2 sezon - 4 kolejka

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 4 kolejka

Post autor: yedee » 29 sie 2013, 18:33

Jestem i moge grac :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 2 sezon - 4 kolejka

Post autor: Qbusus » 29 sie 2013, 19:48

i dostalem w dupe 2:1. Podjący zrobił tylko tyle ze spierdolił 3y rzuty 1na1 potem 1:1 i 1:1 a potem dostał i nie bedzie grał w nastepnym meczu. generalnie nic mi nie szło i takich kiepskich kości to już dawno nie miałem. Jedez z tych meczy gdzie jak bys sie nie starał to nic nie zdzialasz.

Przegrałem z prawie dwukrotnie słabszym teamem brawo Yeadee :) moze nastepnym razem pójdzie mi lepiej.

Mam teraz taką nadzieje ze wyrzuciłem wszystki złe rzuty i w finale z Reszką będę miał szczęście. Nie napisałem więcej szcześcia bo o to nie trudno. Gorzej już być nie mogło. :P
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 4 kolejka

Post autor: yedee » 29 sie 2013, 19:52

Obrazek

Juz po meczu. Oszukala mnie gra, bo myslalem ze dam rade kupic berserkera, ktorego wynajelem przed meczem... Niestety jak widac nie jest to mozliwe. No i mvp mi tez przepadlo, bo dostal je kolejny najety linemen... :( Na plus brak trwalych uszkodzen no i naturalnie zwyciestwo nad teamem majacym ponad 600tv wiecej od mojego! :)

Patrzylem na rzuty w BBMie i nie ma dramy, owszem masz d6 ponizej sredniej (glownie przez catche oblane), ale cala reszta jest w normie. Na te rzuty kulales na 3+ w sumie i dwa razy miales 2x2 pod rzad. Pechowe, bo dalo mi to ostatecznie zwyciestwo, ale tak to jest jak opiera sie gre na jednym turbo throwerze i turbo catcherach... Los uwielbia dupczyc takie akcje! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 2 sezon - 4 kolejka

Post autor: Qbusus » 29 sie 2013, 20:10

moze i tak ale to byly kluczowe akcje i to kilka tur tak trwało. Zykle kręce minimum 2 TD tym teamem a tu lipa. Nic nie wyszło. ! wymęczony TD, a dodatkowo na ilośc upadkow jakie zaliczyles to tez za duzo nie zrobilem a to tylka AV 7! No i jeszcze ten kamien z tybun. I nokauty na kluczowych zawodnikach w odpowiednim dla ciebie momencie..

zdziwilem sie ze ten blitzer nie padl, tak go zawziecie kopales, na ale gwizka tez nie dostałes.

z reszta walić to...

Troche jestem zakręcony czy z Ag 4 wychodze ze stref kontroli na 2+ czy na 3+? jestem pewien ze moj gostek wywalił sie na trójce. A może mi się przewidziało...?
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 4 kolejka

Post autor: Nimar » 30 sie 2013, 00:11

Właśnie zakończyliśmy nasz mecz z Chrisem. Tancerze Oblicza wygrali 2 do 0 z Crazy Madnesss.Z taką kolosalną różnicą (8500000 złota miał na dodatki), Chris grał bardzo dobrze. Jak by miał więcej szczęścia w kluczowych momentach to mógłby być remis albo nawet by wygrał. Na szczęście dla mnie Troll ciągle coś mu popsuł, gobliny sie przewracały, a łapówki nic nie dały. Chris trochę ułatwił zadanie mojemu następnemu przeciwnikowi ponieważ nie zagrają chyba 2 albo 3 elfy (na szczęście bez minusów do statów). Dzięki za grę, następnym razem może zagramy troche wcześniej to będę mógł się udzielać paszczą na skype;)
nick steam: Nimar

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 4 kolejka

Post autor: Chris » 30 sie 2013, 00:13

Dzięki za grę :)

Jednak przeciwko elfom lepiej się spisał Morg oraz łapówki niż bomber :D
Bombera wyciągnę na Norsów lub Ludzi :D

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 4 kolejka

Post autor: yedee » 30 sie 2013, 08:41

Morg na elfy to sredni deal ihmo. :) Inna sprawa ze te mecze z taka roznica TV to jest kompletnie inna gra niz to do czego jestem przyzwyczajony. Z jednej strony lepiej jest byc underdogiem, bo porazka tak nie boli, ale z drugiej strony bez pomocy szczescia wygrac sie zwyczajnie nie da...
Obrazek

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 2 sezon - 4 kolejka

Post autor: szkodnik » 30 sie 2013, 09:16

No cóż z założenia maiły być dwie ligi. Do tej pierwszej miały dostawać się tylko najsilniejsze teamy. Teraz nasza liga nie jest zbyt zbalansowana, ale każdy wiedział o tym od początku :) Zresztą te słabsze zespoły niedługo podgonią.

Awatar użytkownika
ninjaska
rezerwowy
Posty: 697
Rejestracja: 07 cze 2013, 09:41

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 4 kolejka

Post autor: ninjaska » 31 sie 2013, 17:19

Oi
nie wiem z kim mam mecz (dostep do sieci tylko via telefon) ale moglbym zagrac w poniedzialem lub wtorek o 21szej.
Czasem radośni, a czasem wredni
To my Gamonie idziemy tędy!

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 2 sezon - 4 kolejka

Post autor: Lyskie » 02 wrz 2013, 11:28

Gramy dziś z Domingo o 21:30 (no +/- 15 min).
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Ligi Szkodnika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość