Zawody Drużynowe 3 - MEGA FINAŁ

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Zawody Drużynowe 3 - MEGA FINAŁ

Post autor: reszka » 18 mar 2014, 16:27

Nimar, dasz radę dzisiaj?
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Zawody Drużynowe 3 - MEGA FINAŁ

Post autor: Lyskie » 18 mar 2014, 23:08

No co tak długo piszecie? Ile było? :)
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Zawody Drużynowe 3 - MEGA FINAŁ

Post autor: reszka » 18 mar 2014, 23:09

remis. Niestety, na 2 połowę wychodziłem w 8, po 9 turze było mnie 7 do 11. W turach 14-16 miałem jeszcze szansę na zwycięstwo, wystarczyło pobiec 1x sprint i podać na 5+3+, czyli kilka procent było. Ale "1" na sprint i koniec.

Gratulacje za zdobycie pucharu!
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Zawody Drużynowe 3 - MEGA FINAŁ

Post autor: Lyskie » 18 mar 2014, 23:13

Dobry matematyk wyliczyłby jeszcze matematyczne szanse... ale faktycznie chyba już po wszystkim.
Brawo Nimar.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Zawody Drużynowe 3 - MEGA FINAŁ

Post autor: Nimar » 18 mar 2014, 23:17

Obrazek

Po długim czekaniu udało się nam zagrać. Chaos postanowił atakować pierwszy. Broniłem się i sprzedałem nawet parę krzyży, ale oczywiście Yeti musiał spartolić. Wystarczyło, żeby powalił gościa obok siebie, a potem wilkołak by zaatakował kozę która miała piłkę. Po tym Turnoverze Reszka się przedarł na takie pozycję, że miałem marne szanse by mu przeszkodzić. No cóż była 6 tura, więc miałem sporo czasu by odrobić. Sprzedałem kolejne krzyże chyba razem było ich 4, niestety nie udalo się podanie do liniowego który, był chroniony i dał by radę przyłożyć w 8 turze. Potem jeszcze próbowałem podnieść innym liniowym i przekazać do tego drugiego, ale niestety śliskie rączki miał. W drugiej połowie już miałem przewagę. Niestety, moje patałachy nei potrafiły podnieść piłki, a Yeti zmarnował RR. Kozy szybko przeszły do ofensywy i o mały włos ni ebyło by 2 do 0. Jakims cudem odblokowałem dwóch liniowych, a oni już zrobili porządek z mutantem z piłką. Potem już poszło raczej luźno, sprowadziłem chaośników do parteru i zdobyłem punkt jakoś w 13 turze. Przy moim kolejnym wykopie, reszka ustawił się większością na prawo, piłka poszła głęboko w jego pole na lewo i na moje szczęście koza nie podniosła. Trzech moich szybko podleciało jak najdalej mogli, a czwarty poświęcając ostatni RR na GFi stanął na polu przy piłce. Reszce udało się podnieść na -1 zrobić unik i uciekać, padł dopiero na GFi. I w 16 turze (ja myślałem, że to 15) spartoliłem bo mogłem próbować podania, ale myślałem, że mam jeszcze jedną turę to sobie odbiegłem z piłką, a może bym wygrał.

Czy remis wystarczy do tego żebyśmy wygrali? Czy Qbusus w końcu przełamie klątwę? No i dzięki za mecz Reszka, gra przeciwko tobie zawsze uczy mnie pokory ;)
Lyskie pisze:No co tak długo piszecie? Ile było?
Bo ja tu cały elaborat pisałem. O dziwo Pancerze Norsów tym razem były nie do zdarcia!
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2869
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Zawody Drużynowe 3 - MEGA FINAŁ

Post autor: reszka » 19 mar 2014, 00:11

Nimar pisze: No i dzięki za mecz Reszka, gra przeciwko tobie zawsze uczy mnie pokory ;)
O dziwo Pancerze Norsów tym razem były nie do zdarcia!
Ja po prawdzie nie mam sobie nic do zarzucenia, nie widziałem większych błędów po mojej stronie. jak od 6 tury grasz w 8 a od 9 w 7, masz mały manewr.

Za to Nimarze, popełniłeś kilka błędów, ale koniec końców dowiozłeś wynik. Mam wrażenie, ze grając nie liczysz szans (nie, żebym ja to zawsze robił, ale po wykopie w 6 turze poza boisko na własne życzenie nie wyrównałeś (zła kolejność działań).

A chaos padał bardziej niż moje wood elfy, czasem te sieroty mają takie mecze.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Zawody Drużynowe 3 - MEGA FINAŁ

Post autor: yedee » 19 mar 2014, 08:58

To mamy jeszcze jakies szanse na zwyciestwo czy nie? Jesli to drugie to ja chetnie odpuscilbym mecz, bo nie mam czasu i mi sie nie chce. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Zawody Drużynowe 3 - MEGA FINAŁ

Post autor: rotti » 19 mar 2014, 09:31

Obecne wyniki są następujące:

"Obrońcy Syrenki" aka "Resztka i Reszta" : 0, 4, 1, 2 = 7
"Triumwirat+2" : 4, 1, 4, 2 = 11

Jeśli zatem w ostatnim meczu dojdzie do pełnego zwycięstwa po stronie yedee'ego (4 pkt), będziemy mieli po 11 pkt dla obu teamów. Wtedy jak mniema zadecyduje przewaga w touchdownach.

Podsumowując - ostatni mecz może jeszcze wszystko zmienić. 8-) Warunkiem jest zwycięstwo co najmniej 2:0. Ktoś musiałby policzyć przewagi, by zobaczyć, czy to wystarczy do zwycięstwa Obrońców Syrenki.
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Zawody Drużynowe 3 - MEGA FINAŁ

Post autor: yedee » 19 mar 2014, 09:40

Pomoze mi ktos znalezc regulamin tych zawodow? I tie-breakery?
Obrazek

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Zawody Drużynowe 3 - MEGA FINAŁ

Post autor: Domingo » 19 mar 2014, 09:45

Już przegraliśmy. Nawet jak byś wygrał 2 punktami to przy remisie decydują wydane punkty na rasy. Kto wydał mniej ten wygrywa:
W wypadku remisu, decyduje ilość punktów wydanych (im mniej tym lepiej, więc nie trzeba wydawać maxa). W wypadku, jeśli obaj przeciwnicy mają taką samą liczbę punktów, decyduje różnica pomiędzy zdobytymi/straconymi TD, potem liczba zdobytych TD, potem liczba zadanych kontuzji.
Triumwariaci wydali o 5 pkt. mniej niż my i już wygrali. Szkoda, bo Qbusus straci swoje wyjątkowe trofeum :P
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archwium Zawodów Drużynowych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości