Div 3 - MD 2

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: Chris » 23 sty 2014, 12:11

Od RR za różnicę w TV lepszy jest kolejny zawodnik, a jeszcze lepiej łapówka :)

A jak się gra przeciwko killerom apo/igor :)

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: rotti » 23 sty 2014, 21:56

Obrazek

Mimo 530 pkt różnicy w TV, mimo śmierci 2ch liniowców i ranieniu (lekkim) trzech innych ludzi, udało mi się postawić pierwszy udany krok w PLBB :D
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: zgnity » 23 sty 2014, 21:56

No to mecz rozegrany.

Świeżo upieczeni Chaośnicy wiedzieli że Amazonki nie są łatwym przeciwnikiem. Te skille , te ruchy , te skąpe ciuchy @_@ !
Niemniej jednak nie wiedzieli że Nuffle się będzie tak bardzo z nich śmiał. Nie pojawił się jeden zawodnik na boisku od tak , przeciwnik stwierdził że będzie trzymał Liniową w tyłach by wyrównać szansę. W pierwszej połowie nie udał się podwójny GFI po TD, koza się przewróciła i szanse na Remis wyblakły , poza tym Chaosowi po blokach spadło 2 zawodników tak a jakże inaczej : jeden Warrior dostał BH , a drugi KO ( nie obudził się do końca meczu). Poza tym zrobiłem jakieś 3 błędy w kolejności Bloków przez co pchałem się w bezsensowną barykadę. Jedna Amazonka wyleciała za boisko , nie myli się ten kto mówi że miała rzut 1:1 a jakże inaczej :P

W drugiej połowie wiedziałem , że przegrałem Nuffle mnie nie kocha i takie tam i się nie myliłem.
Straciłem łącznie 5 kóz na KO. A przeciwnik nikogo , tzn jedna Amazonka zrobiła Crowd Surfing ale tylko KO dostała :P
Przeciwnik z gigantyczną przewagą liczebną i skillową znęcał się nad Chałaśnikami tak że raz musiałem bronić się Czerwoną czaszką by z boiska nie wylecieć :P
Niemniej jednak najśmieszniejsza wydaje mi się tura 16 gdzie mogłem zrobić podanie by koza dostała chociaż lvl up.
Jedna koza zraniła Amazonkę , brawo teraz się napewno przyda :P druga Amazonka została przepchnięta po czym bezboleśnie dobita , trzecią zostawiłem sobie na deser jeśli się uda. Koza biegnie po piłkę i musi zrobić 1 GFI , podnieść zrobić Short Pass i inna koza musi złapać , specjalnie zachowany na to RR był.
Tak nie myli się ten kto mówi że koza wywaliła się na GFI , o próbie podania i dobicia trzeciej Amazonki i próbie foulu tej co upadła nie było już mowy.
Ogólnie 3-ci mecz będę grał prawie świeżym Chasem , mówię prawie świeżym gdyż w pierwszym meczu jedna koza dostała -STR. Jedyne co dobre to fakt że chyba łącznie teraz mam kasy na Apo :P

Bardzo śmiesznie patrzy się na grę jak od tury 1 wie się że się przegra w najlepszym wypadku zremisuję. I gra to potwierdza na każdym kroku. Z tego co patrzyłem chyba 4 razy przebiłem pancerz Amazonek :P

Dzięki za grę.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: Qbusus » 23 sty 2014, 22:35

Rotti. Podglądałem wasz meczyk. Musze przyznać że miałes duuzo szcześcia w rzutach alandrusa na zbroje ( i nie tylko ). Na tyle bloków tylko pare inj i jeden zgon to kiepski wynik. ( 1den skaven zszedł po zmasowanym faulu) jak ja bym grał skavenami to zapewne skończył bym bez zawodników :P no ale bywa i tak. Najwyrazniej miagratki :)

jak by alandrusowi troszeczke bardziej kostki podpasowały to inaczej by się to mogło potoczyc.
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7476
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: Nimar » 23 sty 2014, 22:57

Ja mam nastepny meczyk z Rottim i się lekko boje. Scaveny to taki mój nemesis, bardzo często z nimi przegrywam. Jak pomyślę o tych runnerach to mnie ściska. A moja drużyna ma całego jednego Tackla, bedzie wesoło :D
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
chopek_roztropek
rekrut
Posty: 386
Rejestracja: 13 wrz 2013, 01:00

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: chopek_roztropek » 23 sty 2014, 23:52

Obrazek

Dzięki za lekcje zgnity. Za oglądanie Cię w akcji taki fisz jak ja powinien płacić. Powiem, że nawet remis nie byłby sprawiedliwym wynikiem, a co tu dopiero mówić o skromnym 1:0.
NAF: bbart 21567

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: rotti » 24 sty 2014, 09:51

Qbusus - brawo! Nie ma to jak w odpowiedzi na "to mój pierwszy udany mecz w PLBB, który udało mi się wygrać mimo 500 TV różnicy :cry: :shock: ", odpisywać człowiekowi: "w sumie to przecież jesteś beznadziejny, wszystkiemu winne są kostki".

TAK - zgadza się! W grze Blood Bowl chodzi o kostki! (fanfary) Wszyscy to wiemy, bo wszyscy w to gramy. Oczywiście, że gdybym rzucał same jedynki, nie zrobiłbym niczego. Tyle tylko, iż nie rozumiem, po co to za każdym razem - na nowo i na nowo podkreślać?

Czyż świat na forum nie będzie piękniejszy, jeśli po prostu zaczniemy sobie gratulować niebywałych zwycięstw? Czy to takie dziwne napisać komuś słabemu, kto wygrał z kimś mocnym: "Łał! Nieźle! Tak trzymaj!"

Sprawiajmy by na forum było naprawdę miło coś przeczytać. ;)
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4461
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: Sir Mewash » 24 sty 2014, 10:03

Rotti gratki za totalny monopol na cmentarzu i Powalajaca przewage w byciu najlepszym workiem do klepania ;)
No i gratki wygranej bo już na dziendobry różnica TV była spora.
Gratki Chopkowi_Roztropkowi 8-) za tak dobry start albo nas tu ściemniasz albo od komputera też sporo się można nauczyć ;)
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
chopek_roztropek
rekrut
Posty: 386
Rejestracja: 13 wrz 2013, 01:00

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: chopek_roztropek » 24 sty 2014, 10:12

@ up
Dzięki za dobre słowo. Nie spodziewałem się, że będę tu czymś innym niż dostarczycielem SPP. To dopiero początek i kociaki złapią jeszcze zadyszkę
Zresztą jak zagramy razem to się przekonasz, że gram jak baba!
NAF: bbart 21567

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: Chris » 24 sty 2014, 10:18

chopek_roztropek pisze:@ up
Dzięki za dobre słowo. Nie spodziewałem się, że będę tu czymś innym niż dostarczycielem SPP. To dopiero początek i kociaki złapią jeszcze zadyszkę
Zresztą jak zagramy razem to się przekonasz, że gram jak baba!
Każdy z nas tak zaczynał :)

Jak zobaczyłem ostatnio swój pierwszy team z OCC (chyba zaczynał w sezonie 4) to się za głowę złapałem jakie bezsensowne lvl upy brałem :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości