Grupa B?

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2876
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Grupa B?

Post autor: reszka » 04 lut 2014, 09:35

Nekro nasze. Czekamy co dalej, obawiam się, że krasi chaosu nie doczekamy, więc Michaello myśl, bo teraz chyba Ty :)
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5137
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Grupa B?

Post autor: Domingo » 04 lut 2014, 09:38

Znowu trafiliśmy na Gamoni.
Jak Pobor nie dostanie skavenów to będzie łatwym kąskiem. On nie grał nigdy niczym innym. Jak dostanie szczury to będzie wielką niewiadomą.
Nie przeraza mnie granie halflingami, a nie sadze by wiele osob chcialo mi je ukrasc. :D
Chris może chcieć ich brać, też nieźle sobie nimi radzi.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Grupa B?

Post autor: yedee » 04 lut 2014, 09:45

Boje sie tylko ze wybierajac na poczatek team za 6 stracimy opcje wziecia drozszych i lepszych druzyn. Ihmo wezmy teraz cos lepszego. Orki moze jak beda albo undeadow.
Obrazek

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2876
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Grupa B?

Post autor: reszka » 04 lut 2014, 09:54

sorry yedee, zostałem kapitanem to moje na wierzchu, idą nekro. Głównie dlatego, że chcę mieć pewną Margaritę, to na niej opieram taktykę i musi dostać coś, co nam da powera.

Poza tym coraz odważniej zerkam dla siebie w stronę nieumarłych lub amazonek a do tego potrzeba niskich innych ras. Przed kolejnym wyborem na pewno się naradzę, musimy teraz poczekać na 4 zajęcia, myślę, że będą to orki, mroczne, scaveny (pobor) i kr.chaosu/norsmani.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Grupa B?

Post autor: yedee » 04 lut 2014, 10:00

Nie kwestionuje pierwszego wyboru, bo to juz postanowione i oficjalnie ogloszone. Tylko tak glosno rozmyslam, teraz ihmo, wlasnie tak jak piszesz, musimy cos lepszego wybrac, zeby nie zostac z samym szmelcem na koniec. :P Do tego odnosilo sie to "teraz" z mojej wczesniejszej wypowiedzi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5137
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Grupa B?

Post autor: Domingo » 04 lut 2014, 10:26

Śmiało bierz mocny team dla siebie reszka. Myślę, że nieumarłych nam nie zabiorą (wezmą pewnie te drużyny co wymieniłeś)
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Grupa B?

Post autor: yedee » 04 lut 2014, 11:41

Trafnie odgadles wybory innych reszka. :) Teraz czas na to czym Ty chcesz zagrac. Amazonki czy moze undeady? Niech to bedzie cos naprawde dobrego. Mysle ze wtedy z Margarita bedziecie mogli cisnac wyniki, a reszta postara sie nie oddawac punktow.
Obrazek

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5137
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Grupa B?

Post autor: Domingo » 04 lut 2014, 11:44

yedee pisze:Trafnie odgadles wybory innych reszka. :) Teraz czas na to czym Ty chcesz zagrac. Amazonki czy moze undeady? Niech to bedzie cos naprawde dobrego. Mysle ze wtedy z Margarita bedziecie mogli cisnac wyniki, a reszta postara sie nie oddawac punktow.
+1

Stawiałbym na nieumarłych ale wybierz co bardziej czujesz.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2876
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Grupa B?

Post autor: reszka » 04 lut 2014, 12:30

Wcześniej musi się wypowiedzieć Michello. Dlatego że nie muszę teraz brać nieumarłych (albo amazonek, to są 2 równorzędne składy jeśli nie sparuję ich z krasnalami), mogę to zrobić za chwilę. Po nas będzie AA, oni mają wysokopunktowych krasnali i nie spodziewam się, żeby brali 2x 10.

Przeprowadziłem jednak małą analizę i wyszło mi na to, że nie dostaniemy ŻADNEJ drużyny z listy: (chaos, nurgle, ludzie, khemri) ktoś z nas będzie grał czymś dziwnym co nam zostanie na 4-5 wybór i tej jednej dziwnej drużyny nie unikniemy - obstawiam że przypadną nam pro elfy albo wysokie.

Dlatego uważam, że teraz powinniśmy wybrać jedną z 2 opcji:
10 i 10
10 i 8


8 należy do Michaello/Domingo. 10 dowolne jest moje.

Chyba że wybierzemy 10-10 i damy Michello/Domingo jednak nieumarłych, mi amazonki i mamy 3 drużyny robiące wynik. Względnie nieumarłych przejęła by Margarita a ktoś odziedziczyłby nekromantę.

Zostanie nam wtedy 6 punktów i jest luz, bo powyżej "5" nie będzie już nikogo, więc mieścimy nawet halflingi i wysokie/pro.

Ale i tak czekam na Michello, sytuacja jest taka, że masz do dyspozycji wszystko.

Nie biorę leśnych, nikt ich nie weźmie. Chyba.


Acha, i w odróżnieniu od 2 poprzednich edycji, poziom wydanych punktów ma marginalne znaczenie, bo jest więcej meczy. Możemy śmiało iść w 32.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Grupa B?

Post autor: yedee » 04 lut 2014, 12:34

Michaello mi pisze, ze on by chcial czyms slabym zagrac. :) Pewnie zeby nie ciagnac Nas w dol za bardzo xD

Moze lepiej nich Domingo wezmie sobie cos mocniejszego, z czym dobrze sie czuje.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archwium Zawodów Drużynowych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości