Div 1 - MD 7

Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: Div 1 - MD 7

Post autor: Warrior1980 » 29 gru 2013, 14:23

Sir Mewash pisze:Konczmy ten sezon :-)
tak jest. i zaczynajmy nastepny!

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3274
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Div 1 - MD 7

Post autor: Lyskie » 29 gru 2013, 23:27

Bez grama satysfakcji i radości oznajmiam, że moje mroczne elfy pokonały ludzi Szkodnika 2-0. Niestety dla zaprzyjaźnionej drużyny oznacza to spadek do 2 dywizji :( . Szkoda bo uważam, że obaj zasługujemy na grę w pierwszej lidze.

Gra mi się ułożyła, mimo tradycyjnego niesprzyjającego kickoffu przy odbiorze. Jakoś się poukładałem i grając catenaccio przyłożyłem na 1-0 w ósmej turze. Lubię grę defensywną, ale dziś przy palącym się do ofensywy przeciwniku ciężko mi się grało na przyłożenie do 8 tury. Niestety musiałem, nie dałem się ponieść fantazji i brzydko, ale skutecznie spełniłem zadania taktyczne.

W drugiej połowie wykorzystałem parcie Szkodnika na jak najszybsze przyłożenie i wybiłem piłkę chyba już w 10 turze, potem tą piłkę sobie na przemian odbieraliśmy, aż wreszcie stworzyła się okazja na szybką kontrę. Przyłożył nomen omen Ricky Alvarez co dodało smaczku w pojedynku fanów Interu i Ac Milan. Tak jak w ostatnich derbach Inter górą, tak dzisiaj ja.

Szkodnik grał bardzo dobrze, ale w przypadku gdy nie miałem jedynek na uniki miał bardzo pod górkę . A rzuty dziś miałem takie jak trzeba, ławkę rezerwowych też długą.

Dzięki za grę. Liczę że będzie rewanż (niejeden ;) ).

Chris wysłałem Ci powtórkę do wgrania meczu do bbm.


----------------
EDIT: Replay poszedł jednak do dravena, czyli Nimara ;) .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7476
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Div 1 - MD 7

Post autor: Nimar » 30 gru 2013, 11:48

Obrazek

Byłem szybszy od chrisa;p
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości