1/2 finałów i finał

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 1/2 finałów i finał

Post autor: Domingo » 20 maja 2014, 11:14

Ok.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: 1/2 finałów i finał

Post autor: Warrior1980 » 20 maja 2014, 22:23

Obrazek

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: 1/2 finałów i finał

Post autor: Morgon » 20 maja 2014, 23:26

Czyli mamy już mistrza tej edycji Bowlsatu? Gratulacje kuzyn!
Domingo również gratulacje za dojście do finału chaosem. To też jest wyczyn.

Napiszecie coś? :-)

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4459
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: 1/2 finałów i finał

Post autor: Sir Mewash » 20 maja 2014, 23:30

Coś :mrgreen:

P.S.
Gratki Jaca widze że nasze gry live nie poszly na marne :mrgreen:
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: 1/2 finałów i finał

Post autor: Warrior1980 » 21 maja 2014, 00:04

Sir Mewash pisze:Coś :mrgreen:

P.S.
Gratki Jaca widze że nasze gry live nie poszly na marne :mrgreen:
Taaa.... jeszcze jakieś 30 lat, w ciągu których (średnio licząc grę co pół roku) rozegramy 60 meczy i pomyślę nad wyjazdem na mistrzostwa świata :)

A co do meczu. Domingo oddał mi pierwszą turę (rozumiem taktykę na 2:1 ale nie do końca...) - piłeczkę odebrałem, trochę się przepychaliśmy, Szczuroogr wbił 2 krzyże, więc miałem delikatną przewagę liczebną. W 5 turze poleciałem na pałę zawodnikiem z piłką, żeby przenieść grę tuż pod pole TD przeciwnika, a że wszyscy byli kryci 1:1 to liczyłem na małego farta... no i się nie doliczyłem, chaos przejął piłkę, powaliłem chaos a moje szczurki w kolejnych turach zwaliły 3 rzuty na 2+ i pierwsza połowa zakończyła się 0:0.

Na drugą połowę wychodzę w przewadze jednego zawodnika. Piękny wykop na przedostatnie pole ustawił chyba rozgrywkę. Domingo decyduje się na podnoszenie piłki Warriorem... To chyba był bład, licząc bez sprintów to w sumie około 23 pola do przebiegnięcia, czyli lekko licząc 5 tur. No ale nic to, robię wycieczkę na połowę przeciwnika 3 dzielnymi szczurami, zawężam walkę o piłkę i bohatersko przykładam na 2 tury przed końcem meczu. A dwie turki to za mało żeby wyrównać... W zasadzie to tyle, dość sporo błędów ustawień/kolejności akcji po obu stronach, ale to urok gry 2 minutowej. Gra raczej asekuracyjna więc mecz dość nudnawy... Bezpieczne 1:0 zapewnia jednak miejsce dla pucharu Bowlsatu w kanałach Altdorfu :)

Dzięki Domingo za grę!

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 1/2 finałów i finał

Post autor: Qbusus » 21 maja 2014, 00:57

Brawo :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 1/2 finałów i finał

Post autor: Domingo » 21 maja 2014, 09:35

Morgon pisze:Czyli mamy już mistrza tej edycji Bowlsatu? Gratulacje kuzyn!
Domingo również gratulacje za dojście do finału chaosem. To też jest wyczyn.

Napiszecie coś? :-)
Dzięki Morgon. Cieszę się, że doszedłem do finału, żałuję tylko, że nie zrobiłem "srebrnych" trofeów do lig, jak kiedyś ktoś proponował ;)

Gratulacje dla kuzyna, zagrał lepiej i wygrał.
Co do moich błędów:
granie na 2:1 miało sens, tym bardziej jak miałeś 2 kanalarzy z blokowaniem i sztormszczura z +1 ZW. Miałeś przewagę w blokowaniach więc raczej nie utrzymałbym piłki do spokojnego przyłożenia w 8 turze. Musiałbym zdobywać szybko (jeśli w ogóle bym dał radę) a Ty byś pewnie zaraz wyrównał.
Podnoszenie piłki wojownikiem - tylko wojownicy u mnie mieli blokowanie (2) a chciałem zmniejszyć szanse na akcje "kamikadze" kanalarza lub sztormszczura ...

Błędem na pewno było zbagatelizowanie Szczuroogra. Momentami za bardzo wierzyłem, że nie zatrybi albo wywali dwie czachy ... Przeliczyłem się, bo Szczuroogr szalał jak trzeba.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: 1/2 finałów i finał

Post autor: Warrior1980 » 21 maja 2014, 10:41

Domingo pisze:Miałeś przewagę w blokowaniach więc raczej nie utrzymałbym piłki do spokojnego przyłożenia w 8 turze. Musiałbym zdobywać szybko (jeśli w ogóle bym dał radę) a Ty byś pewnie zaraz wyrównał.
No właśnie... myślę że jakbyś zaczynał to byś po pierwsze nie dostał dwóch krzyży na początku, a po drugie może byś jakieś wbił - śmiało miałbyś całą połowę na przyłożenie (dokładnie tak samo jak w drugiej połowie), w drugiej bym pewnie przyłożył ale kolejny wykop znowu byłby Twój, a tutaj remisu nie mogło być. No ja bym tak próbował ale to tylko gdybanie.
Domingo pisze: Błędem na pewno było zbagatelizowanie Szczuroogra. Momentami za bardzo wierzyłem, że nie zatrybi albo wywali dwie czachy ... Przeliczyłem się, bo Szczuroogr szalał jak trzeba.
Prawda, szczuroogr się spisał - nauczyłem się ufać szczuroogrowi od Pobora (to może nie robię tylko uników po kilku strefach :)) - jak się go dobrze karmi to się odwdzięcza na boisku. Bardzo fajny Big Guy, o niebo lepszy od zwykłego Ogra do którego się przyzwyczaiłem...

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: 1/2 finałów i finał

Post autor: Chris » 21 maja 2014, 10:43

Gratulacje kuznie/warriorze :D

Btw. nie ma gorszych Big Guy'ów niż Wild Animal :D never ever again, w żadnym teamie :D

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 1/2 finałów i finał

Post autor: rotti » 22 maja 2014, 10:39

Szczury górą! Pozdrowienia od scavenów z Last Bell Bringers (Div 2, PLBB) :)
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum BOWLSATu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość