BBM - statystyki - sezon 6

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: BBM - statystyki - sezon 6

Post autor: Chris » 13 lut 2015, 23:37

W OCC wychodzą z założenia, że jeżeli ktoś spada teamem o wysokim TV to z jakiegoś powodu ...
Oczywiście trzeba pamiętać że w OCC jest 6 lub 7 lig po 4 dywizje w każdej (oprócz 1 i w tym sezonie 7).

Nie wiem jak to rozwiązać ... zawsze trochę pomogą wspomagacze, ale różnica i tak jest olbrzymia. Największa przy jakiej mi się udało wygrać to chyba 600k.

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4459
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: BBM - statystyki - sezon 6

Post autor: Sir Mewash » 13 lut 2015, 23:45

Problem jest w tym ze mamy druzyny jednosezonowe. Nabily punktow na innych i teraz znikaja a te ktore zostaly na dalszych pozycjach dostaja kopa w gore. Qbusus ja w tym sezonie dostalem kopa w gore i moje chaos krasnoludy dostaly kopa w gore do pierwszej dywizji a wampiry do drugiej po sezoie gdzie nie wygraly zadnego meczu. Graj rozwijaj druzyne. Oczywiscie pare osob bedzie pokancerowanych ale pare sie przyzwoicie rozwinie.Po tym sezonie bez jednorazowek bedzie lepiej.
W OCC ten problem tez istnieje ale zwiazanyjest z wymiana druzyn i zdazaja sie skoki o dwie dywizje w gore. ale tam jest ok 450 graczy i wiec jest 7 dywizji. ale pamietam jak w 5 dywizjimialem ogry TV 2200 przy moich ok 1400. Po to sawspomagacze abyc druzyne podboostowal.
Co do rozwazania prosb zmian dywizji to krok do rozwalenia PLBBjak napisal Rotti. Ja tez dostalem kopy w gore a teras pomimo slabego sezonu nie spadlem pomimo bycia 3cim od konca. Trzeba kombinowac i kopac tych mutantow ;)
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
szczeblo
rezerwowy
Posty: 785
Rejestracja: 04 mar 2014, 04:40
Lokalizacja: Słupsk

Zdobyte trofea

Re: BBM - statystyki - sezon 6

Post autor: szczeblo » 14 lut 2015, 00:09

Chris pisze:W OCC wychodzą z założenia, że jeżeli ktoś spada teamem o wysokim TV to z jakiegoś powodu ...
Jakby na to nie patrzeć, ciężko się nie zgodzić :D

Jak dla mnie idealnie by było, gdyby była jedna dywizja tylko dla świeżych drużyn. Dalej, wiadomo, spadki i awanse robią swoje. Tylko, że jest nas za mało żeby dało się cokolwiek takiego zorganizować. Będzie tak jak jest, tylko sobie trochę pomarudzimy :)
Steam: Szczeblo
mail: szczeblo@gmail.com
BB2: EightAngryBarks

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: BBM - statystyki - sezon 6

Post autor: rotti » 14 lut 2015, 00:57

szczeblo pisze:
Chris pisze:Będzie tak jak jest, tylko sobie trochę pomarudzimy :)
good spirit, bro ;)
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: BBM - statystyki - sezon 6

Post autor: Qbusus » 14 lut 2015, 04:25

Po pierwsze wnosze propozycje zeby wykasowac ikonkowe nagrody za pierwsze miejsce w 2 i 3 div. Nagroda powinna byc motywacja do pięcia sie w gore, teraz jest tak ze ludzie wola zostac nizej zeby dostac ikonke. ( takie mam odczucie )

Dodatkowo zadnego grania zapchajdziurami, to te teamy spowodowaly ta straszna rozbieżność w TV. Pprzez zwycięststwa zabrały strasznie dużo punktów innymn druzynom, a potem poprostu opuściły lige. Ja byłem 4rty w tabeli!!!!!! ( czy jakoś tak ) Jak to się stało że team z 4rtego miejsca awansuje wyżej mimo tego że teamy z 2 ligi spadają do 3ciej!?!

Po ostatnie, dlaczego zakładamy że zapchajdziury muszą występować tylko w 3ciej div? Przecież skoro odpadły teamy z 2giej to wg logiki trzeba te dziury zapchać papierowymi teamami, wtedy problem mojego awansi sie rozwiazuje. Zostaje tam gdzie jestemczyli 3cia liga i mam szansę na dobrą zabawę.

dziękuję za uwagę.
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

yedee
liniowy
Posty: 1074
Rejestracja: 17 sty 2013, 16:50

Zdobyte trofea

Re: BBM - statystyki - sezon 6

Post autor: yedee » 14 lut 2015, 08:28

Ponawiam zdecydowane "nie" dla zapchajdziur. Gdy juz naprawde nie ma innego rozwiazania to wylacznie w 3 dywizji, na jeden sezon. Kropka.

Co do spadkow, awansow i wysokiego TV - takie zycie. Ktos rozwija druzyne, ale nie jest w stanie dostac sie wyzej - znaczy sie jest slabszym graczem (poza paroma wyjatkowymi sytuacjami), ktorego mozna poknoac mniej rozwinieta druzyna prowadzona przez lepszego gracza. Tak dziala ta gra i nie ma co na to narzekac. Nie podoba Ci sie ze masz gowniana druzyne i trafiles do wyzszej dywizji? Mozesz zawsze restartowac team albo grac nie o zwyciestwo ale o przetrwanie i rozwoj przez jeden sezon.

Powinny byc sztywne zasady co do przechodzenia z dywizji do dywizji, zeby nikt nie mial watpliwosci co do uczciwosci i sparwiedliwosci systemu. Tutaj, podobnie jak w grze, tez trzeba miec czasami troche szczescia.

TV naprawde latwo jest stracic, a duzo ciezej odbudowac. Szczegolnie gdy jest sie wiecznie tym, ktory ma wyzsze TV i napotyka sie u przeciwnika czarodziejow, lapowki, samemu nie mogac dokupic nowego medyka, a spiraling expenses zrzeraja wiekszosc zarobkow + zawodnicy "zbieraja" trwale kontuzje z kazdym meczem...
Obrazek

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4281
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: BBM - statystyki - sezon 6

Post autor: Elkołak » 14 lut 2015, 09:41

w pełni się z tym zgadzam. Zasady awansów i spadków muszą być sztywne!! Dla mnie niesprawiedliwością jest też powrót graczy po przerwie i umieszczanie ich w 2 dywizji kosztem gracza który miał np. awansować Zasada jest jedna Robisz przerwę , po powrocie zaczynasz od najniższej ligi i tyle. Pytanie mam kosztem kogo znalazł się w 2 dywizji Ninjaska?? Sezon temu wzieto do 2 dywizji Marco z ostatniego miejsca 3 dywizji było dobrze teraz spada z powrotem i jest żle bo ma 1400 tv i będzie młócił :lol: i po co te regulaminy... :evil:
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Kotlet
rezerwowy
Posty: 782
Rejestracja: 14 kwie 2014, 20:03

Re: BBM - statystyki - sezon 6

Post autor: Kotlet » 14 lut 2015, 09:47

Trzeba kombinowac i kopac tych mutantow ;)
:lol: yep, yep, yep, yep, yep! Surfy i faule bywają znacznie istotniejsze niż TD w takich meczach!
steam: jeszcze.trochee
fumbbl: kotlet_kazanski
PO2017 Starych Kebabów Się Nie Przesadza (necro) 2/2/1
Rover: Kotlet, ogarnij się, bo to jest już nieprzyzwoite!

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: BBM - statystyki - sezon 6

Post autor: zgnity » 14 lut 2015, 09:58

Akurat Ninajska nie wepchnął się do 2 Div bo można zawsze powiedzieć że akurat tym razem wszedł w miejsce moje więc niczyich awansów i spadków nie zakłócił.

Co do sprawy jasności zasad odnośnie wzlotów i upadków to zgadzam się iż powinny być uregulowane.
I tu zaznaczam iż korzystam z akcji która była dozwolona czyli "urlopu".

Jeśli chodzi o powrót to ja bym nie miał problemu by zaczynać od Div 3 i próbować iść w górę ALE zaznaczam by popatrzeć się na wszystkie za i przeciw tzn zwracam uwagę na problem drużyn z niskim TV i mój team jak by wpadł w Div 3 to kilku graczy mogło by być pokrzywdzonych.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: BBM - statystyki - sezon 6

Post autor: Nimar » 14 lut 2015, 10:41

Ta i już widzę te płacze w 3 div, że tam zgnity zabija z tv 1800;D Dlatego mówię, że nie da się zrobić tak żeby każdy był zadowolony :D
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość