2 sezon - 14 kolejka

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 14 kolejka

Post autor: Nimar » 28 gru 2013, 14:02

Ciężki los trenera elfich drużyn, co się przywiążesz do zawodnika to umiera ;) niech któryś z was podeśle mi powtórkę na draven123@gmail.com to wrzucę do BBMa i będzie wszystko zamknięte na ostatni guzik ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 2 sezon - 14 kolejka

Post autor: Qbusus » 29 gru 2013, 00:10

podeślę póżniej.
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 2 sezon - 14 kolejka

Post autor: szkodnik » 29 gru 2013, 19:26

Jako, że to ostatnia kolejka, to chciałem wszystkim podziękować za ciągnięcie tej ligi. Ja niestety nie mam na to już czasu. Jedyna liga w jakiej będę brał udział to PLBB (zresztą to jest coś co chciałem zrobić tworząc ligę Szkodnika - mi nie wyszło, Chrisowi się udało). Jeśli jednak będzie nadal chęć grania w Ligę Regionalną, to ja może kiedyś z moimi ludkami się podłączę :) Nie teraz jednak.

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 14 kolejka

Post autor: Nimar » 29 gru 2013, 21:00

Obrazek

No ostatni meczyk został wgrany, teraz muszę porobić porządki na stronce. Jakoś zarchiwizować te pokończone ligi bo sporo się ich nazbierało. Ten wasz mecz całkiem fajnie się oglądało, sporo podań. Był bardzo szybki. Co do samej ligi, miałem okazję spróbować gry zręczną drużyną, wrażenia mam mieszane. Część meczy była świetna. Elfy (no i chyba każda zręczna drużyna) dawały szanse na wyjście z dołka do ostatniej tury, co przy siłowych drużynach rzadko się zdarza. Brakowało mi tylko z dwóch zawodników np. z siłą 4 bym mógł przebijać się przez drużyny grające bardziej defensywnie (np. Lyskie). Czy zagram kiedyś jeszcze elfami? Na pewno! Tylko w takim PLBB bym się lekko bał. Przy rozwiniętych siłowych drużynach elfy chyba by mi za szybko schodziły z boiska ;) Mam nadzieje, że Liga Szkodnika jeszcze kiedyś ruszy z 3 sezonem. Nie musi być to od zaraz, dobrze jej zrobią małe wakacje.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 2 sezon - 14 kolejka

Post autor: Qbusus » 30 gru 2013, 02:28

Mały breJk dobrze nam zrobi. Ja bym jeszcze zagrał bo fajnie mi sie biega i skacze tym moim gwiazdorem z AG6 :)
No i logo Ligi szkodnika jest wypasione. Koniecznie bedzie trzeba pucić kiedyć kolejną odsłonę :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 2 sezon - 14 kolejka

Post autor: Lyskie » 30 gru 2013, 09:27

Okej. To mała przerwa. Też jestem za tym, żeby Liga Szkodnika nie wypadła z kalendarza. Jak tylko nastąpi reaktywacja jestem chętny do gry.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Ligi Szkodnika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość