Wrażenia po zakończeniu pierwszego sezonu

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Duinhir
rezerwowy
Posty: 466
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:28

Zdobyte trofea

Wrażenia po zakończeniu pierwszego sezonu

Post autor: Duinhir » 26 cze 2013, 02:29

Dzięki raz jeszcze :)

To, że szczury wygrały jest dla mnie nagrodą samą w sobie, bo przeciwko zręcznym drużynom, szczury nie mają lekko.

Drużyna mimo, że nie przedstawia się najlepiej (większość poginęła) to jeszcze wróci, bronić tytuł i strącać liderów.

Powodzenia w kolejnej odsłonie :)

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Wrażenia po zakończeniu pierwszego sezonu

Post autor: Lyskie » 26 cze 2013, 07:40

Szkoda Duinhir, że nie możesz grać w nowej edycji, bo właśnie odnośnie do meczy z Tobą czuję największy niedosyt. Byłem tak blisko, żeby oba wygrać, a jednak mnie przechytrzyłeś. Remis i porażka, zdecydowanie powinno być lepiej :) . Gdyby nie ten ogroszczur, który dokonywał niemożliwego, eh... Ja czekam niecierpliwie na możliwość rewanżu ;) .

Co do zakończonej ligi czuje się zadowolony. Osiągnąłem plan minimum, czyli stanąłem na podium, zapisałem się w annałach :D .
Druga rzecz- drużyna mi się rozwija bardzo ładnie. Jeszcze jeden "atak" na blitzerze oraz "podanie" na którymś z linowych i mam zestaw podstawowy w pełni wykształcony. Dwaj zabójcy już w ostatnim meczu sezonu pokazali, że mogą siać strach i robić rzeź, ale niecierpliwie czekają na pancerzyki 7 i drużyny z małą liczbą bloków :D .

Tą ligę potraktowałem nieco eksperymentalnie i wypróbowałem innego rozwoju drużyny niż zwykle. Szansę tą najlepiej wykorzystał biegacz. Kiedyś go skreśliłem i przez jakieś dwa lata w ogóle nie używałem, a tu proszę sprawdził się i dzięki temu, że wreszcie nauczyłem się go dobrze wykorzystywać mroczne elfy w moim wykonaniu zyskały kilka opcji taktycznych.

Najgorzej wspominam mecze z Qbususem, bo w obu silnik robił jaja z gry, no ale takie mecze są wliczone w koszt gry elfami. Poza tym było naprawdę fajnie. Lepiej niż w Bowlsacie, porównywalnie do Dębowego Pucharu ;) .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Vidoter
rekrut
Posty: 352
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:04

Zdobyte trofea

Re: Wrażenia po zakończeniu pierwszego sezonu

Post autor: Vidoter » 26 cze 2013, 09:38

Jeszcze raz dzięki wszystkim za gry ;)
Moja drużyna nie nadaje się do niczego innego niż kasacja, ale jeśli będę miał czas to w kolejnej edycji postaram się pograć (prawdopodobnie czymś innym ;) ).

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wrażenia po zakończeniu pierwszego sezonu

Post autor: szkodnik » 26 cze 2013, 09:56

Też się cieszę, że wszyscy dobrze się bawili. Trochę zawiedziony jestem moimi wynikami, ale pech prześladował ten zespół. W bólach rodzi się często cis fajnego :) Czekam z niecierpliwością na zapisy.

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Wrażenia po zakończeniu pierwszego sezonu

Post autor: Qbusus » 26 cze 2013, 11:49

Ja również dziekuje za gre. Zdziwiłem sie ze zaklasyfikowałem się aż tak wysoko. Pierwszy raz grałem teamem zręcznościowym no i ten fatalny start. A ostatni mecz z 3ma DC to klapa totalna tytmbardziej ze mogłem go wygrać. Ogroszczur na czerwonym krzyżyku, najleprzy runner na ławce za faul i kilka szczurów na dzwonkach. ... eh.. życie :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Wrażenia po zakończeniu pierwszego sezonu

Post autor: Nimar » 26 cze 2013, 12:33

Moja gra elfami to też był taki eksperymentżeby popróbować czegoś innego i powiem szczerze, że jest to całkiem inna gra. Szkoda tylko, że w większości mecz y miałem niezłego pecha co przyczyniło się do takich a nie innych rezultatów.
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Ligi Szkodnika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość