Puchar BOWLSATu I ed.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Puchar BOWLSATu

Post autor: Perihelion » 06 mar 2013, 12:43

Dabi pisze:Oczywiście, że jest :)
To jest przykre swoją drogą zasady mam raczej opanowane a nie umiem nic wygrać :D
To leć na żywioł. Przestań liczyć te kostki i prawdopodobieństwa, tylko lej przeciwnika w pysk i patrz jak kwiczy.

Awatar użytkownika
Dabi
rekrut
Posty: 219
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:01

Re: Puchar BOWLSATu

Post autor: Dabi » 06 mar 2013, 13:47

To leć na żywioł. Przestań liczyć te kostki i prawdopodobieństwa, tylko lej przeciwnika w pysk i patrz jak kwiczy
Nie działa - próbowałem :)
Nie jestem raczej graczem analizującym każdą procentową szansę na wszystko - ale szacuję ryzyko i staram się minalizować bo na tym gra polega.

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Puchar BOWLSATu

Post autor: Qbusus » 06 mar 2013, 13:53

ja jeszcze tylko przypomne ze za podanie z reki do reki nie dostaje sie expa i mozna to zrobic tylko rqaz na ture ale poniewaz nie jest to liczone jako podanie mozna jeszcze smialo potem rzucac. takie fajne male kombo :D no ale zapewne wszyscy i tak to wiedza :P
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2870
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Puchar BOWLSATu

Post autor: reszka » 06 mar 2013, 17:11

A czy dzisiaj Domingo będziesz może dostępny?
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Puchar BOWLSATu

Post autor: Domingo » 06 mar 2013, 19:42

mogę zagrać od teraz do 21, dasz radę?
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2870
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Puchar BOWLSATu

Post autor: reszka » 06 mar 2013, 20:30

właśnie wszedłem do gry, jeśli jesteś chętny, to wbijaj.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Puchar BOWLSATu

Post autor: Domingo » 06 mar 2013, 20:30

ok
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2870
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Puchar BOWLSATu

Post autor: reszka » 06 mar 2013, 22:59

Ostatni ćwierćfinał na korzyść amazonek.

Mecz bardzo wyrównany, kluczowe było, że non stop amazonki i krasnale grali w takiej samej liczbie graczy. Amazonki odbierają i przykładają w 6 turze. Domingo jednak mając 3 tury nie stworzył nawet szansy na wyrównanie w tej turze. Zabrakło 1 pola, ale jak tylko policzyłem, że mu zabraknie, to skoncentrowałem się na tych, którzy mogli dojść, a było ich raptem 2 na 9 amazonek. 1:0.

Druga połowa to szaleńcze przejęcie piłki w 10 turze, następnie po serii :upadek - podniesienie - upadek - podniesienie ostatecznie 2:0 w 12 turze. W międzyczasie sporo amazonek schodzi kontuzjowanych, jakaś śmierć się trafia (już druga, 1 wyratował konsyliarz).

Potem była gigantyczna szansa na 3:0, bo było blitz i złapanie piłki, byłem nawet na 3 pola przez linią TD krasnali, ale odebrał i w 2 tury przetransportował piłkę za moją linię TD.

Półfinały czas zacząć.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Puchar BOWLSATu

Post autor: Qbusus » 06 mar 2013, 23:33

reszka jestes? (pw)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: Puchar BOWLSATu

Post autor: Morgon » 07 mar 2013, 08:41

reszka pisze:Ostatni ćwierćfinał na korzyść amazonek.

Mecz bardzo wyrównany, kluczowe było, że non stop amazonki i krasnale grali w takiej samej liczbie graczy. Amazonki odbierają i przykładają w 6 turze. Domingo jednak mając 3 tury nie stworzył nawet szansy na wyrównanie w tej turze. Zabrakło 1 pola, ale jak tylko policzyłem, że mu zabraknie, to skoncentrowałem się na tych, którzy mogli dojść, a było ich raptem 2 na 9 amazonek. 1:0.
Do 6 tury oglądałem. Widząc dwa krasnoludy KO i jednego z kontuzją stwierdziłem, że Domingo niestety nie ma już większych szans i wygrała u mnie chęć zagrania zamiast oglądania :) Ale jednak słyszę, że Domingo nawiązał dalszą walkę.

Z tego co widziałem, to sądzę że blitz na piłkę w okolicach 4 rundy był zupełnie niepotrzebny. 1 kość, bez bloku, bez przerzutu i bez widoków na sensowne wykorzystanie ewentualnego sukcesu. Za to szanse na wypchnięcie z boiska ogromne. Gdyby go nie robić, to może udałoby się przytrzymać jeszcze amazonki, bo były lekko zepchnięte do boku. Nieudany blitz otworzył reszce drogę do TD

Teoretycznie krasnoludy powinny mieć przewagę w takim meczu. Ale tylko teoretycznie, bo amazonki były lepiej rozwinięte - miały 3 guardy przeciw jednemu u krasnoludów. Poza tym były dwie baby w rezerwie. Domingo szybko złapał kontuzję i do końca grał w osłabieniu. Przy okazji - chyba powinieneś użyć konsyliarza na tej kontuzji, bo to był runner - ważna postać w składzie krasnali. No i wizja grania w 10 praktycznie cały mecz też jest kiepska.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum BOWLSATu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości