2 sezon - 6 kolejka

Awatar użytkownika
ninjaska
rezerwowy
Posty: 697
Rejestracja: 07 cze 2013, 09:41

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 6 kolejka

Post autor: ninjaska » 19 wrz 2013, 23:07

Oi,
no i po meczu. Oszukalem przeznaczenie i wyciagnalem na remis. Akcja prosta, Blitz, podniesienie, 2xGFI, podanie, chwyt, GFI i TD. Wychodzi w 7 wypadkach na 9. No i wyszlo.
Wczesniej twarda obrona, ale dominacja Elfow byla niepodwazalna. Jedyne co mi sie udalo, to opoznic przylozenie.
Dziekuje bardzo za gre.
Czasem radośni, a czasem wredni
To my Gamonie idziemy tędy!

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 2 sezon - 6 kolejka

Post autor: Lyskie » 19 wrz 2013, 23:15

Oi,no i po meczu. Oszukalem przeznaczenie i wyciagnalem na remis. Akcja prosta, Blitz, podniesienie, 2xGFI, podanie, chwyt, GFI i TD. Wychodzi w 7 wypadkach na 9. No i wyszlo.
I to bez rerolla. Trzeba dodać, że akcję poprzedziło zastopowanie innego szarżującego kozła, niefartowne wypadnięcie piłki za boisko oraz rzut kibiców w dobrą strefę dla kozłów do podniesienia piłki, a jeszcze wcześniej dodanie tury do ogólnego czasu meczu, bez czego by się ta akcja w ogóle nie odbyła ;) . Cały Blood Bowl. Najważniejsze, że kiedyś gra pozwoli mi sobie to odbić i to ja będę miał radochę :D .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 2 sezon - 6 kolejka

Post autor: Lyskie » 20 wrz 2013, 07:20

Chris nie wiesz dlaczego chociaż mecz jest wrzucony do BBM nie uaktualniają się statystyki. Jak się popatrzy do MatchDays to tam jest wynik, natomiast w statystykach się nie zaktualizowało :? ...
Mecz do BBM Wrzucił ninjaska, ja go nawet nie odpalałem w trakcie meczu, żeby tak jak ostatnio coś nie namieszał na mojej polskiej wersji.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 6 kolejka

Post autor: Chris » 20 wrz 2013, 08:13

Czasami powtórka się zawiesza i tylko wynik jest sczytywany bez szczegółowych statów. Ja po wrzuceniu do BBMa powtórki zawsze sprawdzam (poprzez wejście w powtórkę) czy są całe staty. Jak nie ma, trzeba powtórkę wrzucić jeszcze raz.

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 2 sezon - 6 kolejka

Post autor: Lyskie » 20 wrz 2013, 10:01

Chris pisze:Czasami powtórka się zawiesza i tylko wynik jest sczytywany bez szczegółowych statów. Ja po wrzuceniu do BBMa powtórki zawsze sprawdzam (poprzez wejście w powtórkę) czy są całe staty. Jak nie ma, trzeba powtórkę wrzucić jeszcze raz
Czyli ninjaska masz powtórkę z rozrywki ;) . Ja nie mogę wrzucić, bo na polskiej wersji gry BBM nie ogarnia wszystkich statystyk i nie przemieli wszystkiego jak trzeba.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
ninjaska
rezerwowy
Posty: 697
Rejestracja: 07 cze 2013, 09:41

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 6 kolejka

Post autor: ninjaska » 20 wrz 2013, 10:43

Oi
obejrzalem po meczu statystyki. Mialem dosc dobre rzuty.
Nie wiem czemu nie widac. Dzis usune i wrzuce jeszcze raz. Mam nadzieje ze pomoze.
Czasem radośni, a czasem wredni
To my Gamonie idziemy tędy!

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 6 kolejka

Post autor: yedee » 20 wrz 2013, 11:31

A co sie Wam nie zgadza? Jakie statystyki dokladnie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 2 sezon - 6 kolejka

Post autor: Lyskie » 20 wrz 2013, 11:38

Nawet bardzo ładne. Nic mi nie pomogły uniki i bloki na większości moich zawodników. Kosiłeś równo z trawą. Moi assasyni znowu mecz na duży minus. Jedyne co na plus, to że jednak potężny cios u blitzera działa - pierwszy raz widziałem że się aktywował (a mamy bagatela 6 kolejkę) i nawet kontuzja poszła. Dobrze, że ci zawodnik z siłą +1 się odratował po rerollu, będzie gnębił innych :P .
Mój as siła i zręczność +1 2/3 meczu słuchał dzwonu zygmunta, trzeci mecz z rzędu zawala.
A co się Wam nie zgadza? Jakie statystyki dokładnie?
Już się zgadza. Widać wszystko jak trzeba. Nie wiem czy samo "zakoczyło", czy ninjaska wgrał powtórkę.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
ninjaska
rezerwowy
Posty: 697
Rejestracja: 07 cze 2013, 09:41

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 6 kolejka

Post autor: ninjaska » 20 wrz 2013, 13:42

Moze byc ze sie jeszcze nie 'odswiezylo' kiedy wczoraj sprawdzales. dzis nic nie ruszylem.
rzuty swietne mialem. jednak ta nakladka-generator 6tek to dobrze wydane 6 baksow.
Moja koza gwiazda dostala od Twojego blitzera -1avs a apo zamienil to na death. po meczu byla klotnia z trenerem ktos w kogos rzucil recznikiem. ostatecznie odchodzi z zespolu. :)
Czasem radośni, a czasem wredni
To my Gamonie idziemy tędy!

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 6 kolejka

Post autor: yedee » 20 wrz 2013, 14:00

No co ty, zostaw koze z +1S! Av7 da sie jeszcze przezyc, a 2x6 czesto sie nie trafiaja. No chyba ze masz juz po calosci ten generator szostek... ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Ligi Szkodnika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość