2 sezon - 5 kolejka

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 5 kolejka

Post autor: yedee » 12 wrz 2013, 13:32

@Chris
Underworld nie moze wziac Rippera? Jest to jeden z najlepszych star playerow ever!

Poza tym Underworld nie jest taki tragiczny jak piszesz, Lyskie. Maja swoje atuty - mutacje na zwyklych lvl-upach so mega. Gobliny z dwoma glowami wchodza wszedzie, troll dostaje macki oraz clawa i tez jest kotem... Moim skromnym zdaniem jest to team lepszy od gobosow, ktore maja jednego trola wiecej oraz pile, ale wszyscy wszedzie sila 2 i bez dubletow lvl-upy mozna sobie w dupe wsadzic :P

Jak nadarzy sie okazja, to chetnie nimi zagram w jakiejs lidze, ale narazie chce zobaczyc gdzie dojde grajac normalnymi druzynami. ;)

@Qubusus
Chyba troche z tym szczesciem przesadzasz, spojrz w statystyki BBMa. ;) Brawury nie lubie i to bardzo, staram sie grac jak najostrozniej jak sie da, wiec pod tym wzgledem nie masz racji. We wczorajszym meczu troche swirowalem wbijajac expa na podaniach, ale wiekszosc czasu nie ryzykowalem utraty pilki, gdyz dominowalem na boisku. Wydaje mi sie ze Nimar nie byl wczoraj w dobrej formie, byc moze ze wzgledu na zmeczenie/rozkojarzenie, i popelnil troche bledow oraz misclickow co zadecydowalo ostatecznie o wyniku.
Obrazek

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 5 kolejka

Post autor: Chris » 12 wrz 2013, 13:36

@ yedee

nope, underworld ma jedynie Bombera za 60k i Morga za 430k, wiec jest lipa.
Potencjal zespol na duzy przez to ze wszyscy gracze maja dostep do mutacji (Gobbosy z Dwoma Glowami FTW!!!), tyle ze trzeba SPP zapalac :D

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 2 sezon - 5 kolejka

Post autor: Qbusus » 12 wrz 2013, 13:58

Wiedziałem że zaprzeczy A mówiłem żębyś tego nie robił :P
Ale szczerze spodziewałem się tego po tobie :)

A statystyki jak dla mnie są o kant dupy rozbić. Pokazują ogólny bilans rzutów ale jak wiemy są rzuty i rzuty. Co z tego że 12 razy wyszedł mi blok w jakimś piardowatym miejscu na boisku jeśli póżniej nie łapie piłki na 2+ z przerzutem. Albo gdy potrzebujesz jednego rzutu rzeby wyrwać piłkę a tu czacha no albo klasyk wślizg i 2e jedynki. czy też stupidity w najgorszym z możliwych momentów. Jeden zły rzut może zawalićcałą gre.

Nie ważne ile rzutów mi wyjdzie w czasie gry tylko jakie rzuty i tego niestety ten programik nie oddaje. :(
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 5 kolejka

Post autor: Nimar » 12 wrz 2013, 14:03

yedee pisze:Wydaje mi sie ze Nimar nie byl wczoraj w dobrej formie, byc moze ze wzgledu na zmeczenie/rozkojarzenie, i popelnil troche bledow oraz misclickow co zadecydowalo ostatecznie o wyniku.
No pewnie coś w tym było. Ja zwalam moją przegraną na.
1. Ogólnie jesteś dobrym graczem (wiedziałem, że nie będzie lekko)
2. Moje rzuty na bloki (szczególnie w kluczowych momentach były z dupy)
3. Moja myszka coś szwankuje i często ostatnio mi się zdarza nacisnać dwa razy prawy klawisz a chce tylko sprawdzić np. odległość itp.
4. Moje rozkojarzenie może być związane z obolałym szytym brzuchem i nabiałem po wypadku na rowerze ;p
5. Jestem LAMA :P
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 2 sezon - 5 kolejka

Post autor: Lyskie » 12 wrz 2013, 14:16

Yedee, nie żebym dolewał oliwy do ognia, ale po naszym ostatnim meczu zalała mnie krew :D . Twoja drużyna zagięła rachunek prawdopodobieństwa ;)

Jeśli trzy osoby mówią, że ktoś jest wielbłądem, to już się jest? :?
;)
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 5 kolejka

Post autor: Chris » 12 wrz 2013, 14:20

Poczekajcie aż yedee'ego zaboli AV7 ;) wcześniej czy później taki moment u Norsów nadchodzi :)

Awatar użytkownika
ninjaska
rezerwowy
Posty: 697
Rejestracja: 07 cze 2013, 09:41

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 5 kolejka

Post autor: ninjaska » 12 wrz 2013, 14:32

Chris pisze:Poczekajcie aż yedee'ego zaboli AV7 ;) wcześniej czy później taki moment u Norsów nadchodzi :)
liga ma sporo elfow, jakies gobosy, norsemani i ludzie... jak tylko moje kozy dostana Mighty Blowa i Pilling On, zacznie sie rzeznia. Dojade Was chlopaki do TV 300, w imie Khorna i Jego Krwawych Racic! :twisted:
Czasem radośni, a czasem wredni
To my Gamonie idziemy tędy!

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 2 sezon - 5 kolejka

Post autor: Lyskie » 12 wrz 2013, 14:34

Chris pisze:Poczekajcie aż yedee'ego zaboli AV7 ;) wcześniej czy później taki moment u Norsów nadchodzi
Ano. Miałem nawet o tym wspomnieć. W sumie mecz z twoimi brutalami, nie znającymi litości dla leżących możne być dla tej drużyny sadny ;) .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 5 kolejka

Post autor: Chris » 12 wrz 2013, 14:39

Lyskie pisze:
Chris pisze:Poczekajcie aż yedee'ego zaboli AV7 ;) wcześniej czy później taki moment u Norsów nadchodzi
Ano. Miałem nawet o tym wspomnieć. W sumie mecz z twoimi brutalami, nie znającymi litości dla leżących możne być dla tej drużyny sadny ;) .
Muszę podtrzymywać swoją reputację :)
W OCC trzy sezony pod rząd w swojej dywizji dostawałem nagrodę Dirty Git, za najbardziej i najskuteczniej faulującego gracza :D

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 5 kolejka

Post autor: yedee » 12 wrz 2013, 14:42

Ach, widze ze lobby elfickie nie moze pogodzic sie z porazkami. :P Wszyscy zycza mi jak najgorzej - bardzo dobrze! Tym wiecej przyjemnosci bede czerpal z deptania elfickich twarzyczek... :mrgreen:

Co do AV7 i tego ze mnie w koncu zaboli to nie watpie, ze tak wlasnie bedzie. Nie bez powodu co mecz wynajmuje co najmniej 2 dodatkowych zawodnikow i drugiego aptekarza! :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Ligi Szkodnika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość