Kto czym chce (ewentualnie może) grać

Awatar użytkownika
Vidoter
rekrut
Posty: 352
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:04

Zdobyte trofea

Re: Kto czym chce (ewentualnie może) grać

Post autor: Vidoter » 04 lut 2014, 18:39

Zostało nam 8 pktów. Teraz znikną 4 drużyny zanim będziemy mieli możliwość wyboru, ale wybieramy 2 pod rząd. Śmiało można założyć, że zostaną wzięte Jaszczurki i obydwie Elfie drużyny.
Patrząc po preferencjach, to mamy:
- Nieumarli dla Sir Mewasha
- Kraśki dla Juniora
- Ludzi dla Kuzyna

Czyli drużyny nie mam ja i Sir Nick. Z preferencji Sir Nicka zostały jaszczurki na które nas nie stać i gobliny. Po wzięciu Goblinów zostaje nam 6 pktów, których i tak nie będzie na co wydać...
Z moich preferencji zostają Wysokie Elfy (które prawdopodobnie ktoś wybierze) i kilka tańszych drużyn.
Ehhh... Zobaczymy co z tego będzie ;)

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Kto czym chce (ewentualnie może) grać

Post autor: Sir Mewash » 04 lut 2014, 19:41

Patrzac na przeciwna druzyne moze warto rozwazyc nurgla. Wiem ze nie majabloka ale moga utrudnic gre pilka
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: Kto czym chce (ewentualnie może) grać

Post autor: juniooor7 » 04 lut 2014, 20:22

Patrzac na przeciwna druzyne moze warto rozwazyc nurgla. Wiem ze nie majabloka ale moga utrudnic gre pilka
Thats the point, Bob
4 rycerzy z niepokojącą obecnością i bestia z mackami.. a na 2 mecz już ktoś dostanie pewnie bloka.. do blitzowania czy do trzymania piłki
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Kto czym chce (ewentualnie może) grać

Post autor: Sir Mewash » 04 lut 2014, 20:59

Sir Nick lub Vidoter grał któryś z was nurglem? i ewentualnie podjal by sie tym gry? Oczywiscie Wasze typy preferencyjne sa jak na razie dalej wolne wiec to tylko luźna propozycja?
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Vidoter
rekrut
Posty: 352
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:04

Zdobyte trofea

Re: Kto czym chce (ewentualnie może) grać

Post autor: Vidoter » 04 lut 2014, 22:48

Grać grałem. Do moich ulubionych drużyn nie należy ale dla dobra drużyny zagrać nimi w razie czego mogę ;)

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Kto czym chce (ewentualnie może) grać

Post autor: Sir Mewash » 05 lut 2014, 15:04

Nie wiem co wybierze Resztka Syrenki ale wydaje mi się że Nurgl i Gobliny będą dobrym dopełnieniem naszego teamu. Moim skromnym zdaniem gobliny wbrew pozoru będą miały spore szanse Khemri i nie ma u nich Tackli w drużynie. Jak się mumia wystawi na piłę to spora szansa na dwa krzyżyki w cenie jednego. Ale to tylko moje teoretyzowanie.
Panowie wypowiedzcie sie prosze czym chcecie grac, bo nie chce nikomu nic wciskac choc gobliny niby byly na liscie Sir Nicka
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Sir Nick
rekrut
Posty: 361
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:40

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Kto czym chce (ewentualnie może) grać

Post autor: Sir Nick » 05 lut 2014, 18:59

Sir Mewash pisze:Nie wiem co wybierze Resztka Syrenki ale wydaje mi się że Nurgl i Gobliny będą dobrym dopełnieniem naszego teamu. Moim skromnym zdaniem gobliny wbrew pozoru będą miały spore szanse Khemri i nie ma u nich Tackli w drużynie. Jak się mumia wystawi na piłę to spora szansa na dwa krzyżyki w cenie jednego. Ale to tylko moje teoretyzowanie.
Panowie wypowiedzcie sie prosze czym chcecie grac, bo nie chce nikomu nic wciskac choc gobliny niby byly na liscie Sir Nicka
Goblinami moge grac... to chyba jedyna druzyna ktora gralem z tych co pozostaly. Jak pozostana punkty to bedzie bonus w razie remisu.

Pozdrawiam
Sir Nick

PS.
Vidoter wybierz czym byc chcial zagrac. Jesli Ci nic nieodpowiada lub jedynie gobliny to graj nimi, a ja wezme nurgla.
Biegnij tam, gdzie zmierza piłka, a nie tam gdzie się znajduje.

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: Kto czym chce (ewentualnie może) grać

Post autor: juniooor7 » 05 lut 2014, 19:14

Jakby co, to ja moge oddać krasnali jakby ktoś chciał.. Ja nawet khornem moge zagrać w sumie. Ale z tych co pozostały to najbardziej chyba podziemie by mi odpowiadało
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4456
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Kto czym chce (ewentualnie może) grać

Post autor: Sir Mewash » 05 lut 2014, 20:09

Grzechu jak chcesz oddac karasie to akurat Tobie wcisne tego Nurgla :twisted:
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: Kto czym chce (ewentualnie może) grać

Post autor: juniooor7 » 05 lut 2014, 20:24

No to zagram nurglem. bez kitu będziemy mieli wtedy team anty AG4.
Panowie, powiedzcie co o tym sądzicie i określcie się czy podejmujecie rękawice krasnalami :P
Z resztą i tak jeszcze nie ma końca wybierania ras nie wiadomo czy nurgle będzie wolny :)
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archwium Zawodów Drużynowych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość