S7 Diw 2 MD6

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10591
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: S7 Diw 2 MD6

Post autor: leon » 15 lip 2015, 15:27

Kotlet pisze:Estonia 2-1 USA
Znaczy p.parszywce-warsaw rams. Pierwsza połowa wyrównana, Leon odbiera mi piłkę, punktuje, ja podnosze jeszzcze raz i dobijam na 2 GFI. 1:1. Druga połowa to walec, elfy cofają się coraz bardziej z piłką pod ręką a zombie z psami idą hordą. A elfów jest coraz mniej :lol: . No i w 15 turze podnosze sobie piłeczkę z pobojowiska i turę później kłade pieskiem na linii. Dzięki za gre i do następnego. Leon wgra w wolnej chwili bo ma wersje ang.
Mialem napisac wiecej. nie mialem kiedy. teraz nie pamietam juz :-)
pamietam tylko ze w 14 podniosles i w 15 td :-)

co wiecej? kontuzje. dostalem -1 do sily, -1 do ag i -1 do ruchu. brakowalo jeszcze tylko pancerza do kompletu. a wszystkie byly w miare wczesnie i aptekarz sobie siedzial na laweczce czekajac na cos powaznego. leniwa dupa. chyba wolalbym regeneracje :-)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
Kotlet
rezerwowy
Posty: 782
Rejestracja: 14 kwie 2014, 20:03

Re: S7 Diw 2 MD6

Post autor: Kotlet » 15 lip 2015, 15:46

leon pisze:
Kotlet pisze:Estonia 2-1 USA
Znaczy p.parszywce-warsaw rams. Pierwsza połowa wyrównana, Leon odbiera mi piłkę, punktuje, ja podnosze jeszzcze raz i dobijam na 2 GFI. 1:1. Druga połowa to walec, elfy cofają się coraz bardziej z piłką pod ręką a zombie z psami idą hordą. A elfów jest coraz mniej :lol: . No i w 15 turze podnosze sobie piłeczkę z pobojowiska i turę później kłade pieskiem na linii. Dzięki za gre i do następnego. Leon wgra w wolnej chwili bo ma wersje ang.
Mialem napisac wiecej. nie mialem kiedy. teraz nie pamietam juz :-)
pamietam tylko ze w 14 podniosles i w 15 td :-)

co wiecej? kontuzje. dostalem -1 do sily, -1 do ag i -1 do ruchu. brakowalo jeszcze tylko pancerza do kompletu. a wszystkie byly w miare wczesnie i aptekarz sobie siedzial na laweczce czekajac na cos powaznego. leniwa dupa. chyba wolalbym regeneracje :-)
Kebab w jednym meczu umarł 2 razy i 2 razy wstał :).
steam: jeszcze.trochee
fumbbl: kotlet_kazanski
PO2017 Starych Kebabów Się Nie Przesadza (necro) 2/2/1
Rover: Kotlet, ogarnij się, bo to jest już nieprzyzwoite!

unicorn
star player
Posty: 2270
Rejestracja: 21 lis 2014, 17:03

Zdobyte trofea

Re: S7 Diw 2 MD6

Post autor: unicorn » 15 lip 2015, 22:00

No i sypnęło się połączenie. A nie było źle tylko 1:0 przegrywałem po 1 połowie i zginął mi jedynie 1 najemnik i nikt więcej nie był kontuzjowany !
Patrząc na przeciwnika byłem przekonany, że połowa moich zejdzie i dostanę 3 czy 4 do 0.

Powtarzamy mecz ?
Steam: unicorn_az

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: S7 Diw 2 MD6

Post autor: zgnity » 15 lip 2015, 22:03

A więc graliśmy sobie miło z unicornem.
Na koniec pierwszej połowy było 1:0 dla Chaosu i tylko jeden Elf Martwy.
Było Upalnie i pogoda pokazywała iż Chaos się za ciepło ubrał za każdym razem 2 odpoczywało u Elfów raz jeden za drugim razem nikt.
Druga połowa rozpoczęła się od odbierania przez Unicorna i próbie ustawienia Elfów na magicznej pozycji ( patrząc się na przebicia pancerza oraz to iż grał szpiczastymi uchami to miał wielkie szanse na remis ).

Aż tu nagle gdzieś w okolicach 10-11 tury , zdropowało unicorna , nawet gra sądzi iż to go zdropowało.
Gra pokazuje wynik 2:0 dla Chaosu.
Teraz pytanie co robimy ?
A pathetic creature of meat and bone

unicorn
star player
Posty: 2270
Rejestracja: 21 lis 2014, 17:03

Zdobyte trofea

Re: S7 Diw 2 MD6

Post autor: unicorn » 15 lip 2015, 22:07

Ja bym był za powtórką tylko kiedy ?
Mi pasuje wieczorami zarówno jutro jak i w piątek, w weekend nie bardzo. Do kiedy kolejka ?
Steam: unicorn_az

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: S7 Diw 2 MD6

Post autor: zgnity » 15 lip 2015, 22:10

Wydaje mi się że kolejka minęła albo mija.
Ja bym mógł jutro grać , w piatek też z tym że w piątek jest szansa iż będę jedyną osobą pracującą na standardowe 5 a więc mogę być zmęczony XD Weekend u mnie odpada całkowicie.
A jak nie będzie zgody na powtarzanie to 1:1 niech wklikają z palca.
A pathetic creature of meat and bone

unicorn
star player
Posty: 2270
Rejestracja: 21 lis 2014, 17:03

Zdobyte trofea

Re: S7 Diw 2 MD6

Post autor: unicorn » 15 lip 2015, 22:20

Jeżeli chodzi o mnie to 1:1 biorę w ciemno (patrząc na potencjał naszych drużyn) ;)
Możemy też powtarzać - wtedy raczej przegram (drugi raz już tak szczęśliwie pancerze nie wytrzymają pewnie), ale w sumie to mnie rozłączyło więc dostosuję się.
Steam: unicorn_az

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: S7 Diw 2 MD6

Post autor: zgnity » 15 lip 2015, 22:51

Tak jak napisałem jak zresetują wynik to możemy próbować grać w czwartek ( w najgorszym wypadku w piątek ).
A jeśli nie zresetują albo z jakiegoś powodu nie uda się rozegrać meczu w wyżej wymienione dni to można z palca wpisać 1:1 i będzie ostatni mecz do rozegrania.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: S7 Diw 2 MD6

Post autor: Nimar » 15 lip 2015, 22:52

To ja wam ten mecz zresetuje i spróbujecie zagrać ok?
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: S7 Diw 2 MD6

Post autor: zgnity » 16 lip 2015, 22:12

Chaos wygrał z Leśnymi
2:1 a dokładnie to przez jeden Fumble na podaniu nie było remisu :P bo za szybko przyłożyłem XD
Poza tym co można powiedzieć u Leśnych padło 3 zawodników 2 szpiczaste i drzewo.
U Chaosa BH dostał Warrior , po czym umarły 2 kozy - jedna na śmierć , druga na szczęście z Apo dostała BH i na boisko.
Repkę ślę Nimarowi i powiem szczerze poświęcanie 2 wieczorów na jeden mecz to zdecydowanie za dużo :P
A pathetic creature of meat and bone

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość