s7 md 8

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: s7 md 8

Post autor: Nimar » 13 lip 2015, 19:54

Właśnie zauważyliśmy z Chrisem, że coś stało się nieładnego w grze. W grze pokazuje nam, że obaj zagraliśmy 9 meczy a powinno być 8. Przez jakiegoś buga obaj dostaliśmy dodatkowe zwycięstwo. Czyli SPP za 2 punkty i dodatkowe MVP. Pierwszy raz coś takiego się zrobiło. Ciekawe czy reszta z was też coś takiego będzie miała. No i awanse będę rozpatrywane z BBMa (gdzie wszystko jest w porządku) a nie z gry.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: s7 md 8

Post autor: Warrior1980 » 13 lip 2015, 21:30

Shawass pisze: No to lajtowo w poniedziałek o 21:30 by mi pasowało :-)
Świetnie, ale coś mi gra nie chce odpalić... spróbuję coś powalczyć ale nie wiem o co jej chodzi. Gdybym się nie zjawił za 10 minut to nie czkaj, jak nie dam rady to zapuszczę instalację na nowo... :/

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4353
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: s7 md 8

Post autor: Shawass » 13 lip 2015, 21:35

Walcz jak wojownik, Warrior!

https://www.youtube.com/watch?v=Y3nyQAQhg28

jakby co to czekam w grze :)
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
polonus100
liniowy
Posty: 814
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:23

Zdobyte trofea

Re: s7 md 8

Post autor: polonus100 » 13 lip 2015, 23:10

Obrazek

No i stało się. Opowiem szerzej jak ochłonę po tym epickim wydarzeniu. Największe wrażenie wywarło na mnie jak Bombiarz gwiazdor sam siebie załatwił (co prawda nie na amen) i jak Kulka z Gościem została znokautowana w ataku na Krasnala na samym początku meczu. Podobnie jak Nimarowemu orkowi udało mi się biegaczem złapać bombkę, ale nie wycelował jej odpowiednio w ataku zwrotnym. Jak się zdaje u przeciwnika 4 kontuzje, z czego trwała u Czujnego Wirtuoza. Żaden z 3 Trolli nie został ranny, co zmartwiło nieco krasnali walących w drugiej połowie w Wielkich a Głupich z braku innych celów. Gościnnie wystąpili Troll Riper (podobno nie tak głupi jak inne Trolle) oraz Bombiarz Dribbleshot. Ten pierwszy podobnie jak Cięty Wiór i goblin podający piłkę należeli do nielicznych jasnych punktów swego zespołu. W sumie przez drużynę goblinów przewinęło się na boisku 15 zawodników, z czego na własnych nogach do końca gry dotrwał jeden z głupszych Trolli. Dwa pozostałe Trolle leżały na murawie, podobnie jak jedyny pozostały na boisku goblin. Pozostali czyli tajne bronie i jeden gościu ukarany za faul, znokautowani i ranni oglądali finał meczu spoza boiska.

Wielkie dzięki Elkołak, za niezłe widowisko. Mogłem wygrać 3 do 0, ale w pewnym momencie zapomniałem o biegaczu z piłką. No i kopnięcie w drugiej połowie Ci wyszło.

Awatar użytkownika
Warrior1980
rezerwowy
Posty: 573
Rejestracja: 09 paź 2013, 20:40

Zdobyte trofea

Re: s7 md 8

Post autor: Warrior1980 » 14 lip 2015, 08:42

Shawass pisze:Walcz jak wojownik, Warrior!

https://www.youtube.com/watch?v=Y3nyQAQhg28
Dobre :)

Przeinstalowałem i działa... Byłem dzielny bo: https://www.youtube.com/watch?v=0HGxBkiCkho

Dzisiaj, jutro, sobota, niedziela? Późnym wieczorem...

Awatar użytkownika
polonus100
liniowy
Posty: 814
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:23

Zdobyte trofea

Re: s7 md 8

Post autor: polonus100 » 14 lip 2015, 10:06

A po meczu.

https://www.youtube.com/watch?v=4tSYyBlN57Q

Więc pijmy wino krasnoludowie! HaHa!

Moja taktyka była podporządkowana trzem zasadom.
1. Stare przysłowie krasnali mówi "Jak ty nie walniesz trolla, to troll walnie ciebie" Dlatego wal trolla, ile wlezie.
2. Pozwól leżącemu trollowi marzyć o motylkach i kwiatkach w samotności, wtedy nie wstanie i nie walnie ciebie.
3. Jak troll leży, to możesz walić spokojnie gobliny.

Koniec lekcji. :lol:

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: s7 md 8

Post autor: Nimar » 14 lip 2015, 10:17

To głupia taktyka, ja tam zazwyczaj trolle olewam,a gonie gobliny bo one coś mogą zdziałać (no i są łatwym źródłem SPP)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
polonus100
liniowy
Posty: 814
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:23

Zdobyte trofea

Re: s7 md 8

Post autor: polonus100 » 14 lip 2015, 10:29

Nie była głupia, bo okazała się skuteczna. Poza tym ignorowanie trzech trolli, z których jeden nie był głupi nie zawsze wychodzi na zdrowie. I jest trudniejsze niż unikanie dwóch głupich. Zresztą gobliny też swoje dostały, bo nie wszystkie krasnale mogły dorwać trolla. Dość szybko został ogłuszony goblin z MB. Na koniec tylko dwa zostały na boisku na 8 zwykłych. którymi dysponował Elkołak (8 goblinów, 3 trolle, 4 tajne bronie (Piła, Kulka, 2 Bombiarze) razem 15 zawodników). Szkoda tylko, że tak mało było wśród nich kontuzji. Niespodziewanie łatwo puszczały też krasnoludzkie pancerze. Ale dzięki zastosowaniu trzech powyższych zasad udanych bloków goblinich było tylko 7 (nie licząc piły), 4 wykonał Riper, 3 - Troll Klepak. Nie uczyniło to więc większej szkody.

Awatar użytkownika
polonus100
liniowy
Posty: 814
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:23

Zdobyte trofea

Re: s7 md 8

Post autor: polonus100 » 14 lip 2015, 15:12

Nimar pisze:Właśnie zauważyliśmy z Chrisem, że coś stało się nieładnego w grze. W grze pokazuje nam, że obaj zagraliśmy 9 meczy a powinno być 8. Przez jakiegoś buga obaj dostaliśmy dodatkowe zwycięstwo. Czyli SPP za 2 punkty i dodatkowe MVP. Pierwszy raz coś takiego się zrobiło. Ciekawe czy reszta z was też coś takiego będzie miała. No i awanse będę rozpatrywane z BBMa (gdzie wszystko jest w porządku) a nie z gry.
Ja też to widziałem, ale chyba Chris dostał dodatkowe zwycięstwo, a ty dodatkową przegraną. Ale chyba już to jest ok i na platformie po restarcie.

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4353
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: s7 md 8

Post autor: Shawass » 14 lip 2015, 19:52

Warrior1980 pisze:
Shawass pisze:Walcz jak wojownik, Warrior!

https://www.youtube.com/watch?v=Y3nyQAQhg28
Dobre :)

Przeinstalowałem i działa... Byłem dzielny bo: https://www.youtube.com/watch?v=0HGxBkiCkho

Dzisiaj, jutro, sobota, niedziela? Późnym wieczorem...
Dzisiaj 21:30?
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość