Druga Edycja - zapisy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Druga Edycja - zapisy

Post autor: Lyskie » 19 cze 2013, 12:20

Szkodnik pisał, że nie ma czasu (wiadomo dzidziuś ;) ) to ja zakładam wątek.

Wszyscy chętni do gry w drugiej edycji proszeni są o wpisanie się, żebyśmy mogli oszacować jaki liga przyjmie kształt. Nie chcę się wypowiadać za Szkodnika, ale nie było mowy, że robimy wakacyjną przerwę, czyli jedziemy z koksem i gramy po zakończeniu obecnego sezonu.
Do tej pory byliśmy bardzo elastyczni i jak trzeba było kolejka trwała nawet 2 tygodnie, były też takie które trwały 3 dni. Czyli nawet jak ktoś planuje urlop nie powinien mu zbytnio kolidować z grą w lidze.
Ja oczywiście gram ;) .

Nowe osoby zaczną albo w 2 lidze (jeśli będzie odpowiednia liczba graczy), albo zostaną dołączeni do istniejącej już 1 ligi.

Lista Obecności:
1) Lyskie - kontynuacja Mroczne Elfy
2) Qbusus - kontynuacja Wysokie Elfy
3) Szkodnik - kontynuacja Ludzie
4) Vidoter - ?
5) Nimar - kontynuacja Pro Elfy
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Druga Edycja - zapisy

Post autor: Qbusus » 19 cze 2013, 12:26

2.Qbusus - jeszcze nie wiem czy nowym czy starym teamem.
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Druga Edycja - zapisy

Post autor: szkodnik » 19 cze 2013, 12:27

Ja oczywiście starym teamem :)

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Druga Edycja - zapisy

Post autor: Domingo » 19 cze 2013, 12:33

A jakie zasady obowiązują? Bo widziałem, że było Was sześciu a graliście 10 kolejek?
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Vidoter
rekrut
Posty: 352
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:04

Zdobyte trofea

Re: Druga Edycja - zapisy

Post autor: Vidoter » 19 cze 2013, 12:37

Każdy z każdym po 2 mecze.
Dopiszcie mnie, na wakacjach powinienem mieć więcej czasu.
A z drużyną to się zobaczy.

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Druga Edycja - zapisy

Post autor: Lyskie » 19 cze 2013, 12:58

Mecz i rewanż. Stąd 10 kolejek. Mimo iż nie było trochę misz maszu, wypadło względnie dobrze. Niestety silnik gry nie potrafi tak losować kolejek, żeby mecze rozłożyły się jak trzeba, ale chyba nie było sytuacji, żeby ktoś grał dwa mecze z rzędu z tym samym przeciwnikiem.

Zobaczymy ilu będzie chętnych.

Gdyby było dużo chętnych czyli minimum 12 to myślę, że można się już pokusić o 2 ligi po sześć drużyn. Wtedy dwaj spadkowicze zagrają w 2 lidze z nowymi, ewentualnie jak Qbusus będzie chciał zmienić team, to on spadnie, a jego miejsce zajmie lepszy spadkowicz. (to jednio z niewielu praw tej ligi :D , że jak ktoś chce zmienić drużynę wylatuje niżej).

Gdyby było mniej niż 12 chętnych gramy dalej jedną ligę (niestety nie da się założyć ligi na 5 osób przynajmniej w wersji LE). Nowi mieliby trochę trudniej, ale nieraz już Blood Bowl pokazał, że nawet przy dużej różnicy TSI dobrze dobrane inducementy niwelują wszelkie różnice.

Gdy będzie 8 lub 10 graczy w lidze, to wg mnie powinno być bez rewanżu.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Druga Edycja - zapisy

Post autor: Nimar » 19 cze 2013, 13:21

Ja oczywiście gram. Co do drużyny to chyba zostane przy tych nieszczęsnych elfach, po wczorajszym meczu moje uczucia co do nich się nieco polepszyły. Może się w końcu naucze nimi grać ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Druga Edycja - zapisy

Post autor: Qbusus » 19 cze 2013, 13:23

tak sobie mysle, ostatnie mecze szly mi dosyć dobrze wiec moze zobacze co da sie jeszcze z tego teamu wycisnać. Zostane przy elfach.
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Druga Edycja - zapisy

Post autor: szkodnik » 19 cze 2013, 13:25

Na pewno nie ma możliwości zrobienia dwóch grup po 5 zespołów ?? Zastanowiłbym się wtedy nad dwoma osobnymi ligami i metodą trochę 'kartkową'. Nie powinno to sprawiać problemu, tyle że kolejki mogłyby się rozjechać. To trzeba jeszcze przemyśleć. Moim zdaniem najoptymalniej byłoby mieć dwie ligi po 5 zespołów. Z pierwszej dwa spadają z drugiej dwa awansują. 8 meczów w sezonie i walka do samego końca. 10 meczów jak widać na aktualnym przykładzie powoduje, ze końcówka nie jest już tak emocjonująca. Na rundę przed końcem w zasadzie wszystko już wiadomo.

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Druga Edycja - zapisy

Post autor: Lyskie » 25 cze 2013, 08:10

No i co dalej, bo mamy pięciu? Duinhir wypisał się do końca września, a nikt nowy się nie zapisał. Czekamy jak się rozwinie sytuacja z ligą Chrisa i Domingo, czy klecimy coś dalej z ligą regionalną?

Jak ktoś jest chętny to niech się zapisuje. Żeby nie miał tak całkiem przerąbane z drużynami na poziomie TV nawet 1600, to chyba możemy dopuścić, żeby nowy/nowi mieli drużynę z jakimś doświadczeniem (jak będą chętni, to ustalimy na jakich warunkach).

Od siebie powiem, że liga z uwagi na zręczny charakter wszystkich drużyn jest inna niż wszystkie. Mnie się grało nawet lepiej niż w DP lub Bowlsacie :D . Oczywiście nie znaczy to, że trzeba się przyłączyć ekipą preferującą grę zręczną, jak ktoś chce grać siłaczami proszę bardzo.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Ligi Szkodnika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość