2 sezon - 2 kolejka - umawiamy się

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7466
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 2 kolejka - umawiamy się

Post autor: Nimar » 10 sie 2013, 14:57

Obrazek

Meczyk naprawdę epicki. Na początku straciłem blitzera i o mały włos nie umarł by mi jeden z najlepszych zładowników. I gdy już myślałem, że pierwsza połowa jest stracona i Szkodnik wbije punkt, pojawiła się taka miła niespodziewanka. Po nie udanym podaniu Szkodnika, mój dzielny miotacz przejął piłkę i dzięki zręcznym podaniom zrobiłem 1:0 ;D. W drugiej połowie szybko dobiłem na 2:0. Potem moja gra zaczęła spadać. Elfy padały jak muchy, na boisku zostało mi 5 zawodników. No i nastąpiła akcja życia, zero przerzutów, miotacz wie, że jak zostanie przy piłce to ludzie zremisują, podbiega najdalej jak się da i rozpoczyna podanie przez pół boiska, zszokowany zawodnik rycerzy nie może uwierzyć jak elfi łapacz zgarnia piłkę z nad jego głowy. Łapacz nie zastanawiając się długo, omija zdziwionego gracza drużyny przeciwnej i zdobywa przyłożenie. Kibice szaleją, ja płacze ze szczęścia :D

A tak poważnie jak byś miał jeszcze z 2 tury to bym nie dał rady, przewaga była znacząca, a na koniec jeszcze jedynki mi się sypały często. Dzięki za meczyk, do rewanżu ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
ninjaska
rezerwowy
Posty: 697
Rejestracja: 07 cze 2013, 09:41

Zdobyte trofea

Re: 2 kolejka - umawiamy się

Post autor: ninjaska » 12 sie 2013, 23:03

Oi,
oto dlaczego lubie te gre. Mimo porazki spedzilem naprawde fajnie czas, kminiac zagrania. Gratulacje Lyskie, robilem co moglem, jednak nie udalo sie.
Obrazek
Czasem radośni, a czasem wredni
To my Gamonie idziemy tędy!

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 2 kolejka - umawiamy się

Post autor: Lyskie » 12 sie 2013, 23:28

Wygrałem, ale po bardzo wyrównanym meczu. Dzięki za grę.
Jutro jak będę siedział w pracy, to coś naskrobię, bo meczyk był naprawdę interesujący.
Ciężko jest grać przy takiej przewadze TV, szczególnie kiedy nie mam ławki rezerwowych (dzięki yedeemu), a przeciwnik bierze czarodzieja i hero.
Ta gra jest niesamowita, ostatnio wychodzą mi tylko akcje na granicy niemożliwości, a tam gdzie przyłożenie wydaje się być prawie pewne zawsze coś się spieprzy.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: 2 kolejka - umawiamy się

Post autor: Chris » 13 sie 2013, 10:15

Jedziemy z trzecią kolejką? ;)

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: 2 kolejka - umawiamy się

Post autor: yedee » 13 sie 2013, 10:46

Jak wszyscy juz zagrali, to czemu nie? :) W kazdym razie, kiedy moglbys zagrac (ponownie) Lyskie? :mrgreen:
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Ligi Szkodnika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości