S9 DYW 2 MD7

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

S9 DYW 2 MD7

Post autor: Domingo » 03 lut 2016, 21:51

Obrazek
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: S9 DYW 2 MD7

Post autor: Shawass » 04 lut 2016, 16:34

Unicorn - ja jestem uziemiony chorobą jeszcze przez 3 dni najbliższe, więc o dowolnej porze mogę grać, ale najlepiej po 18:00 ;) Kiedy Ci pasuje? Bo później wracam do roboty i będzie ciężej

Btw - po tym sezonie zrobię sobie przerwę na chwilę od grania, Nurgle muszą dać miejsce orkom ;)
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

unicorn
star player
Posty: 2270
Rejestracja: 21 lis 2014, 17:03

Zdobyte trofea

Re: S9 DYW 2 MD7

Post autor: unicorn » 04 lut 2016, 19:59

Shawass pisze:Unicorn - ja jestem uziemiony chorobą jeszcze przez 3 dni najbliższe, więc o dowolnej porze mogę grać, ale najlepiej po 18:00 ;) Kiedy Ci pasuje? Bo później wracam do roboty i będzie ciężej

Btw - po tym sezonie zrobię sobie przerwę na chwilę od grania, Nurgle muszą dać miejsce orkom ;)
Sobota 20 ?

To będzie najprawdopodobniej mój ostatni mecz w BB1 - z tej okazji chyba sobie pozwolę na odrobinę szaleństwa w grze - najwyżej mi Leśniaki poginą i nie będę się zastanawiał czy kontynuować nimi grę w kolejnym sezonie ;)
Steam: unicorn_az

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: S9 DYW 2 MD7

Post autor: Shawass » 05 lut 2016, 14:30

Zarezerwowane, widzimy się w sobotę na FINAL ROUND :)
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4280
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: S9 DYW 2 MD7

Post autor: Elkołak » 06 lut 2016, 15:46

Załoga Raroga- Ciepłe kluchy 0-1 Juniooor na mega kacu, ja chlejący od rana czyli Polska liga BB :lol: Dobry mecz no i Polonus nie będzie się denerwował grając z Domingo :mrgreen: Gratuluje mistrzostwa Polonusie. Dzięki Juniooor za mecz i do zobaczenia przy piwie w Warszawie gg
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4344
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: S9 DYW 2 MD7

Post autor: Shawass » 06 lut 2016, 21:38

Elkołak pisze:Juniooor na mega kacu, ja chlejący od rana czyli Polska liga BB :lol:
Piekne i prawdziwe podsumowanie :D

U nas koniec meczu, wynik następujący:

Unicorn (Leśne) 3 : 1 Shawass (Zgniłe)

Bardzo dobra gra Unicorna, u mnie zaćma za zaćmą, bardziej polegałem na farcie niż na rozumie i niestety mimo paru sukcesów dało mi to sporo turnoverów :c

Postanowienie na figurkowe granie - ćwiczyć przeciwko elfom (z NairoDem na czele, już się zadeklarował ;) ). Przyjemny mecz, jednak Nurgle muszą wrócić na półkę na rzecz Orków, bo to dwie różne bajki a tak to jeszcze złe nawyki przejdą :P

Dzięki wielkie Unicorn i dzięki wielkie moim przeciwnikom!

Powtórka zaraz poleci do Nimara - nie mam BBMa na tym kompie :I
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

unicorn
star player
Posty: 2270
Rejestracja: 21 lis 2014, 17:03

Zdobyte trofea

Re: S9 DYW 2 MD7

Post autor: unicorn » 06 lut 2016, 21:59

U mnie 1 wardancerka pauzowała, więc się nieco obawiałem tego meczu. Na szczęście 2-ga spisała się rewelacyjnie. Tak jak zaplanowałem "szalałem" na całego :)
Skakałem gdzie się da. Szczęśliwie też nie pękały pancerze - po co ja te 2 piwa kupowałem ;)
Po pierwszej połowie było już 2:0, do tego został jeszcze czarodziej w zapasie i miałem mieć piłkę - byłem już spokojny co do wyniku, ale szalałem dalej ;) - w końcu to być może ostatni mecz tej drużyny. Dość szybko udało mi się zdobyć 3-ci TD. Potem czarodziej dał mi dostęp do piłki ale niezbyt czysty i po odebraniu w przepychankach ostatecznie straciłem piłkę i wardancerkę (na szczęście lekka kontuzja). Układ na boisku właściwie nie dawał mi szans na odebranie piłki i Nurgle zdobyły TD (miałem jeszcze 2 desperackie próby odebrania, - ale nieudane).

W 1-szej połowie śmierć dostał łapacz, którego ocaliłem lekarzem - miałem potem stracha o innych zawodników.
No i niestety w 2-giej połowie najlepszy łapacz dostał poważnego krzyżyka - chyba będzie miał kolejną stratę zbroi - więc 5 - kiepsko widzę jego przyszłość ;) - o ile jakąś będzie miał bo chyba był to mój ostatni mecz w BB1.

Nurgle są strasznie niewygodne dla podających drużyn - połowa zawodników przeszkadza swoją obecnością. Do tego wojownicy nie dość, że silni to jeszcze mogą uniknąć bicia, a boss mackami mocno trzyma. Ale jakoś się udało obejść te przeciwności.

Dziękuję za ciekawy mecz.
Steam: unicorn_az

Awatar użytkownika
polonus100
liniowy
Posty: 814
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:23

Zdobyte trofea

Re: S9 DYW 2 MD7

Post autor: polonus100 » 07 lut 2016, 20:41

Elkołak pisze:Załoga Raroga- Ciepłe kluchy 0-1 Juniooor na mega kacu, ja chlejący od rana czyli Polska liga BB :lol: Dobry mecz no i Polonus nie będzie się denerwował grając z Domingo :mrgreen: Gratuluje mistrzostwa Polonusie. Dzięki Juniooor za mecz i do zobaczenia przy piwie w Warszawie gg
Dzięki o Najzawziętszy z Mych Przeciwników!

Jeszcze się spotkamy. Zemsta za Karolka się dokona. Wiedziałem, że Juniorowi czegoś brakuje jak grał ze mną. :lol:

Przed meczem będziemy sobie puszczać ten kawałek.

https://www.youtube.com/watch?v=n24v5_s ... 0A37161D4C

A Orkom ten.

https://www.youtube.com/watch?v=uzzvPlRQsIY

No i oczywiście nasz nowy asystent opracuje zwycięską taktykę. :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=8KWUANVhF8c
No i nasza V kolumna na trybunach też nam pomoże. :o
https://www.youtube.com/watch?v=0MUE9fn7Tr4

Awatar użytkownika
polonus100
liniowy
Posty: 814
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:23

Zdobyte trofea

Re: S9 DYW 2 MD7

Post autor: polonus100 » 10 lut 2016, 20:57

Co się stało Domingo?
W 10 etapie przy stanie 1 do 0 dla Krasnali nagle Domingo opuścił grę i program dał mi walkowera. Nie rozumiem tej sytuacji.

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: S9 DYW 2 MD7

Post autor: Domingo » 10 lut 2016, 21:13

Przepraszam Cię Polonus ale napisałem, że nie dam rady tak dłużej. Znów mnie grypa bierze i siedzenie w takim stanie przy 4 minutowych turach mnie dobijało. Grasz krasnalami więc raczej więcej niż 2:0 byś mi nie wbił, także nie powinieneś być stratny. Gratulacje.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości