Div 3 - MD 2

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: zgnity » 24 sty 2014, 13:16

Nimar pisze: Co ty gadasz, w grupie masz praktycznie samych amatorów, jedynie zgnity według mnie jest tutaj tym bardziej doświadczonym graczem
Użył bym innego stwierdzenia niż doświadczony. Gdyż jak przypuszczam mam najmniej meczy online a i ilość i jakość meczy "unplugged" nie powala.
Gram raczej mało i przeciętnie.
Nimar pisze:(tyle, że zaczyna chaosem to ma pod górkę)
A Chaos w tej grupie no cóż , wpierw doświadczone Dorfy , później Amazonki , kolejne szykują się doświadczone Norsy ... czyli jak na złość na sam początek same zespoły napakowane "umiejętnościami" (skillami) , później będę się ścierał z Orkami (które na chwilę obecną jeszcze aż tak nie straszą) a jako ostatni przyjdzie mi grać mecz z już przetrzebionymi Skavenami które jak znam szczęście będą miały 1-2 Gutter Runnerów przez co mecz będzie ciekawy :P
W takim tempie to za 1-2 sezony wyjdę z Div 3 a jak wyjdę to z przytupem o ile mi nie umrze w międzyczasie pół zespołu i nie zacznę nowym.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7476
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: Nimar » 24 sty 2014, 13:24

No TV jest czasami lekko niesprawiedliwe, nie da się temu zaradzić niestety. Z drugiej strony dostajesz w pizdu bonusów do kupienia.


A tak po za tematem to nienawidzę publicznych lig, kiedyś jeszcze w miarę mi nie przeszkadzały ale ostatnio to tragedia. Wczoraj moimi Necro grałem przeciwko High Elfom, w 7 turze gościu wyszedł bo miał kontuzjowanych 4 zawodników a ja stałem pod linią i czekałem na 8 turę. Teraz grałem swoim świeżym zespołem Pro elfów (już grałem z 2 lonerami), przeciwko Khornowi. Udało mi się kontuzjować mu jednego liniowego, a drugiego zabić. Pomimo wyrzucania przeze mnie praktycznie w każdej turze 1 udało mi się stanąć z piłką pod linią i czekać na 8 turę. Kolo oczywiście narzekał, jakie mam szczęście a on biedny ma straszne rzuty i wyszedł w 5 turze. Szlag mnie trafia praktycznie każdy mecz na naggarod albo Auld który idzie mi w miarę ok, jakiś baran musi uciec. Od tej pory chyba tylko będę grał w nasze ligi, szkoda trochę bo nie mam jak ćwiczyć;(
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: Qbusus » 24 sty 2014, 13:41

Mam te same doświadczenie z tymi ligami. Jak tylko mi idzie jakiś mecz to goście uciekają. Zrezygnowałem z grania w tych ligach bo to nie ma sensu. Mam nadzieje ze w 2ce jakoślepiej to rozwiążą.
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: rotti » 24 sty 2014, 13:46

A to jest fakt akurat z tymi publicznymi ligami - wiara regularnie ucieka w popłochu. Czasem mam wrażenie, że pół meczu trzymają palce na alt+f4. A jeszcze z narzekaniem się dorzucę: w Auld lidze ludzie regularnie FARMIĄ, grając mecze przeciwko własnym zespołom. Wystarczy ciągle jednym robić "Abandon match" w pierwszej turze i jedziesz po 16 exp na mecz, trwający 10 sekund. Wystarczy zajrzeć na listę najlepszych - z tego co pamiętam na 1wszym miejscu jest wyjątkowo podejrzany Chaos Team z bodajże 6 legendarnymi zawodnikami i pustą resztą, co by TV mieć niskie.

I jeszcze jedno - przy TV 1900 i dalej, na Auldzie nie da się grać. Jedyną drużyną, która mi się losuje jest Chaos MBPOClaw. ;)
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: zgnity » 24 sty 2014, 14:06

Idąc za waszym offtopem to powiem że istnieje FOL.
Forum Open League - tworzysz i zgłaszasz zespół , czekasz aż ci go zaakceptują i możesz grać , dodatkowo możesz zgłaszać graczy którzy oszukują lub robią inne niemiłe rzeczy. Poza tym że jest tam bardzo dużo mini-maxowanych zespołów to liga ma bardzo dobrą opinię.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Vidoter
rekrut
Posty: 352
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:04

Zdobyte trofea

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: Vidoter » 24 sty 2014, 14:13

Polecam również Mister Hadwick Invitational (czy jakoś tak ;) ). Prywatna liga w której cKnoor rozgrywa większość meczy na swoim streamie. Wymóg posiadania własnych nicków dla zawodników a nie tych generowanych przez grę ;)

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7476
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: Nimar » 24 sty 2014, 15:26

Vidoter pisze:Polecam również Mister Hadwick Invitational (czy jakoś tak ;) ). Prywatna liga w której cKnoor rozgrywa większość meczy na swoim streamie. Wymóg posiadania własnych nicków dla zawodników a nie tych generowanych przez grę ;)
A to trzeba jakoś mu napisać coś specjalnie czy wystarczy wysłać zgłoszenie?
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Vidoter
rekrut
Posty: 352
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:04

Zdobyte trofea

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: Vidoter » 24 sty 2014, 16:09

Wysłać zgłoszenie. Adminem jest Ampilion (czy jakoś tak) i zatwierdza jak tylko ma czas ;)

Alandrus75
rekrut
Posty: 179
Rejestracja: 17 lip 2013, 21:17

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: Alandrus75 » 24 sty 2014, 19:33

Rotti jeszcze raz wielkie dzieki za meczyk było fajowo niestety moje krasnoludy nie maja dużych szans przeciwko drużynom typu biekam latam i przeskakuje z konta w kont ale muse przyznać że bałem się że bedzie gorzej i że przegram co najmniej 4 : 0
Jeszcze raz dzieki

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4463
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: Sir Mewash » 24 sty 2014, 22:57

Pytanko, graliśmy z brackim mecz i on po grze miał czarny ekran i nie mógł przejść do podsumowania meczu. Teraz po zatwierdzeniu okazało się że nie dostał kasy. Patrze w historie i widzę że przeciwnik się rozłączył. Sprawdziliśmy i ma MVP za mecz i punkty. Czy jest możliwe żeby za mecz dostać zero kasy? Proszę jeśli to możliwe aby admini sprawdzili jak ten mecz był przez system rozliczony
Kop Gryź Bij!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości