Druga Edycja - zapisy

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Druga Edycja - zapisy

Post autor: szkodnik » 28 lip 2013, 07:43

Mamy już komplet. Przepraszam, że wczoraj tego nie poustawiałem, ale cały dzień poza domem spędziłem. Wróciłem grubo po północy. W tej chwili pary są poustawiane tak jak było to wcześniej. Dotyczy to pierwszej kolejki.

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Druga Edycja - zapisy

Post autor: Qbusus » 28 lip 2013, 09:11

Ja Ci wybaczam kolego, ale żęby mi to byo ostatni raz :)

Nimar? Dzisiaj o 22 c.Pl.?
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Druga Edycja - zapisy

Post autor: Nimar » 28 lip 2013, 09:32

Tak będę o 22;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Druga Edycja - zapisy

Post autor: Qbusus » 28 lip 2013, 18:11

to do oba na murawie :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Druga Edycja - zapisy

Post autor: Qbusus » 28 lip 2013, 23:16

co za emocje gra do ostatniego gwizdka !! :) wynik 2-2

Kapitalnie fajny meczyk. Az sie spocilem. Oczywiście na koniec akcja meczu z mojej strony skoki przez strefy blitze wslizgi na pole td ostatni rzut. Podanie na 3+ z rerolem i bedzie td. No i oczywiscie dupa :)

ale bardzo fajnie mi sie gralo. dzieki za gre !!:)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Druga Edycja - zapisy

Post autor: Qbusus » 28 lip 2013, 23:18

szkodnik daj mi prawa do ;igi to bedzie sprawniej :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Druga Edycja - zapisy

Post autor: Nimar » 28 lip 2013, 23:35

Mój pierwszy mecz z Qbususem zakończony remisem 2:2.
Obrazek
Co tam się działo!!!!. Pierwsza połowa zaczęła się od nie podniesienia piłki przez miotacza Wysokich Elfów. Od razu chciałem wykorzystać sytuacje i pobiegłem dwoma łapaczami by go załatwić. Oczywiście blitz zakończył sie odepchnięciem łapacza. Potem Qbusus powalił moich natrętów, miotacz złapał piłkę i podał celnie do łapacza kawałek dalej by utrudnić mi. Postawiłem moich, dzięki kilku udanym blokom na środku boiska pod gościa z piłka dostał się mój blizer, a łapacz z agi5 bardzo ładnie pounikał i zblizował go. Oczywiście blitz zakończył się kolejnymi przepychankami:/. Potem nie pamiętam co się działo, ale Elfy Qbususa pobiegły z piłką kawałek i uformowały mała klatkę przy lini bocznej boiska. Ja znowu próbuje blizować ofc przepchnięcie, w dodatku tak źle poustawiałem moich, że w następnej turze dwóch zawodników ląduje za boiskiem. Kolejne tury pierwszej połowy to masowe dzwony w moich szeregach i cierpliwe przesuwanie piłki do mojej lini przez Wysokie elfy. Punkt został zdobyty jakoś w 6 turze. Do końca połowy nie udało mi się zremisować. Ciekawie zaczęło się robić w połowie drugiej. Bez specjalnej strategii wywaliłem łapaczy na połowe przeciwników coś tam pobiłem w polu i ofc nie podniosłem piłki. Nie trzeba było długo czekać a miałem chyba dwa wysokie elfy przy piłce i moim miotaczu i łapaczu. Udało mi się załatwić dwóch graczy z Ulthuanu, podnieść miotaczem. Po podniesieniu chciałem posprawdzać możliwości komu podać, czy może poczekać, niestety myszka nacisnęła dwa razy i miotacz podbiegł na maks zasięg, nie pozostało nic tylko podawać. Piękne podanie przez machającego łapkami długoucha i złapanie (nerwy ze stali to mój ulubiony skill, no zaraz po krok w bok :) ). NNo i bah mamy 1:1. Potem nie pamiętam co się stało chyba qbusus wbił na 2:1. Żeby zremisować musiał do pomóc mi sam Nuffle. Akcja wyglądała w taki sposób, że sklepałem wysokiego elfa z piłka, co spowodowało wypadnięcie piłki za boisko. Na szczęście fani wyrzucili ją pod nogi mojego zawodnika, który szybko przekazał ją łapaczowi który miał zasięg do lini przyłożenia. Ostanie tury to dramatyczna obrona by Qbusus nie zrobił 3:2. W ostatniej turze nawet udało mu się ustawić zawodnika na lini przyłożenia ale na szczęście dla mnie nie wyszło mu podanie
:D

PS. Zróbcie jakiś przypięte tematy w działach lig z hasłami do ligi w grze oraz do BBMa, bo musiałem teraz kombinować aż wpadłem, że hasło może być takie samo jak w grze czyli ZABAWA;)
PS2. Dobranoc
nick steam: Nimar

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Druga Edycja - zapisy

Post autor: Chris » 29 lip 2013, 08:50

Widać że dwie drużyny panienek grały, tylko 3 kontuzje w sumie ... :D

Mi gdzieś w OCC mignął mecz w 1 kolejce gdzie w sumie było 15 :D

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Druga Edycja - zapisy

Post autor: Qbusus » 29 lip 2013, 09:51

Panienek?! te panienki zadały 2ie kontuzje i z 7 KO. To o dwie kontuzje i 6Ko więcej niż zdołał zdziałać mój mightyczny team napierdalatorów nurgla. Nie panienki tylko twardziele i zakapiory!!! :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Druga Edycja - zapisy

Post autor: Nimar » 29 lip 2013, 10:02

No dzwonów było pełno po mojej stronie. No i jeden miotacz i liniowy kurują się przez jeden mecz. W sumie ten liniowy ma jakiegoś minusa do stata(chyba go usunę jak będzie kasa na nowego).
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Ligi Szkodnika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości