Zatwierdzanie meczy Div 2

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Zatwierdzanie meczy Div 2

Post autor: zgnity » 18 paź 2013, 09:47

Wiem że mogę ale postaram się zagrać samemu o ile będzie to możliwe :]
Tym bardziej że Tymi Norsami i tak mi się nie chcę grać więc w najgorszym wypadku bym zremisował a w pozostałych przegram jak znam życię ^_^ więc nie wielka różnica czy zagram czy ustawi się wynik przez admina XD
A pathetic creature of meat and bone

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: Zatwierdzanie meczy Div 2

Post autor: Chris » 18 paź 2013, 09:48

zgnity pisze:Wiem że mogę ale postaram się zagrać samemu o ile będzie to możliwe :]
Tym bardziej że Tymi Norsami i tak mi się nie chcę grać więc w najgorszym wypadku bym zremisował a w pozostałych przegram jak znam życię ^_^ więc nie wielka różnica czy zagram czy ustawi się wynik przez admina XD
Tzn. że po sezonie planujesz rerolla? ;)

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: Zatwierdzanie meczy Div 2

Post autor: Nimar » 18 paź 2013, 10:20

Zgnity pisze:- wsadzić płytę do piekarnika licząc że się nie sfajczy i że przyczyną były zimne luty ( możliwe całkowite popsucie komputera - głupie rozwiązanie z powodu "niski stan funduszy na nowy sprzęt" )
LOL, Mi kiedyś kot nasikał na płytę główną (Tak miałem otwarty komputer, już to sie nie powtarza). Wyczyściłem spirytusem żeby zapachu nie było i spokojnie na gwarancji łykneli (minus był taki, że na nową płytę czekałem ponad miesiąc). Także wydaje mi się, że jak jest gwarancja ważna to na pewno łykną;)

Co do norsów to bardzo fajny team (w sumie jeden z moich trzech ulubionych), chociaż w tej chwiili jak w PLBB rośnie sporo mega bashowych zespołów, wikingoiwie mogliby mieć trochę przesrane.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: Zatwierdzanie meczy Div 2

Post autor: zgnity » 18 paź 2013, 10:39

Chris tak planuję ReRoll po tym jak zobaczyłem jakie teamy są w grupie i ogólnie lidze to stwierdziłem że muszę ich wymienić , już są lekko pokiereszowani , a przez to jak mi się rozwinęli w pre-season to jakoś nie specjalnie chce mi się akurat TYMI grać.

Samych Norsów lubię i nie wykluczam że kiedyś znowu nimi zagram :] Choć może mi się moje patrzenie na ReRola zmieni po jakimś czasie jak uporam się z tym problemem technicznym i jak znajdę nową pracę :P Ale prawdę powiedziawszy chyba zmienię.

Zrobiłem Test i powiem że BB vs AI mi się włączył i działał tylko większość krawędzi była dziwna , ogólnie rzecz biorąc dało się grać choć grafika pokazywała się z tymi artefaktami :] Nie wygląda to pięknie XD

No cóż gwarancja na Lapka była 2 lata , czyli gdzieś w 2011 się skończyła :P to już jest dość stary laptop od 2009 go mam :]
Za czasu młodości był super ale lata robią swoje :]
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Vidoter
rekrut
Posty: 352
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:04

Zdobyte trofea

Re: Zatwierdzanie meczy Div 2

Post autor: Vidoter » 21 paź 2013, 23:00

Po meczu z alandrusem, wymęczone 2:1 dla mnie.

Obrazek

W skrócie: Nuffle chciał żeby alandrus co najmniej zremisował, ale pod sam koniec udało się ukraść zwycięstwo.
Przy moim wykopie kamieniem dostał kultysta stojący na linii, uniemożliwiający zrobienie 2 kostek na moich zawodników. W 6 turze stoję pod linią TD, i czekam do 8 na przyłożenie. Na rozpoczęcie drugiej połowy, na boisku zostaje mi 8 zawodników (herald z guardem odpoczywa jeden mecz) i na wykopie alandrus dostaje blitz. No i mimo, że powinien stracić w tej turze blitzera, którego źle ustawił, to ja w zamian dostaję pełny oklep. Udaje mu się zalać mnie ilością, ukraść piłkę i przyłożyć w 12 turze. Po moim biegu w 15 turze, herald stoi 8 kratek od TD. Blitz troll slayerem - wywraca się na GFI. Po czym w mojej turze udaje mi się zapunktować na remis.
Ogólnie mecz jak każdy z kraśkami: nudny. BT dalej nosi poduszki na rękach i boi się kogokolwiek skrzywdzić i wariuje na każdym kroku. Z kolei krasie miały bardzo dobre rzuty, z czego pełno bloków na 1 kostce i zawsze w najgorszym wypadku był push.

Dzięki za grę.

Alandrus75
rekrut
Posty: 179
Rejestracja: 17 lip 2013, 21:17

Re: Zatwierdzanie meczy Div 2

Post autor: Alandrus75 » 22 paź 2013, 17:35

Meczyk był dość ciekawy i pomimo że często powalałem przeciwnika nie mogłem mu zadać krytyka na obrażenia :(
mnie kilka razy uratowała gruba czaszka dzięki czemu na przyszły mecz nadal mam komplecik ;)
Dzięki za meczyk.
To kto teraz mnie będzie masakrował że się tak spytam przy okazji?!?

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: Zatwierdzanie meczy Div 2

Post autor: yedee » 23 paź 2013, 22:08

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Vidoter
rekrut
Posty: 352
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:04

Zdobyte trofea

Re: Zatwierdzanie meczy Div 2

Post autor: Vidoter » 04 lis 2013, 22:40

Po meczu z sir_nickiem, 2:0 dla mnie.

Obrazek

W dużym skrócie: miałem więcej szczęścia niż rozumu. Zupełnie nie miałem pomysłu na grę przeciwko 6 zawodnikom z S4 i 2 z S5, ale Nuffle wyciągnął pomocną dłoń. Czyli resztę ligi rzucam same jedynki :P
W 3. turze Star Player jaszczurek dostał dzwonek i nie wstał do końca meczu. Za każdym razem jak skink był prawie przy linii TD mój herald z +1 AGI i Dodgem robił blitz, 2 uniki, wywracał skinka i zazwyczaj na GFI podnosił piłkę. Udały mi się wszystkie dodge w meczu (kilka z rerollami, no ale wiadomo). Przy wykopach dostałem gratisowe 2 blitze.
Rannych mało. 2 skinki z czego jeden BH a drugi MNG.
No i wbiłem 3 lvle na zawodnikach + zapomniałem sprawdzić kto dostał MVP xD
Dzięki za grę sir_nick i za cierpliwość.

Awatar użytkownika
Vidoter
rekrut
Posty: 352
Rejestracja: 17 sty 2013, 17:04

Zdobyte trofea

Re: Zatwierdzanie meczy Div 2

Post autor: Vidoter » 06 lis 2013, 18:36

Mógłby ktoś zaakceptować ten mecz w grze? ;)
Bo czekają na mnie 3 lvle :P

Awatar użytkownika
Sir Nick
rekrut
Posty: 361
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:40

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Zatwierdzanie meczy Div 2

Post autor: Sir Nick » 06 lis 2013, 21:38

Vidoter pisze:Mógłby ktoś zaakceptować ten mecz w grze? ;)
Bo czekają na mnie 3 lvle :P
Nie widze naszego wyniku w zestawieniu rozegranych meczy.
Nie bardzo jest jak zatwierdzic taki mecz...
Juz raz mialem taka sytuacje z Reszka, byla wtedy awaria serwera i pokasowalo wiele rzeczy.

Pozdrawiam
Sir Nick
Biegnij tam, gdzie zmierza piłka, a nie tam gdzie się znajduje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość