"Reszka i Reszta" vs "Gamonie"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ninjaska
rezerwowy
Posty: 697
Rejestracja: 07 cze 2013, 09:41

Zdobyte trofea

Re: "Reszka i Reszta" vs "Gamonie"

Post autor: ninjaska » 24 lut 2014, 22:37

Oi,
_reszka zawalony zyciem stad troszke mniej sie udzielal. Jednak znalazl chwilke dla mnie i pokazal mi jak grac Chaosem. Dziekuje.
Pierwsza polowa to spokojny marsz chaosu i moje proby zatrzymania go, ostatecznie bestie sie przebily.
W drugiej turze udalo mi sie wrzucic kilku zawodnikow za linie chaosu, uwolnilem blitzera, niestety na podanie rzucilem 2x1. Od tej chwili szarpalismy sie o pilke i w jakis dziwny sposob ja wygralem (wypchnalem za boisko, a potem tylko 6 unikow na 4+...).
Zostaly 4 elfy i dwie tury dla chaosu, bez rerolli. Niestety, jeden elf dostal krzyz, drugi gwiazdki i nie upilnowalem bestii. Handoff, GFI i ostatecznie 2:1 dla _reszki.
Dzieki za gre.
Obrazek
Czasem radośni, a czasem wredni
To my Gamonie idziemy tędy!

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2864
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: "Reszka i Reszta" vs "Gamonie"

Post autor: reszka » 24 lut 2014, 22:40

koszmary w życiu prywatnym. Zwycięstwo 2:1 nad wysokimi ninjaski. Ninjaska przyłożył mając 3 elfy w 15 turze na 1:1. A ja w 2 tury odmieniłem wynik :). Mecz z niewielkimi uchybieniami przeciwnika, mogę się mylić, ale chyba ninjaska zbyt wiele wysokimi nie grał. Fajna próba obrony strefowej w 1 połowie, problem taki, że taka obrona częściej ssie niż daje wynik. A jak się ma 9 graczy, to już ten plan odpuszczamy całkowicie.

Za to gratulacje za decyzję o bloku 2x przeciw gorowi z piłką. Większość olewa takie pomysły, a przecież to na 11% bez rerola wyjdzie. A przy tej pogodzie to mogę później nie podnieść. Elfy często grają na takie 11% szanse, wystarczy że wyjdzie 1 w meczu.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Niko
blitzer
Posty: 1492
Rejestracja: 05 cze 2013, 18:41

Re: "Reszka i Reszta" vs "Gamonie"

Post autor: Niko » 25 lut 2014, 21:40

Ja właśnie wymęczyłem 1:1 w moim pierwszym w życiu meczu rozegranym jaszczurkami... wynik nie ważny z punktu widzenia całego turnieju ale jednak świadczy o tym ze obaj wraz z Michaello podeszliśmy poważnie do tematu :)
Deadline upija się darmowym szampanem... :roll:

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: "Reszka i Reszta" vs "Gamonie"

Post autor: Chris » 25 lut 2014, 22:14

Bravo Niko :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archwium Zawodów Drużynowych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość