S9 Dyw1 MD3

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: S9 Dyw1 MD3

Post autor: Qbusus » 15 gru 2015, 21:28

W derby chaos vs chaos wywalilo mnie z gry w 3ciej turze.

Przysiegam Zgnity ze nie zrobilem tego specialnie i zdenerwowalo mnie to nie mniej niż ciebie bo nienawidze takich opcji.

Nagle ekran zrobil mi sie bialy i winda poinformowala mnie ze bb nie response a potem wyskoczyl zolty maly trojkacik z "!", w prawym dolnym rogu ekranu poinformowal mnie ze karta ma jakies problemy, a potem zwiesił sie steam :(

Innymi slowy nawet moj komp nie mogl patrzec na ta masakre i rzucił recznik za mnie.

w woli wyjasnienia, w 3ciej turze mialem juz 2x krosa i jednego zgona ktory umarl na rr przy wychodzeniu ze strefy.

odechcialo mi sie grac wiec proponuje dac Zgnitemu wygrana, a ja wywale ta zdechla koze. bedzie sprawiedliwie. Druga koza mial - do ruchu ale byla nowa wiec tez ja moge wymienic.

Sorki raz jeszcze Zgnity, nie moja wina, naprawde :(
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4460
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: S9 Dyw1 MD3

Post autor: Sir Mewash » 15 gru 2015, 21:39

Zrestować wam mecz?
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: S9 Dyw1 MD3

Post autor: zgnity » 15 gru 2015, 21:40

Qubusus zaproponował wygraną dla mnie.
Ja piszę iż równie dobrze można adminować remis.

Niech już ligo władni zadecydują - z obydwoma opcjami się zgadzam.
A skoro tak wyszło to ja idę z kobietą wypić piwo które miałem przygotowane na mecz.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4460
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: S9 Dyw1 MD3

Post autor: Sir Mewash » 15 gru 2015, 21:52

Najpierw powinniście sami się dogadać
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: S9 Dyw1 MD3

Post autor: Lyskie » 15 gru 2015, 23:18

Obrazek

Zagrałem fantastyczną drugą połowę i z 0-1 do przerwy wyciągnąłem na 3-2. Ogólnie nie ma się co pławić glorią i wnikać w szczegóły, bo jednak było 550 różnicy TV.
Dzięki Chris za mecz. Wysokie elfy to jednak drużyna słaba, mająca za mało atutów do walki o mistrzostwo. Powinieneś grać czymś lepszym, bo marnujesz swój potencjał.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: S9 Dyw1 MD3

Post autor: Chris » 15 gru 2015, 23:26

Lyskie nie zgadzam się.

Haje są świetne pod warunkiem, że rzucą pare dubletów lub + do statystyk :) u mnie tego brak :)

Gdybym miał team taki jak w OCC to inaczej byśmy porozmawiali :)

Fakt Lyskie miał I połowę do dupy, dwa raz sfumblował catch'a na 2+ z rr. Ale z drugiej strony ja miałem w KO boxie 4 zawodników :) No i te kiepskie Haje były w stanie kilka razy blitowaz Twoich ball carrierów, a nawet wybijac im pilke :)

Na dokładkę wizard sfumblował piorun w Witchkę :D

Dzięki za grę :) Zobaczę jak pójdzie reszta sezonu i wtedy pomyślę co dalej :P

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: S9 Dyw1 MD3

Post autor: Qbusus » 15 gru 2015, 23:50

dzieki Zgnity za fair play ale prawda jest taka ze po tym pechowym starcie i tak bym chyba poddal mecz. ( Znaczy lezal bym i kwiczal ) wiec jak najbardzie moim zdaniem zasluzyles na wygrana. szkoda tylko ze zadnych punktow nie dostane ale nwm. bywa. jak dla mnie mozna adminowac 2:0 dla Zgnitego.
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: S9 Dyw1 MD3

Post autor: Lyskie » 16 gru 2015, 07:28

Qbusus pisze: ja wywale ta zdechla koze. bedzie sprawiedliwie. Druga koza mial - do ruchu ale byla nowa wiec tez ja moge wymienic.
Podoba mi się taka postawa, bo dla mnie też takie rozwiązanie jest ok i jakoś naturalnie przychodzi na myśl. Jednak rada mędrców kiedyś ustaliła, że tak się nie robi, więc się nie wygłupiaj przypadkiem ;) .
Chris pisze:Fakt Lyskie miał I połowę do dupy, dwa raz sfumblował catch'a na 2+ z rr. Ale z drugiej strony ja miałem w KO boxie 4 zawodników :) No i te kiepskie Haje były w stanie kilka razy blitowaz Twoich ball carrierów, a nawet wybijac im pilke :)
Na dokładkę wizard sfumblował piorun w Witchkę :D
W kontekście całego meczu jednak wydaje mi się, że obaj nie mamy co narzekać na kostki. Mnie trafił się koszmar, gdy w 7 i 8 turze nie udało mi się zrobić krótkiego podania (z rr), które dawało pewny td. Dawno mi się nie trafiła taka pierdołowatość, ale cóż bywa. Tobie nie wyszła błyskawica oraz unik (albo GFI? nie pamiętam :) ), który dał mi szansę odebrania piłki i wyprowadzenie akcji na 2-1. Jednak tyle akcji co nam wychodziło na dużym ryzyku, to już nasze :) .

Blitzowanie ball caffierów owszem ładne, ale tam było wszystko zabezpieczane. Nawet wybicie piłki nie dawało ci większych szans na kontratak. Poza tym trochę się wystawiałem, żeby poszedł wizard, albo żebyś próbował ryzykownych akcji (licząc, że ci się połamią łapacze). Przez czarodzieja oszczędzałem, albo inaczej nie chciałem narażać swoich gwiazd, a co za tym idzie rozgrywali, punktowali i podawali głównie zawodnicy drugiego planu.

Druga połowa była świetna - kwintesencja meczu zręcznych drużyn, które idą na wymianę i przyłożenia są co dwie tury. Tego w naszej lidze właśnie brakuje. W pierwszej połowie nastawiłem się za bardzo na 1-1, a po tych spalonych podaniach przestałem już kalkulować i dałem drużynie pograć po elfiemu :) .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości