Wybory drużyn.

Awatar użytkownika
Hypnotic
rekrut
Posty: 57
Rejestracja: 10 maja 2013, 14:18

Re: Wybory drużyn.

Post autor: Hypnotic » 07 cze 2013, 13:19

Poczekaj na Morgona jeszcze, może on się lepiej nimi czuje.

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Wybory drużyn.

Post autor: Perihelion » 07 cze 2013, 13:21

Klamka zapadła. Shut up and play.
:mrgreen:

Awatar użytkownika
Hypnotic
rekrut
Posty: 57
Rejestracja: 10 maja 2013, 14:18

Re: Wybory drużyn.

Post autor: Hypnotic » 07 cze 2013, 13:32

Kurde a było się nie wychylać do drużyny, która ma robić wyniki... :D

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Wybory drużyn.

Post autor: Perihelion » 07 cze 2013, 13:38

A tam cicho być bo przeciągnę pod kilem.

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: Wybory drużyn.

Post autor: Morgon » 07 cze 2013, 14:14

Ot apodyktyczny kapitan :lol:

Hypnotic, pytałes może o to?
6- Wybór par do gry w ramach drużyn - jeden kapitan wystawia team a potem drugi dokłada mu przeciwnika i wystawia zespół i tak do końca. O tym kto pierwszy wystawia decyduje kapitan teamu z mniejszą ilością punktów
Czyli jeśli np. wydaliśmy 17 punktów na rasy i gramy z grupą co wydała 18, to nasz kapitan decyduje czy:
a) my wystawiamy pierwszy zespół i przeciwnicy dokładają mu wybraną drużynę, a potem przeciwnicy wystawiają i my dobieramy drużynę. De facto decydujemy tu o przydziale dwóch par.
b) przeciwnicy wystawiają pierwszy zespół i my dobieramy mu naszą drużynę do pary i dalej my wystawiamy i przeciwnicy dobierają. W praktyce oznacza to, że decydujemy o przydziale jednej pary, a oponenci dwóch.

Zwykle opcja a jest korzystniejsza, ale na początku warto wystawić zespół, który jest uniwersalny (poradzi sobie z dowolnym zespołem drużyny przeciwnej). Niekiedy jednak lepiej jest wybrać opcję b. Zaś wybór opcji jest w rękach kapitana grupy, która wydała mniej punktów.

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Wybory drużyn.

Post autor: Perihelion » 07 cze 2013, 15:00

Musimy jeszcze panowie wybrać pod jakim szyldem będą grać nasze drużyny.

Może Mordoklejki ?
Norsmenów można by nazwać Krówki, drużynę Morgona Toffi a moją jakoś tak w ten słodki deseń.
A wy macie jakieś pomysły ?

Awatar użytkownika
Hypnotic
rekrut
Posty: 57
Rejestracja: 10 maja 2013, 14:18

Re: Wybory drużyn.

Post autor: Hypnotic » 07 cze 2013, 16:37

Morgon pisze:Ot apodyktyczny kapitan :lol:

Hypnotic, pytałes może o to?
6- Wybór par do gry w ramach drużyn - jeden kapitan wystawia team a potem drugi dokłada mu przeciwnika i wystawia zespół i tak do końca. O tym kto pierwszy wystawia decyduje kapitan teamu z mniejszą ilością punktów
Czyli jeśli np. wydaliśmy 17 punktów na rasy i gramy z grupą co wydała 18, to nasz kapitan decyduje czy:
a) my wystawiamy pierwszy zespół i przeciwnicy dokładają mu wybraną drużynę, a potem przeciwnicy wystawiają i my dobieramy drużynę. De facto decydujemy tu o przydziale dwóch par.
b) przeciwnicy wystawiają pierwszy zespół i my dobieramy mu naszą drużynę do pary i dalej my wystawiamy i przeciwnicy dobierają. W praktyce oznacza to, że decydujemy o przydziale jednej pary, a oponenci dwóch.

Zwykle opcja a jest korzystniejsza, ale na początku warto wystawić zespół, który jest uniwersalny (poradzi sobie z dowolnym zespołem drużyny przeciwnej). Niekiedy jednak lepiej jest wybrać opcję b. Zaś wybór opcji jest w rękach kapitana grupy, która wydała mniej punktów.
Tak o to mi chodziło, czyli coś jak na DMP battla, samo dobieranie par ma duże znaczenie taktyczne, rozumiem już po co chciałeś oszczędzać punkty. Dlatego potrzeba nam drużyny nabijającej punkty (chyba norsmani), blokującą trudne paringi i nie oddającej punktów (może by się khemri nadało jak oszczędzamy punkty) i może jakieś elfy któe dajemy tylko do wygodnych paringów żeby trzaskały punkty bo są szybkie.

Można jednak się wstrzymać z doborem graczy więc zobaczymy co nam jeszcze przypadnie.

Awatar użytkownika
Morgon
rezerwowy
Posty: 715
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:38

Zdobyte trofea

Re: Wybory drużyn.

Post autor: Morgon » 07 cze 2013, 23:49

Dobrze kombinujesz Hypnotic. O coś takiego właśnie chodzi.

Perihelion, nazwa mi pasuje :-) Sam nie mam ostatnio weny i siły na wymyślanie.

Awatar użytkownika
Hypnotic
rekrut
Posty: 57
Rejestracja: 10 maja 2013, 14:18

Re: Wybory drużyn.

Post autor: Hypnotic » 08 cze 2013, 10:58

Jak mordoklejki to ja chcę Misie Haribo, powiedzmy że si e mieszczą w tej kategorii :)

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Wybory drużyn.

Post autor: Perihelion » 08 cze 2013, 14:09

Mamy 11 pkt to co sugerujecie ?
Wysokie elfy i Khemri za 8 ?
albo
Amazonki i Ogry za 11 ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archwium Zawodów Drużynowych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości