Salon "Pod Mocnym Krasnalem"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Salon "Pod Mocnym Krasnalem"

Post autor: Nimar » 25 lut 2014, 10:06

No ja mogę spróbować z Michello zagrać nigdy z nim nie grałem. Na pewno nie chce grać z reszką bo on mnie zawsze rozwala. ;) Z margaritą raz grałem i wygryałem ale ona wtedy prowadziła gobliny a ja orki więc to razej był mecz jednostronny. Yedeego też się boję, grałem z nim kilka razy i jest bardzo dobry. Perihelion podpis ci się pod postem potroił :D
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Salon "Pod Mocnym Krasnalem"

Post autor: Perihelion » 25 lut 2014, 10:23

Nimar pisze:Perihelion podpis ci się pod postem potroił :D
Pospominać dobre czasy nigdy nie zaszkodzi :lol:


Będzie jak chcecie. Zobaczymy co wystawią i jakoś tam dostawimy się, podobnie jak przy pierwszym rozdaniu.

:!: Wydajcie wszystką kasę bo to ostatni mecz :!: Zainwestujcie w co chcecie, nie wiem tancerki lub asystentów, może rerole czy zawodnicy.

Reszta wygląda tak:

Ci Źli:
Chaos - reszka
Nekromanta - Margarita
Amazonki - yedee
Krasnale Chaosu - Michaello
Pro Elfy - Domingo

My:
Mroczne Elfy - Lyskie
Leśne Elfy - rotti
Norsi - Nimar
Khermi - Perihelion
Ogry - Qbusus

Wystawił bym Norsów na Krasnale Chaosu (dużo bloków vs kilka bloków i podobna siła), Khermi na Chaos (siła kontra mniejsza siła, ale większa zwinność, do tego ma aż 2 bloki :o ), Mroczne na Nekro ( 4 bloki przeciwko 3, ale większy pancerz przeciwko przebiciom wilkołaków), Leśne na Pro (te są dość poobijane, 1 tylko blitzer i aż 3 x lonerów), Ogry na Amazonki (masz przesrane ;) )? Jak to widzicie ?

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Salon "Pod Mocnym Krasnalem"

Post autor: Qbusus » 25 lut 2014, 19:19

Moge pojechać z dziewuchami. To chyba najwygodniejszy dla mnie przeciwnki bo ani skakać bardzo nie będą ( zr 3 ) mało bloków i chyba brak ataków ( wazne dla pętaków ) a i łatwo na nie 3 kostki wypracować więc jak juz pisałem spora szansa na nokaut takiej panienki ( na co liczyć musze ) ;)

no ale tak czy siak łatwo mi nie będzie

nie wiem tez czy nie lepiej bylo by khemri na krasie chalasu. Byle by khemri nie przegrało znacznie a juz jestesmy w domu bo te krasie to ciezki przeciwnik. To i to malo ruchliwe iec malo szansy na sporo td, a 5 s robi wiec byki nie beda takie be zkarne. Za to chalas reszki sprac dzielnym ludem z polnocy. Bloki dla poczatkującego chaosu to ciężki problem i można ten mecz znacznie wygrać. O elfach sie nie wypowiem ;)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Salon "Pod Mocnym Krasnalem"

Post autor: Nimar » 25 lut 2014, 21:48

Wiesz chaos a chaos którym gra reszka to co innego ;) W sumie mogę spróbować, ale on jest dla mnie za dobry. Jak mi sie przyfarci i skasuje mu jakieś kozy to powinno być ok. A on ma Minotaura?
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Salon "Pod Mocnym Krasnalem"

Post autor: Qbusus » 26 lut 2014, 00:29

Nie nie ma. I nikt mu nie awansował czyli nie ma skili.
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Salon "Pod Mocnym Krasnalem"

Post autor: Lyskie » 26 lut 2014, 07:17

Necro mogą być, chociaż Margaritta jest diablo skuteczna (w drużynie ma bilans 5-0-0), ale to raczej mecz na max remis ktokolwiek by z nią nie zagrał.
Druga dla mnie dobra opcja to elfy pro, ostatecznie reszka.

Jednak przy aktualnym układzie leśne bezpieczniejszej opcji niż pro nie mają. No chyba, że Necro właśnie.

Krasnali chaosu wolałbym uniknąć aczkolwiek mam z nimi dodatni bilans (chyba jeszcze nie przegrałem) i zadziwiająco dobry pancerz w dotychczas rozegranych meczach.

Amazonki faktycznie z Qbususem najlepsze wyjście.

Też uważam, że kermity na chaos to chyba odpowiedniejsza opcja.

Norsi mogą zagrać na reszkę z uwagi na dużą przewagę bloków. Nimar jak podejdziesz do meczu bojowo, to nie ma opcji żebyś przegrał ;) . Pomyśl, że grasz na auldzie z nieznajomym przeciwnikiem :D .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Salon "Pod Mocnym Krasnalem"

Post autor: Qbusus » 26 lut 2014, 09:29

nie taki Reszka straszny jak go malują. Mój pierwszy mecz w tym zacnym towarzystwie grałem właśnie z Reszką w bowlsacie. Miałem goły chaos a on amazonki i wygrałem 2:1. W tej grze strasznie duzo od rzutów zależy i ten mecz był tego najlepszym przykładem.

Potem zagralismy jeszcze dwa razy, on różami tyrellow a ja krasiami ( finał bowlsatu 2 ) - strasznie mnie sprał i znów przeciwko tym różom w DBV golym i pechowym chaosem - straszne lanie dostałem ( ale ten team dostawał lanie od każdego więc nic dziwnego ) :P

co chcę powiedzieć....da się z nim wygrać byle mu rzuty nie szły :P
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Salon "Pod Mocnym Krasnalem"

Post autor: Nimar » 26 lut 2014, 10:07

No mi się udało z nim raz zremisować moimi orkami a on grał leśnymi. No właśnie widzę, że wystawił siebie jako pierwszy i prowokuje Lyskiego. To jak chcecie ja mogę spróbować, żeby utrzeć mu nosa, dam z siebie wszystko :D
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Salon "Pod Mocnym Krasnalem"

Post autor: Lyskie » 26 lut 2014, 10:38

Jako ekspert od porażek z reszką :D mogę powiedzieć, że pierwszy raz wygrał zasłużenie, drugi raz w dogrywce niech będzie że zasłużenie, natomiast 3 kolejne mecze dzięki kostkom, wreszcie ostatni znowu zasłużenie, ale tu nawet nie podjąłem walki, bo nie było szans. Zresztą jak tak sobie myślę, to zawsze miał lepsze kostki ode mnie :D . Reszka jest jedynym graczem z naszego zacnego grona, z którym grałem i nie pokonałem go nigdy. Jest mocny, prawie cyborg, ale gołym chaosem nie ma opcji, żeby wytrzymał naparzanie norsów, zresztą emo również.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Salon "Pod Mocnym Krasnalem"

Post autor: rotti » 26 lut 2014, 12:27

Bierzemy Norsów na mecz z reszką.
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archwium Zawodów Drużynowych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość