Umawianie meczy - kolejka 1, Grupa 4

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Umawianie meczy - kolejka 1, Grupa 4

Post autor: Chris » 11 lip 2013, 11:29

MD1.
Obrazek

Można umawiać mecze i grać pierwszą kolejkę :) Na razie bez deadline'u. :)

Awatar użytkownika
Gobas
rekrut
Posty: 72
Rejestracja: 30 cze 2013, 23:19

Re: Umawianie meczy - kolejka 1, Grupa 4

Post autor: Gobas » 22 lip 2013, 19:52

Imć Nimar kiedy możecie waszmości grać? W ciagu tygodnia mogę wieczorami (po 21:00 bez ograniczeń). W weekend mam prawie całe dnie wolne albo mogę wpasować grę.
Obrazek

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2875
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Umawianie meczy - kolejka 1, Grupa 4

Post autor: reszka » 22 lip 2013, 20:08

Alandrus, wysłałem Ci PW, daj znać.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Umawianie meczy - kolejka 1, Grupa 4

Post autor: Nimar » 22 lip 2013, 20:44

Gobas pisze:Imć Nimar kiedy możecie waszmości grać? W ciagu tygodnia mogę wieczorami (po 21:00 bez ograniczeń). W weekend mam prawie całe dnie wolne albo mogę wpasować grę.
hej, jezeli o mnie chodzi to mi najbardziej pasuja godziny okolo 22. mozemy i nawet dzisiaj sprobowac zagrac. Ja tylko mam od tygodnia problemy z netem i boje sie, ze dojdzie do jakiegos dc podczas meczu.

---dopisek---
dzisiaj jednak nie dam rady zagraz. Netia od ponad tygodnia nie potrafi poradzic sobie z moja usterka;/ narazie mam neta 3g na moim telefonie;(
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Umawianie meczy - kolejka 1, Grupa 4

Post autor: Lyskie » 23 lip 2013, 13:10

W środę o 22:00 mecz emo ze zgnitymi ochlaptusami z północy. Stawką meczu jest zaszczyt przesłania replaya do administracji :P .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
reszka
trener
Posty: 2875
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03

Zdobyte trofea

Re: Umawianie meczy - kolejka 1, Grupa 4

Post autor: reszka » 23 lip 2013, 23:48

mój mecz z Alandrusem 1:1.

Błyskawicznie wyleciał 1 upiór i padł Frankie z kontuzją -1 do ruchu. Mimo fatalnej pogody broniąc się 9 na 11 prawie udało mi się wybronić w 1 połowie. Prawie, bo mimo pogody krasnale piłkę podnosiły, skakały wokoło, podawały i biegały GFI. No i taktyka 1 rerola sprawdziła się, więcej w tej połowie nie potrzebował.

2 połowa to moje szybkie (za dobre wybicie było i ghul potrzebował 4 tur żeby dobiec) przyłożenie i ostatnie 4 tury to za mało żeby komuś z nas się udało zdobyć TD. Jeszcze w ostatniej turze miałem szansę, ale przy tej pogodzie nieudane podniesienie a 3 rerole to było za mało. O rerolach piszę, bo przeciwnik miał 1 i dostał 2 z wydarzeń. Ale i tak tych 2 nie potrzebował w 2 połowie. W obu potrzebował dokładnie 1.

Fajny ten team nekro, dużo może i widzę potencjał 2 wilków. Szkoda Frankiego.

Będzie ostro w następnych meczach.

w 2 połowie mi zszedł i wstał wilkołak, jemu biegacz martwy i poprawka medykiem na -1 do S.
Bo gdybym nie był Gamoniem, to byłbym zwykłym powergamerem

Alandrus75
rekrut
Posty: 179
Rejestracja: 17 lip 2013, 21:17

Re: Umawianie meczy - kolejka 1, Grupa 4

Post autor: Alandrus75 » 24 lip 2013, 08:22

Meczyk był extra chociaż nie udało się uniknąć strat po obu stronach pogoda mi pomogła bo wyrównała nie co moje szanse ze względu że krasnoludy rzadko idą akcjami podającymi a szybsze drużyny na tym bazują ;) Prawdę powiedziawszy spodziewałem się wyniku innego tj że kolega mi zrobi 2giego td i niewiele brakowało można rzec że zremisowałem dzięki jednemu rzutowi.
Pozdrawiam wszystkich
Alandrus

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Umawianie meczy - kolejka 1, Grupa 4

Post autor: Lyskie » 24 lip 2013, 08:28

Gratulacje Alandrus zremisowałeś w pierwszym oficjalnym meczu z gościem, który jeszcze niedawno był uważany za cyborga tej gry... :D ale teraz sam już twierdzi, że jest przereklamowany :mrgreen: .

Witamy na forum.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Gobas
rekrut
Posty: 72
Rejestracja: 30 cze 2013, 23:19

Re: Umawianie meczy - kolejka 1, Grupa 4

Post autor: Gobas » 24 lip 2013, 13:29

Nimar pisze:
Gobas pisze:Imć Nimar kiedy możecie waszmości grać? W ciagu tygodnia mogę wieczorami (po 21:00 bez ograniczeń). W weekend mam prawie całe dnie wolne albo mogę wpasować grę.
hej, jezeli o mnie chodzi to mi najbardziej pasuja godziny okolo 22. mozemy i nawet dzisiaj sprobowac zagrac. Ja tylko mam od tygodnia problemy z netem i boje sie, ze dojdzie do jakiegos dc podczas meczu.

---dopisek---
dzisiaj jednak nie dam rady zagraz. Netia od ponad tygodnia nie potrafi poradzic sobie z moja usterka;/ narazie mam neta 3g na moim telefonie;(

Jakby co wieczorem mogę grać codziennie, daj znać jak będziesz miał czas/ net.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7474
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Umawianie meczy - kolejka 1, Grupa 4

Post autor: Nimar » 24 lip 2013, 13:40

Ok Gobas to dzisiaj o 22.30. Mam nadzieje, że nie zerwie, dzisiaj udało mi się ograć 3 mecze losowe na auld i net trzymał
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości