Zatwierdzanie meczy Div 1

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Zatwierdzanie meczy Div 1

Post autor: Chris » 08 paź 2013, 20:41

Zatwierdzanie meczy dla Div 1.

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Zatwierdzanie meczy Div 1

Post autor: Domingo » 12 paź 2013, 20:03

Mój mecz ze Szkodnikiem zatwierdzony a powtórka wysłana do Chrisa.
Udało się wygrać 2:1 choć obydwaj stawialiśmy na remis. Mecz wyrównany, moja wyższa siła na saurusach została "przytłumiona" przez zawodników z ochroną a skinki schodziły jak muchy (4 kontuzje). Po wyrównaniu przez Szkodnika do 1:1 czułem, że będę musiał się namęczyć, żeby utrzymać remis. Jakoś się udało zdobyć 2 punkt i wygrać mecz.

Dzięki za mecz Szkodniku i powodzenia w dalszych meczach. Drużyna Twoja ma potencjał.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
Gobas
rekrut
Posty: 72
Rejestracja: 30 cze 2013, 23:19

Re: Zatwierdzanie meczy Div 1

Post autor: Gobas » 13 paź 2013, 00:42

Mecz mój vs Lyskie załadowany i zatwierdzony.
W pierwszej połowie kostki zadecydowały że gracze Lyskiego opuszczali boisko masowo więc wielkim wyczynem zdobycie TD nie było. A potem udało mi sie o dziwo wybronić wynik.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Zatwierdzanie meczy Div 1

Post autor: Lyskie » 13 paź 2013, 01:11

Mecz z gatunku "choćbyś się zesrał i tak przegrasz". Jedyne co mogę powiedzieć, to że nie mam do siebie pretensji. Ale nie ma co narzekać, bo w następnym meczu musi być lepiej ;) .
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Zatwierdzanie meczy Div 1

Post autor: Perihelion » 16 paź 2013, 21:20

Nasz mecz z ElfiC'kiem można zaakceptować. Zasłużona wygana nekromantów 2:1.

Dzięki za grę i czekam na rewanż :)

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Zatwierdzanie meczy Div 1

Post autor: Chris » 16 paź 2013, 23:16

Zatwierdzone !

Awatar użytkownika
Gobas
rekrut
Posty: 72
Rejestracja: 30 cze 2013, 23:19

Re: Zatwierdzanie meczy Div 1

Post autor: Gobas » 24 paź 2013, 22:37

Mecz Gobas vs Szkodnik załadowany i zatwierdzony (mecz był resetowany po tym jak mój komputer zrobił Blue Screena w 13 rundzie, a wygrywałem kurde mol).
Obrazek

Awatar użytkownika
szkodnik
rezerwowy
Posty: 505
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zatwierdzanie meczy Div 1

Post autor: szkodnik » 24 paź 2013, 22:45

Gobas zaproponował restart meczu, w którym wygrywał już 2-0 i raczej nic by się nie zmieniło. Ten mecz kontrolował od początku i prowadził 1-0 po pierwszej połowie. Ja w rundzie 15 postanowiłem zrobić świra, bo w zasadzie nic innego mi nie zostało i UWAGA!! Świr się udał :) 1-1 w naszym meczu a ja jutro rano zapierdzielam do totolotka, bo chyba pech mnie opuścił. Cały mecz szło do dupy a tu niespodzianka od losu w samej końcówce. Nie mam jednak żadnej satysfakcji z tego, bo Gobas grał ode mnie dużo lepiej i po prawdzie zasłużył na zwycięstwo.

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: Zatwierdzanie meczy Div 1

Post autor: Perihelion » 27 paź 2013, 12:07

Nasz mecz z Domingo można zaakceptować i wrzucić do bb-menagera. Powtórka wysłana do Chrisa.

W wielkim skrócie Orki po ostatniej porażce otrząsnęły się jak widać z szoku i wygrały skromnie 1-0 z Lizardami Domingo. A żeby było śmiesznie to trollowi udało się zrobić to jedyne przyłożenie w meczu, głupiejąc swoją drogą w przed ostatniej rundzie ( i tu sprawdziło by się wcześniejsze typowanie przeciwnika ). Miałem pewne obawy co do tego aby to nim zrobić przyłożenie (można było zawsze przekazać piłkę graczowi obok), ale mnie nie zawiódł. Jak tak patrzę na spokojnie po meczu to jednak było to zbyt ryzykowne przy remisie. W sumie dzięki skinkom wpadło trochę dodatkowych spp za kontuzje (nic poważnego im się nie stało raczej – czytaj nie było zgonów).

Muszę dodać że pierwsza połowa, pomimo braku przyłożenia, była nawet bardziej emocjonująca niż druga. Walka o piłkę trwała w najlepsze. Raz to skinki piłkę miały raz orasie, i tak na zmianę. Gdyby mecz trwał 10 rund to nie wiem co by się mogło jeszcze zdarzyć.

Dzięki za mecz Domingo i do zobaczenia na boisku.

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Zatwierdzanie meczy Div 1

Post autor: Domingo » 28 paź 2013, 12:26

Dzięki za grę i gratulacje Perihelion. Do mniej więcej 13 tury mecz był wyrównany i miałem szanse na ten wymarzony remis... Niestety popełniłem kilka błędów i się nie udało. No cóż, kiedyś musiała być ta pierwsza porażka ;)
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość