6 kolejka

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 6 kolejka

Post autor: szkodnik » 21 maja 2013, 19:49

Przegrałem z Qbususem 0-2. Mecz był niezły taktycznie w pierwszej połowie. W pewnym momencie ludzie z elfami wymieszali się tak, że w gąszczu było trudno rozpoznać kto kogo bije, jednak cały czas zbliżałem się z piłką do linii przyłożenia. Niestety jakimś niesamowitym fartem elfom udało się w ostatniej chwili tą piłkę wykraść... Od tego momentu zaczął się mój pech. Od tego momentu w zasadzie nic mi nie wychodziło. Przestałem liczyć czerwone czaszki w okolicach dziesiątej... Druga połowa to spacerek dla elfów i bezproblemowe dwa touchdowny.

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 6 kolejka

Post autor: Qbusus » 21 maja 2013, 20:01

Bardzo fajny mecz. Po ciężkich zmaganiach wygrałem 2:0.

Pierwsza połowa to potworny chaos na mojej połowie. Elfy i ludzie zmieszani w gromadkę machający nóżkami i rączkami a to wszystko obficie zasypane płatkami śniegu. Elfy stawały na rzęsach i klaskały uszami. Piłka skakała z ręki do ręki. Mój kapitan Bomba padł martwy i tylko szybka pomoc medyka uratowała go od pewnej zguby.

Wreszcie jakimś cudem udało mi się wyłuskać piłkę z tłumu. Niestety padający śnieg uniemożliwił mi podanie do wystawionego łapacza. Jednego pola zabrakło. Kto wie może wtedy padł by pierwszy TD bo łapacz miał czystą drogędo sukcesu. Tuż przed końcem połowy ten sam śnieg pokrzyżował plany szkodnika i uniemozłiwił mu podanie na pole TD.

Druga połowa była już spokojna i bardziej pod kontrolą. Zawiedli poobijani ludzie którzy odmówili powrotu na boisko. Przewaga liczebna była jak postawienie kropki nad I. Szkodnik dwoił sie i troił ale rzuty go nie rozpieszczały.

Baaardzo fajny meczyk i wielka niespodzianka. Elfy z ostatniego miejsca pną sięw góre tabeli. :D
Dzieki Szkodnik!!
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 6 kolejka

Post autor: szkodnik » 22 maja 2013, 15:36

Można wiedzieć kiedy będzie ostatni mecz szóstej kolejki ??

Awatar użytkownika
Vidoter
rekrut
Posty: 352
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:04

Zdobyte trofea

Re: 6 kolejka

Post autor: Vidoter » 22 maja 2013, 15:39

Wstępnie ugadaliśmy się na piątek ;)

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 6 kolejka

Post autor: Qbusus » 22 maja 2013, 16:04

cisnie mnie zeby zagraćnastępny mecz. Dałem mu zr6!! chce zobaczyć jak to działa :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 6 kolejka

Post autor: szkodnik » 22 maja 2013, 16:10

Możemy dzisiaj zagrać sparing. Chcę poćwiczyć przed Bowlsatem. Co ty na to?

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 6 kolejka

Post autor: Qbusus » 22 maja 2013, 17:57

jak juz pisalem ja w tym tyg odpadam. no chyba ze w piatek w dzień ale tak to cały czas zajety jestem. Szkoda bo tez bym zagrał. Krasiami juz dawno nie grałem i zapomniałem jak to sie robi :P
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Vidoter
rekrut
Posty: 352
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:04

Zdobyte trofea

Re: 6 kolejka

Post autor: Vidoter » 24 maja 2013, 21:32

2:1 dla Duinhira.
Dzięki za grę.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2013, 23:37 przez Vidoter, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Duinhir
rezerwowy
Posty: 466
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:28

Zdobyte trofea

Re: 6 kolejka

Post autor: Duinhir » 24 maja 2013, 21:33

Koniec 6 kolejki zamykają szczury po zwycięstwie nad elfami 2:1

Po początkowych kłopotach, druga połowa już pewna i pełna kontrola na boisku. Żaden szczur nie ucierpiał, a u elfów spore przerzedzenie.

Kolego Vidoter, jak nie masz ochoty grać z nami, to po prostu przestań. Już po raz kolejny wyrzucasz swoje frustracje. Pisanie do mnie na czacie w grze w ten sposób jest mało kulturalne. Napisałem, że masz szczęście bo mi silnik gry zabrał biegacza w kluczowym momencie + dostałeś blitz na rozpoczęcie, co mogło skutkować moją przegraną, więc napisałem "masz szczęście". Nie odnosiło się to do rzutów w meczu, w których to statystyka była normalna dla obu stron. To, że wygrałem mecz (nie pierwszy w swej karierze) nie zawdzięczam jakiemuś niesamowitemu szczęściu, tylko w większej mierze doświadczeniu. Przykro mi, że swoje niepowodzenia zamieniasz w złość, zamiast przekuć w motywację do dalszych treningów. EOT

Acha, następnym razem obejrzyj powtórkę, bo pisanie, że wywracam Ci WD na jednej kości za każdym razem to bzdura (zawsze rzucałem na dwóch, czasem na trzech). Dodatkowo pierwsza WD została sfaulowana i dlatego zeszła z dzwonkiem.

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 6 kolejka

Post autor: szkodnik » 24 maja 2013, 22:40

Mecz zatwierdzony, kolejka zakończona. Proszę również naszego młodego kolegę o powstrzymanie emocji, bo o ile ja spokojnie toleruję rzucanie bluzgami na czacie, to innym nie musi się to podobać. Ta gra bywa frustrująca i to bardzo, ale jeśli ktoś ma tracić nerwy, to może lepiej żeby sobie odpuścił granie w Blood Bowl w ogóle. Ja też czasami mam ochotę wywalić komputer przez okno, ale grając z osobami, których nie znam w realnym życiu staram się swoje emocje powstrzymać (ostatnio również poniosło mnie podczas meczu z Qbususem, ale my znamy się i przyjaźnimy od prawie 20 lat. Swoją drogą - sorki Qbusus za mój mały wybuch Skajpowy :) )
Prawda taka, że zajęło mi trochę czasu zanim zacząłem olewać moje niepowodzenia w Blood Bowl, więc sporo jestem w stanie zrozumieć :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Ligi Szkodnika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość