Div 1 - MD 1

ElfiC
blitzer
Posty: 1232
Rejestracja: 25 cze 2013, 15:56

Zdobyte trofea

Re: Div 1 - MD 1

Post autor: ElfiC » 09 sty 2014, 21:43

Chris pisze:Na początek mistrz :P

Elfic kiedy gramy?
A możesz jutro rano ? 10 00 powiedzmy ?
Obrazek

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Div 1 - MD 1

Post autor: Chris » 09 sty 2014, 22:50

Ni ma takiej opcji. Pracuję do 14:00.
15 najwcześniej.

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Div 1 - MD 1

Post autor: Perihelion » 09 sty 2014, 22:51

Pierwsze koty za płoty i Domingo dostał łomoty ;)

Tym krótkim wierszykiem podsumuję mecz przeciwko jaszczurką, które zawsze stwarzają mi kłopoty. Na szczęście osłabione Orki dały radę i wygrały po dość ciekawym meczu 2:1. Pierwsza połowa była raczej schematyczna: Orki odbierały i naparzały ile się dało żeby bezpiecznie donieść piłkę w ostatniej turze na pole punktowe. Jaszczury robiły co mogły, ale nie dały rady. Nawet Kroxi z break tackle chociaż skakał niczym wiewióra po gałęziach nie zdążył z odsieczą. Druga połowa to dość szybkie przyłożenie jaszczurów, których bądźmy szczerzy, prawie nie da się zatrzymać drużyną z jednym tackle. Następne tury grałem już z duszą na ramieniu, rerole dość szybko się skończyły a Kroksio podszedł zbyt blisko piłki i trzeba było kombinować. Koniec końców tylko dzięki brakowi reroli u przeciwnika udało się zrobić przyłożenie. Troszkę wpadło też punkcików za kontuzje u skinków. Ogólnie mecz udany.

Dzięki za grę i do zobaczyska na boisku w kolejnym sezonie. Kurde tak szybko, a może by dwumecze zrobić ?

Powtórka wgrana i oczywiście mecz można akceptować.

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Div 1 - MD 1

Post autor: yedee » 09 sty 2014, 23:22

No i drugi mecz tez sie zakonczyl. 2:1 dla Lyskiego. Pokonaly mnie kosci, w kluczowych momentach zawsze sie nie udawalo. Nie wychodzily bloki, przebicia pancerza i faule. Podnoszenie pilki to tez jakis dramat. Udalo mi sie tylko raz w calym meczu i to po przerzucie... :roll: No coz, kiepski debiut w pierwszej dywizji, ale teraz moze byc juz tylko lepiej, nie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3274
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Div 1 - MD 1

Post autor: Lyskie » 09 sty 2014, 23:23

Pierwsze koty za płoty i yedee dostał łomoty ;) .

Idę spać, żeby jutro nie spać. Ciekawy mecz i przerwana seria krasnoludków. 2-1 dla mnie. Jutro więcej napiszę.

Kostki były kapryśne, ale żeby pisać, że to one pokonały. Śmiała teza. Co do pancerzy to miałeś większość meczu 11 na 9, a mroczne to nie skinki. Ja to miałem dopiero dramat na przebicie pancerza.

Zabójca mi wygrał mecz cieniem.

Tak w ogóle to dzięki za mecz. Był naprawdę emocjonujący.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Div 1 - MD 1

Post autor: yedee » 09 sty 2014, 23:31

Obrazek

@Lyskie
Moje d6 = -21.46, Twoje = 9.55, wykonalem 45% udanych blokow, a jedyny efekt z 43 rzutow na armoura (av7-8) to dwie kontuzje (mimo tego ze staralem sie co ture bic kolesiem z mb i lac twojego chlopa z nigglingiem). Ty piszesz, ze nie przebijales moich pancerzy, ale zapominasz ze moje sa wyzsze, a ty wykonales naprawde niewiele blokow (i slusznie zreszta!). Chyba nie ma watpliwosci, ze kosci byly tutaj decydujace. Mimo iz zagralem mecz nie najlepiej, to i tak nie powinienem go przegrac. Udaloby sie cokolwiek (jedno z podniesien moze?)i mialbym remis w kieszeni.
Ostatnio zmieniony 09 sty 2014, 23:45 przez yedee, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3274
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Div 1 - MD 1

Post autor: Lyskie » 09 sty 2014, 23:39

1 słownie jeden knock down w całym meczu - mój rekord :?
Niby to był mecz skaczący ...jednak dość nieciekawie to wygląda :D
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

ElfiC
blitzer
Posty: 1232
Rejestracja: 25 cze 2013, 15:56

Zdobyte trofea

Re: Div 1 - MD 1

Post autor: ElfiC » 09 sty 2014, 23:48

Chris pisze:Ni ma takiej opcji. Pracuję do 14:00.
15 najwcześniej.
Spoko - tak tylko spytalem - akurat mam na popołudnie i weekend pracujący. Szukajmy czegoś wieczorem w takim razie.
PI - 2300
SO - totalnie zawalona - praca potem impreza
ND - koncze robota o 2000 - od 2100 mogę grać.
Obrazek

ElfiC
blitzer
Posty: 1232
Rejestracja: 25 cze 2013, 15:56

Zdobyte trofea

Re: Div 1 - MD 1

Post autor: ElfiC » 09 sty 2014, 23:49

yedee pisze:No i drugi mecz tez sie zakonczyl. 2:1 dla Lyskiego. Pokonaly mnie kosci, w kluczowych momentach zawsze sie nie udawalo. Nie wychodzily bloki, przebicia pancerza i faule. Podnoszenie pilki to tez jakis dramat. Udalo mi sie tylko raz w calym meczu i to po przerzucie... :roll: No coz, kiepski debiut w pierwszej dywizji, ale teraz moze byc juz tylko lepiej, nie?
Co zrobić Stary ... 1 liga to nie druga - beniaminek musi zapłacić wejściowe :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Div 1 - MD 1

Post autor: Qbusus » 10 sty 2014, 01:04

Ale ten Elic sie wozi. Myśłi że wygrał i mu tak wolno.. . Poczekaj poczekaj bratku az sie spotlkamy. Zobaczymy kto zapłaci za wejsciowe :P

ps. pewnie ja jeśli dalej mi tak będzie szczęsice dopisywać :)
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości