2 sezon - 14 kolejka

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 2 sezon - 14 kolejka

Post autor: Lyskie » 14 gru 2013, 00:52

Faktycznie kontuzje pięknie Ci wchodziły, czego nie można powiedzieć o mnie, bo nawet goblina nie udało mi się załatwić na lepiej niż KO. Nieco straciłem motywację jak mi zszedł z boiska mutant, tym bardziej że zawinił miss click. No ale gdybym lepiej grał to bym się tak nie dawał obijać. Było minęło. Mistrz jest, rekord meczy bez porażki wyśrubowany jest. I o to chodzi.

A oto bohaterowie sezonu :

Obrazek

Dzięki wszystkim ligowcom za przyjemnie spędzony czas podczas całego sezonu.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 2 sezon - 14 kolejka

Post autor: Qbusus » 14 gru 2013, 03:21

Gratulacje :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 14 kolejka

Post autor: Nimar » 14 gru 2013, 10:47

Jeszcze raz gratulacje! Różowe landrynki wygrały ;)

Yedee, a tobie jutro pasuje tak 21.40? Bo ewentualnie moge zagrać też jakoś 11-15
nick steam: Nimar

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 14 kolejka

Post autor: yedee » 15 gru 2013, 09:02

Moge zagrac o 12. Napisz jesli jest to ok, wpadne na forum przed ta godzina zobaczyc czy odpisales i jak bedzie Ci pasowalo to pykniemy! ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 14 kolejka

Post autor: Nimar » 15 gru 2013, 10:02

Ok w takim razie 12! :D
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 14 kolejka

Post autor: Nimar » 15 gru 2013, 13:20

Obrazek

Po emocjonującym meczu udało się wygrać 3:2 z Yedee. Tancerze Oblicza zajmują drugie miejsce :D Mecz był według mnie całkiem fajny i ciekawy. Najlepsze były chyba ostatnie 3 tury. Był remis 2:2, wykopałem piłkę. Yedee dostawiał swoich, ale nie udało mu się podnieść. Długo nie czekałem przestawiłem większość do przodu, jednego łapacza pod piłkę a drugiego z agi 5 by podniósł. No i się udało potem chciałem podać do łapacza który stał z drugiej strony boiska i mógł biec po punk w następnej turze, ale niestety wyrzuciłem 1. Yedee w swojej turze odebrał ją i o zgrozo podał celnie do biegacza którego dzieliło tylko, (albo AŻ) dwa GFi do wygranej. Na moje szczęście wywalił sie chyba na pierwszym. W 16 turze nie pozostało mi nic tylko modlić się do Nuffle o cud. Mój liniowy na GFi podnosi piłkę, podaje na 4+ do miotacza, ten po złapani ładnie podbiega do blitezer i przekazuję delikatnie do jego rąk. Blitzerowi pozostaje tylko zrobić 2 GFi, pierwszy oczywiście nie wychodzi ale RR zaskakuje i BAH 3 punkt i wygrana!!! Mega się cieszę pierwszy raz udało mi się zajść tak daleko!
nick steam: Nimar

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 14 kolejka

Post autor: yedee » 15 gru 2013, 18:46

Dzieki wszystkim za gre, bylo fajnie, ale odczuwam ulge ze juz sie to skonczylo. Granie prawie bez przerwy z pozycji slabszej druzyny staje sie po jakims czasie meczace. :) Fajnie ze przetestowalismy opcje rewanzy, ihmo sa fajne, tyle ze trzebaby posiedziec przy terminarzu rozgrywek by nie grywac z ta sama druzyna w malych odstepach czasu. No i to co mi zawsze najbardziej przeszkadza i staje sie wielokrotnie bardziej widoczne w dlugiej lidze (bo 14 kolejek to najwiecej ile gralem w jednej lidze): brak terminarza. :D Wiem, ze to juz nudne jak narzekam na ten element ligi... ;) Poczatek byl jeszcze bardziej dynamiczny, ale potem, pod koniec, to masakra jakas!
Obrazek

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: 2 sezon - 14 kolejka

Post autor: Lyskie » 15 gru 2013, 22:30

Ładnie Nimar. Nie odpuszczałeś i wywalczyłeś na srebro. Gratulacje. Dla yedeego również, długo się trzymałeś w walce o mistrza.
Fajnie ze przetestowalismy opcje rewanzy, ihmo sa fajne, tyle ze trzebaby posiedziec przy terminarzu rozgrywek by nie grywac z ta sama druzyna w malych odstepach czasu.
Ta gra niestety jest na to za głupia. Można ustawić jedynie pierwszą kolejkę, później ten terminarz chyba sobie losuje.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 14 kolejka

Post autor: Chris » 16 gru 2013, 08:08

Kolejność rewanży się mogła spartolić po ręcznym przestawianiu teamów po seedingu :)

Awatar użytkownika
ninjaska
rezerwowy
Posty: 697
Rejestracja: 07 cze 2013, 09:41

Zdobyte trofea

Re: 2 sezon - 14 kolejka

Post autor: ninjaska » 17 gru 2013, 22:11

Oi,
klatwa Domingo trwa :)
Gra byla fajna, ale tam na koncu tabeli, juz jakos bez emocji...
Obrazek
Czasem radośni, a czasem wredni
To my Gamonie idziemy tędy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Ligi Szkodnika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość