Div 3 - MD 2

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: Chris » 25 sty 2014, 00:07

Raczej nie, minimum to 10k, chyba ze sa spiralling expenses, ale to nie na tym poziomie TV

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: zgnity » 25 sty 2014, 10:27

Czarny ekran powiadasz no cóż jest taki bug.
Jeden z klientów wtedy nie przesyła powtórki na server to wtedy server uznaje że ta wysłana jest prawidłowa a drugi gracz się rozłączył.
Jeśli bracki miał 1 punkt to powinien dostać MVP i kasę, jeśli miał 0 to nie powinien dostać nic gdyż gra uznaję to za Conceed.
Bynajmniej ja tak miałem , i podobnie ludzie na forum opisują.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: Perihelion » 25 sty 2014, 12:26

Czarny ekran zdarzył się chyba każdemu, kiedyś wziąłem go na przetrzymanie, poszedłem z psem na spacer, a jak wróciłem to było już normalne menu pomeczowe. Jedynie nie możesz przerzucać kwoty wygranej, bo wtedy serwer uzna mecz za nierozegrany, a tak to wszystko będzie git (pewnie nie zawsze, i dodam że nie było mnie z pół godziny).

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4461
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: Div 3 - MD 2

Post autor: Sir Mewash » 26 sty 2014, 09:02

Czyli punkty doswiadczenia dostal na podstawie mojej powtorki a ze czarny ekran sie mu pojawil nie zapisalo kasy. Przylozyl raz no i przegral wiec teoretycznie kwote powinien miec. U mnie widnialo ze ma 0 kasy. Szkoda bo po 2 meczach nawet na doktorka go nie stac. Wniosek: trzeba isc z psem i przeczekac czarny ekran 8-)
Kop Gryź Bij!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości