Nagrody

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Nagrody

Post autor: Chris » 27 cze 2013, 13:52

W wielu zagranicznych ligach przyznawane są nagrody za dokonania zespołów podczas sezonu. Od największej ilości TD po otrzymanie 7 kontuzji w jednym meczu.

Pytanie do Was czy chcecie się bawić w coś takiego? Dla mnie osobiście jest to miłe urozmaicenie, chociaż dodaje pracy adminom :).

I pytanie, chyba do Domingo, czy jest możliwość wyświetlania nagród przy profilach użytkowników?

Jeśli będziecie zainteresowani nagrodami, to mogę zrobić chociażby copy/past z OCC, żebyście mieli większą jasność o co chodzi :)

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5137
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Nagrody

Post autor: Domingo » 27 cze 2013, 14:01

Szukałem kiedyś jakiegoś moda do forum, żeby można było zrobić taki system nagród/osiągnięć. Niestety nie znalazłem nic fajnego a że jestem adminem amatorem to zrobiłem to tak jak jest teraz. Czyli są małe ikonki trofeów zamiast rangi (http://blood-bowl.cba.pl/viewtopic.php?f=16&t=99).

Gdybym chciał tak samo wklejać teraz różne osiągnięcia było by z tym bardzo dużo roboty :(

Choć ja jestem miłośnikiem takich mini osiągnięć i chciałbym żeby coś takiego było na forum.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Nagrody

Post autor: Chris » 27 cze 2013, 14:05

Ikonki mogę dostarczyć :)

Najwyżej będziesz je wklejał :D

To co wrzucić listę przykładowych awardów?

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5137
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Nagrody

Post autor: Domingo » 27 cze 2013, 14:07

No podeślij, zobaczmy ile tego jest :P
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Nagrody

Post autor: Qbusus » 27 cze 2013, 14:36

cały problem z tymi statystykami jest taki że jak powtarza się mecze ( w wyniku DC ) to czesto nadgania się zdobyty wcześniej exp przez podania. Najcześciej kosztem wczesniejszych inj. MIałem też sytuacje ze wczesniej zrobiłem dwa swietne podania przez całe boisko. W powtórce tego już nei dokonałem wiec strata przerzuconych jardów. Jak dla mnie to z tego powodu statystyki te są błędne i wypaczone więc średnio jest po co się nimi interesować.
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2875
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Nagrody

Post autor: reszka » 27 cze 2013, 14:45

ja co do ikonek za osiągnięcia też jestem sceptyczny. Głównie dlatego, że mamy ikonki za osiągnięcia w szeregu imprez. Teraz posiadanie 1-2 odznaczeń coś znaczy. Ale choinka nie byłaby czymś fajnym.

No i Domingo,trzeba chyba Morgonowi za ligę szkodnika coś wrzucić.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Nagrody

Post autor: Lyskie » 27 cze 2013, 14:48

Qbusus w tej lidze nie będzie przewijania meczów - zobacz na regulamin.
trzeba chyba Morgonowi za ligę szkodnika coś wrzucić.
Tak pod warunkiem, że zapisze się, zagra i wygra tą ligę ;) . Reszka - Duinhirowi, trzeba coś wrzucić.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5137
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Nagrody

Post autor: Domingo » 27 cze 2013, 15:35

Fajnie jakby dało radę osiągnięcia z tej ligi umieścić w innym miejscu niż aktualnie trofea. Wcześniej już była o tym dyskusja i ktoś zaproponował podpis. Tylko, że wtedy byście musieli raczej zrezygnować ze swoich podpisów indywidualnych.

Co do trofeum dla Duinhira, nikt mi do tej pory o tym nie pisał :P W wolnej chwili coś ogarnę.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: Nagrody

Post autor: rover » 02 lip 2013, 12:07

Mozna wziac nagrody z OCC i wklejac poprostu do sygnatur. Przeciez nie ma problemu zeby byly indywidualne podpisy i do tego trofea. Mysle, ze chlopaki z OCC nie beda mieli z tym problemu biorac pod uwage fakt, ze ponad polowe ikonek dla nagrod, ktore tam funkcjonuja robilem ja :P Gobas moglby zapytac czy mozemy je bezwstydnie ukrasc, bo obecnie jest w kontakcie z adminami.
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
Gobas
rekrut
Posty: 72
Rejestracja: 30 cze 2013, 23:19

Re: Nagrody

Post autor: Gobas » 02 lip 2013, 23:38

Gobas siedzi w domu na urlopie Ojcowskim to może takie ikonki zrobić pytanie czy chcemy :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość