2 sezon - 6 kolejka

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 2 sezon - 6 kolejka

Post autor: Lyskie » 20 wrz 2013, 14:21

ninjaska pisze:Moze byc ze sie jeszcze nie 'odswiezylo' kiedy wczoraj sprawdzales.
Rano też się jeszcze nie odświeżyło...

Zostaw kozę - 7 AV to jeszcze nie tragedia, będzie punching bag dla przeciwników, ale żeby go atakować będzie potrzeba 3 zawodników, co robi trochę miejsca na boisku. Przemyśl sobie, bo on daje spore opcje taktyczne i w ataku i w obronie. Robi różnicę mimo kontuzji.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 2 sezon - 6 kolejka

Post autor: szkodnik » 21 wrz 2013, 00:14

4-0 dla Nimara i jego magicznych kostek. Puściłem następną kolejkę, niech ktoś założy temat, bo ja mam ogólnie to wszystko w dupie w tej chwili

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 6 kolejka

Post autor: Nimar » 21 wrz 2013, 00:27

Obrazek
Póki wszystko pamiętam i mam mega banana na pysku. Był to mój najlepszy mecz EVER!! Wszystko mi wychodziło, a powtórkę będę chyba załączał po każdej przegranej następnej grze, by polepszyć sobie humor. Całe spotkanie zaczęło się od Blitz na moja korzyść, szybko podstawiłem moich pod piłkę, oraz wysłałem jednego ludzia z dzwonkiem i kolejnego z kontuzją. Szkodnik wyrzucił 1 na unik, turnover. I już w następnej turze mój zawodnik ucieka z piłka by wbić pierwszy punkt. Po wykopie Szkodnik szedł moją prawą stroną. Zrobiła się tam mała przepychanka, zakończona wypchaniem jednego zawodnika ludzi za boisko. Do miotacza z piłka dostawiam szybko dwóch łapaczy i kładę go na glebę. Potem Szkodnik daje radę odzyskać piłkę, w polu zaczyna się wzajemne zdrowe napierdzielanie po pyskach. W 5 turze udaje mi się dostawić swoich do miotacza i wrzucić kontuzje kolejnemu zawodnikowi ludzi. Ten poprzez odrzucenie podaje do chyba blitzera który stał obok. Nic mu to nie dało bo jeden z elfów szybko położył go też na ziemię. Jak już pozamiatałem ludzi, piłka trafia do rąk mojego blitzera by już w 7 turze zdobył dla Tancerzy Oblicza drugi punkt. Ostatnia tura pierwszej polowy była ciekawa. Szkodnik, już chyba zrezygnowany dostawił zawodników do moich z lewej strony. Skończyło się to, wykopaniem jego jednego zawodnika za boisko, a drugiego z kontuzją. W drugiej połowie moja drużyna zaczynała. Jako, że miałem juz przewagę 2 punktów, zastosowałem taktykę "wszystko do przodu". Ludzie pozastawiali drogę moim elfom z lewej strony. Miałem jeszcze po prawej wolnego łapacza, którego blokował jeden ludź. Próbowałem podawać do niego, ale nie złapał. Szkodnik szybko podnosi piłka po nieudanym podaniu, ale niestety nie udaje mu się unik. w 11 turze na spokojnie ustawiam łapacza na linii przyłożenia, a miotacz wykonuje spektakularne podanie prosto do jego rąk. Po kolejnym wykopie Szkodnik próbuje od razu podać (chyba do blitzera), lecz nie udaje mu się.Szybko korzystam z sytuacji, podstawiam łapacza, a drugim blitzuje gościa pilnującego piłki. W 13 turze na środku boiska jest bójka, a ja podaje do zawodnika który stoi już pod linią punktową. w 14 turze udaje mi się zrobić 4:0. Na koniec meczu jeszcze, udaje mi się wbić Szkodnikowi koleją kontuzję oraz jednego zgona.

Tak to wyglądało w skrócie. Szkodnika Nuffle opuścił kompletnie, mi za to wychodziło wszystko (pewnie ucierpię znacznie w następnych grach). Moje elfy albo mają kewlarowe kamizelki albo kości z gumy, bo miałem jednego dzwona i jedną (uratowaną przez lekarza) kontuzję. Dzięki za grę Szkodnik i powodzenia w następnych meczach!
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 2 sezon - 6 kolejka

Post autor: Qbusus » 21 wrz 2013, 00:32

biedny Szkodnik... :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 2 sezon - 6 kolejka

Post autor: Lyskie » 21 wrz 2013, 00:44

NImar ty z fartem, ja bez więc niech się to wyrówna w najbliższej kolejce, jako, że gramy razem :D .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 6 kolejka

Post autor: yedee » 21 wrz 2013, 08:04

Ojojoj, biedny szkodnik - 4:0, 5 kontuzji i dead... Az ciezko sobie wyobrazic ten mecz!
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Ligi Szkodnika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości