Grupa B?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Grupa B?

Post autor: Domingo » 26 lut 2014, 08:13

reszka pisze:
Na wstępie wystawiam siebie, chyba, że macie obiekcje. Mi każdy sparingpartner pasuje i chyba to najlepsza opcja. Chciałbym sparować michaello z ogrami.

Jako drugiego wystawię chyba domingo, on ponownie ma dać z siebie wszystko, więc to "bezpieczne" wystawienie będzie.
OK.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2863
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Grupa B?

Post autor: reszka » 27 lut 2014, 12:32

dostałem norsów, mogło być gorzej, dużo gorzej (strasznie bałem się khemri, stłumiłyby jedyny atut chaosu)

Za to teraz khemri. Ja oscyluję za amazonkami. Dlatego że:

1. Mecz do wygrania jak nie będzie jakiegoś pecha, chociaż gra nimi Peri i może po prostu być strasznie trudny mecz
2. Domingo chcę wystawić i zmierzy się z innymi elfami (co się zakończy wynikiem 4-3) i będzie totalną loterią, a loterie najlepiej na najbardziej wątpliwym zespole
3. Margarita - mumie zjedzą całą przewagę Frankich. A tak trafi na 100 % na jakieś elfy i Frankie w pełni się spłacą.

Jeśli teraz wystawimy amazonki, to oni albo dla domingo dadzą inne elfy i ustawimy chadecję z ogrami, a jak domingo dadzą ogry to chadecja trafi na leśne, a tam tackle też się spłaci.

trochę chaotycznie, ale może zrozumiale. Jak wasze zdanie?
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Grupa B?

Post autor: Domingo » 27 lut 2014, 12:53

Zgadzam się w 100% z tym co napisałeś. Najchętniej trafiłbym na Lyskie bo i tak mój mecz będzie przegrany.
BTW będę miał w tym meczu 3 lonerów i tylko jednego Blitzera.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Grupa B?

Post autor: Domingo » 04 mar 2014, 08:13

Przegralem 0:3 z Rottim. Niestety nic mi nie szlo a 4 lonerow tylko pogarszalo sprawe. Sorry.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Grupa B?

Post autor: yedee » 04 mar 2014, 08:57

No to bedziemy nadrabiac ostro. ;)
Obrazek

Michaello1337
rekrut
Posty: 82
Rejestracja: 17 sty 2013, 22:37

Re: Grupa B?

Post autor: Michaello1337 » 10 mar 2014, 20:02

Przegrałem 1-0. Nie mam siły opisywać całego meczu, ogólnie rzecz biorąc kości zadecydowały. Mecz był do tego stopnia kuriozalny, że mój hob z piłką dostał stunned po tym, jak został trafiony snotlingiem. Na 6+.

Odegram ostatni mecz w lidze i odinstalowuje grę. Sorrki, że nie dałem rady, widocznie ta gra nie jest dla mnie. :|

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archwium Zawodów Drużynowych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości