S8 Dyw3 MD2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2873
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: S8 Dyw3 MD2

Post autor: reszka » 14 wrz 2015, 13:08

Nimar pisze: Chopek wygrałeś z reszka czyli według Lyskie przeszedłeś tą grę ;)
był lepszy. Ja nie mogę się zazębić po powrocie, powinienem był brać drużynę którą ogarniam a nie próbować powrotu do czegoś co już dawno odpuściłem.

kiedyś 10 minut przed meczem ustalałem taktykę i się jej trzymałem, teraz brakuje mi tego. Chopek miał odrobinę szczęścia, wszystko w ramach prawdopodobieństwa, ja prowokowałem złe rzuty jak jakiś nowicjusz, olewałem swoje własne zasady itd. Chopek robił spore błędy, ale ja byłem jakimś totalnym wyrobnikiem.

Ciekawe, że jak obserwuję innych jak grają to widzę u nich naprawdę sporo niedociągnięć ale sam nie mogę się powstrzymać i robię takie samem babole.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
chopek_roztropek
rekrut
Posty: 386
Rejestracja: 13 wrz 2013, 01:00

Re: S8 Dyw3 MD2

Post autor: chopek_roztropek » 14 wrz 2015, 14:41

Dzięki jeszcze raz za grę reszka. Mecz nie był porywający, bo głównie zwarcie. Jestem zaskoczony zwycięstwem, bo chociaż obie drużyny to sami rookies to jednak skill reszki jest wyższy niż mój. Remis byłby sprawiedliwszy. Reszka grał też w osłabieniu (jeden z wilków MNG odpokutowywał).
Zdziwiłem się jak zobazyłem Twój rooster. Brak Ghouli, oznacza że ten sezon poświęcasz na rozbuwę słabszych zawodników.

Ofensywnie może i faktycznie nie błysnąłeś jakoś szczególnie, ale pozycjonowanie graczy w defensynej fazie, to był majstersztyk. Mój TD na dużym farcie.

P.S. Ninjaska dzięki za support.
NAF: bbart 21567

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość