety piłka wyślizgnęła się podczas podnoszenia. W drugiej połowie Szpiczasto-uszym udało się mnie wyrolować i zdobyć TD w 12 turze (chyba 12). Miałem potem sporo czasu na zremisowanie, ale kostki zaczynały się ode mnie odwracać, sporo strzałek, elfy w przewadze liczebnej, lały nas po zielonych pyskach. Tak się ostatnio zastanawiam co jest z tą grą. Moje drużyny ciągle dostają jakieś krzyże (teraz orki z 2 zeszły), a jak przychodzi do tego by moi robili krzywdę to maks co się uda to dzwony. Gratki Sir Nick i powodzenia dalej!
Jak tak dalej będzie mi szło to może polubie grać elfami. Choć to trochę dziwne, że mam 20% więcej bloków niż orki! :shock:
Biegnij tam, gdzie zmierza piłka, a nie tam gdzie się znajduje.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 1/8 finałów

Post autor: Nimar » 01 maja 2014, 09:05

No ja grając z tobą, zauważyłem, że grasz elfami jak by to był team bashowy. Ja głupio zrobiłem, że zainwestowałem w tackle bo miałeś jednego tylko elfa z dodgem. Mogłem wybrać mighty blow i może dziękinnimu bym wykasował więcej elfów, szczególnie, że były tak skore do bitki.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: 1/8 finałów

Post autor: Warrior1980 » 06 maja 2014, 20:34

nasz meczyk z chopkiem_roztropkiem juz za godzine. emocje wspinają się na wyżyny.

ps
nie powinna to być 1/4 finału?

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 1/8 finałów

Post autor: Nimar » 06 maja 2014, 20:38

Powinna się pomyliłem normalnie :D
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: 1/8 finałów

Post autor: Warrior1980 » 06 maja 2014, 22:45

Po meczu. 2:0 dla szczurów.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2014, 23:14 przez Warrior1980, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: 1/8 finałów

Post autor: Warrior1980 » 06 maja 2014, 23:10

wow, jestem boski, wrzuciłem swój pierwszy mecz do bbma :)

Dzięki Miłosz za pomoc!

Obrazek

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 1/8 finałów

Post autor: Domingo » 07 maja 2014, 21:52

Wygrałem 1:0 z Lyskie. Dziwny to był mecz, pełen nieudanych rzutów ...

Dzięki za grę, powtórkę wysłałem do Nimara na maila.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 1/8 finałów

Post autor: Lyskie » 07 maja 2014, 22:02

Bardzo źle będę go pamiętał ;) . Ostatecznie się przekonałem, że radość z BB dają mi tylko drużyny zręczne. Wreszcie się przekonałem co nieraz czuć mogą moi przeciwnicy, którzy napieprzają we mnie aż niemiło, a pancerze nie chcą pękać i koniec końców przegrywają.
Kostki fakt pokazały najgorszą stronę, ale nam obu. Ostatecznie do Ciebie się na końcu się uśmiechnęły i wygrałeś. Ale wygrałeś zasłużenie, byłeś lepszy, albo po prostu miałeś dziś więcej chęci do gry. Ja straciłem cierpliwość w pewnym momencie i nie dbałem, żeby się odpowiednio ustawiać. Grałem na zasadzie uda się to się uda, no i się nie udało ;) .

Wymazuję ten mecz, turniej z pamięci i wracam do moich mrocznych elfów ;) .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 1/4 finałów

Post autor: Nimar » 07 maja 2014, 22:17

Obrazek

Sobie Domingo odbiłeś nasz mecz :D Idę dalej ogarniać bbma, bo już późno.
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum BOWLSATu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość