9 kolejka

Awatar użytkownika
Vidoter
rekrut
Posty: 352
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:04

Zdobyte trofea

Re: 9 kolejka

Post autor: Vidoter » 18 cze 2013, 21:16

Obrazek
Statystyki uznają "push" za nieudany blok. Jeśli policzymy go jako udany, to Qbususowi wyszło 36/37 bloków (w 15 turze na 1 kostce rzucił czachę i nie miał rerolli).
A teraz to czego nie pokazują statystyki:
Gra się zaczęła w upale (i tak zostało do końca).
Qbususowi wychodziło wszystko. Wszystko.
Na rozpoczęcie po łapówce na łeb (dla mnie druga, bo z inducementów wziąłem 1).
Pierwszy jego TD to były 4 dodge i 1 GFI bez użycia rerolla. Jako kickoff ja straciłem od upału 2 graczy, on żadnego i do tego dostał blitza gratis.
Na rozpoczęcie drugiej połowy mógł zmienić sobie rozstawienie i mnie blokować. Wszystkie jego bloki na 1 kosce siadały. Nie ważne kogo blokował. W 15 turze zrobił 3 bloki na 1 kostce, wszystkie to były def down (a blokował 2 Wardancerki, więc hej).

W pierwszej połowie faulowałem (no bo 2 łapówki, co nie?). Dwa faule - nic. Stun na łapaczu Qbususa i tyle. Trzeci faul - gwizdek, sędzia nie przyjął łapówki. Czwarty faul - gwizdek, sędzia nie przyjął łapówki. No i dzięki temu faulowi turnover i nie przyłożyłem... No i gra w 9 kolesi. Qbusus nieudolnie faulował przez cały mecz, ale łapówki zużyć nie musiał.

No i taki bonusik, który mnie zastanawia: jakieś haksy do BB, czy nieznane mi właściwości posiadania 6 agi?
KLIK
Chodzi mi konkretnie o pick-up. Pisze że nie wyszło, a zawodnik podniósł piłkę i biegł spokojnie dalej. Ktoś wie o co chodzi?

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 9 kolejka

Post autor: Qbusus » 18 cze 2013, 23:03

fakt ze to z AG6 i podniesieniem pilki to ciekawe. Tez tego nie kumam. :|
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 9 kolejka

Post autor: szkodnik » 18 cze 2013, 23:17

Przegrałem z Nimarem w meczu na dolnym szczycie tabeli i spadłem na zaszczytne ostatnie miejsce. Mecz zaczął się od mojego mocnego uderzenia i zdobycia szybkiego przyłożenia. Później jednak zaczęły się schody. Najpierw kamień rzucony z publiczności wykluczył z udziału do końca sezonu jednego z moich blitzerów. Później w dosyć ważnym momencie elfy zaabsorbowały fireballa rzuconego w odwecie przez czarodzieja z widowni. Reszty dokonał upał, który doskwierał wyłącznie moim zawodnikom. W pewnym momencie za boiskiem leżało pięciu moich z powodu upału a akurat przeciwnik łapał piłkę. W momencie gdy przegrywałem już 1-3 w końcu ktoś wpadł na pomysł aby moich ludków wykąpać w chlewie z zimną wodą, co poskutkowało szybkim zdobyciem przyłożenia w ostatniej rundzie skróconego przez sędziego meczu. Gdyby nie to skrócenie o dwie rundy, może mógłbym pokusić się o remis. Niestety los chciał inaczej i przegrałem 2-3. Na plus jest to, że awansowało mi 3 blitzerów w tym jeden z nich na 3ci poziom ;) Do drużyny dołączył ogr - Gumbas i trwają negocjacje kontraktu z łapaczem, który prawdopodobnie od nowego sezonu reprezentował będzie barwy Rycerzy z Wisłoujścia.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 9 kolejka

Post autor: Nimar » 18 cze 2013, 23:22

W końcu udało się nam ze Szkodnikem rozegrać mecz. Mieliśmy też przez cały czas upał. Pierwsza połowa broniłem się jak lew, ale w 6 turze Szkodnik zdołał przebiec z piłką. Potem robiło się coraz lepiej dla mnie, wielu człowieków padało z gorąca a moje elfy chyba wychowywane w tropikalnych krajach jakoś sobie radziły, dzięki czemu udało się zrobić dwa punkty. Role dopiero się odwróciły w 14 turze co pozwoliło na koniec zdobyć Szkodnikowi drugi punkt. Ostatniecznie zakończyło się 3:2 dla mnie, cieszę się strasznie bo już dawno nic nie wygrałem. A teraz ide obejrzeć jakiś serial i spać o ile zasne bo mam w pokoju 28 stopni jakoś prawie jak nasze drużyny w dzisiejszym meczu ;)

PS. Videoter co to za programik któy tak fajnie to wszystko pokazuje? BB menager? Jak tak to jak takie coś wygenerować w nim? A jak nie to co to za program?:P
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Vidoter
rekrut
Posty: 352
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:04

Zdobyte trofea

Re: 9 kolejka

Post autor: Vidoter » 19 cze 2013, 00:21

BB Manager.
Włączasz go podczas gry. Po meczu klikasz submit match. Wybierasz ligę i ustawiasz który trener grał którą drużyną. Gdy doda mecz wchodzisz w jego przegląd i masz tam opcje generowania statystyk ;)

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 9 kolejka

Post autor: Qbusus » 19 cze 2013, 01:04

Widze zatem ze dzisiejsze mecze zalane były słońcem :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 9 kolejka

Post autor: Nimar » 19 cze 2013, 10:45

No ta gra chyba ma jakiś modów podłączony do pogody, bo ostatnie dwa dni u mnie w miescie mam temperatury min. 34 stopnie;p
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Ligi Szkodnika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość