BBM - statystyki - sezon 6

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

BBM - statystyki - sezon 6

Post autor: Nimar » 13 lut 2015, 14:04

Nazwa: [PL] PLBB S6 Div 2
hasło: zabawa
ID: 11455

Obrazek
Rozpiski drużyn
Wyniki meczy

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 lut 2015, 12:55 przez Nimar, łącznie zmieniany 6 razy.
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: BBM - statystyki - sezon 6

Post autor: Qbusus » 13 lut 2015, 15:54

Sorki co ja robie w 2giej div?
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
szczeblo
rezerwowy
Posty: 785
Rejestracja: 04 mar 2014, 04:40
Lokalizacja: Słupsk

Zdobyte trofea

Re: BBM - statystyki - sezon 6

Post autor: szczeblo » 13 lut 2015, 16:02

z tego co widzę jesteś 5, 3 zespoly awansują, peri i nimar byli zapchajdziurami. Tadaaaam, jesteś w div 2 gdzie alandrus ma tv prawie 2k.

edit: z tego co widzę to jeszcze unicorn musi zagrać swój mecz. jeśli wygra to jednak nie powinieneś przechodzić
Steam: Szczeblo
mail: szczeblo@gmail.com
BB2: EightAngryBarks

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: BBM - statystyki - sezon 6

Post autor: Qbusus » 13 lut 2015, 18:39

Chej to jest troche nie fair. Nee chce marudzić ale nie podoba mi sie pomysł pchania zaspołu 1100 punktowego do 2giej div. Szczerze nawet bardzo mi się to nie podoba.
Nie dało by się czegoś z tym zrobić chłopaki? Prosił bym bardzo o wyrozumiałość. Lubię tą grę i staram się grać kiedy tylko się da ale w takiej sytuacji będę tylko workiem do bicia i zdobywania punktów. :(
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: BBM - statystyki - sezon 6

Post autor: Perihelion » 13 lut 2015, 21:32

Qbusus ma rację, dobrze dy było aby w grupach byli gracze o podobnym TV, jeżeli trzeba to można by zrobić np. 2 dywyizję mniejszą i powiększyć np. 3 (wedle potrzeby).

Awatar użytkownika
szczeblo
rezerwowy
Posty: 785
Rejestracja: 04 mar 2014, 04:40
Lokalizacja: Słupsk

Zdobyte trofea

Re: BBM - statystyki - sezon 6

Post autor: szczeblo » 13 lut 2015, 22:02

Zupełnie się zgadzam. Pamiętam mój pierwszy sezon w plbb: świeże mroczne elfy vs tv 1600 szczury, tv 1700 orki itd itp. Mało fajnie.
Steam: Szczeblo
mail: szczeblo@gmail.com
BB2: EightAngryBarks

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: BBM - statystyki - sezon 6

Post autor: Nimar » 13 lut 2015, 22:23

Rozumiem wasz ból, ale nie wiem jak rozwiązać ten problem. Nigdy nie będzie fer. Teraz np. w dywizji 2 jest alandrus z krasiami 2K no ale tak tu trafił bo mamy spadki i awanse. Tak samo ludzie spadają do 3 dywizji w tej chwili spadł tylko marco (1460 TV on tam też będzie zabijał). Nie wiem możemy zamienić Qbususa z nim ale wtedy cała zasada awansów i spadków jest do dupy. Nie wiem jak to rozwiązać. Peri mówi, żeby zrobić o dwóch większą 3 dywizję, no w sumie fajnie, ale przez to druga traci bo jest nas tam mniej. No chyba,żeby zrobić tak, że znowu ktoś zrobi "zapchajdziury". Tak na szybko jeszcze co byłem w stanie wymyślić to dla świeżych drużyn dać rozegrać po 2-3 mecze przed sezonem. Tylko nawet wtedy i tak nigdy nie będzie fer. No chyba, że będziemy każdą dywizję równać w przybliżeniu wartościami TV, tylko wtedy zabraknie tego "smaczku" bo awanse i spadki będą związane tylko z tym czy masz dużo expa. Powtórzę to jeszcze raz, nie znam rozwiązania tego problemu.

PS. A jak w Orca-Cola osobie z tym radzą? Czy oni mają po prostu tylu ludzi, że problem jest nie zauważalny?
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Perihelion
blitzer
Posty: 1774
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:15
Lokalizacja: Szczecin

Zdobyte trofea

Re: BBM - statystyki - sezon 6

Post autor: Perihelion » 13 lut 2015, 22:35

Pewnie mają tylu chętnych że im to lotto, a u nas ciągle jakieś rotacje. Nie mówię że źle, ale przez to zaczyna się trochę liga rozjeżdżać. Może zostawmy tak jak jest i nie kombinujmy bo więcej z tego będzie gadania niż grania. Zasady są ustalone i trzymajmy się ich na ślepo (będzie to mniejsze zło).

Awatar użytkownika
rotti
trener
Posty: 2772
Rejestracja: 17 paź 2013, 10:55

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: BBM - statystyki - sezon 6

Post autor: rotti » 13 lut 2015, 22:36

Nimar, chłopaki, głęboki oddech!

Obrazek

Pomyślcie o tym jeszcze raz: z rzeźników magli w dywizji 2giej jest TYLKO Alandrus. Z tym się nic nie zrobi, równie dobrze moglibyście prosić, by wyłączyć 7 drużyn z dywizji.

Po drugie - twórcy BB przewidzieli taką sytuację i właśnie dlatego stworzyli system darmowych inducementów, z których najważniejszy nazywa się Morg'N'Torg. Mało? Pewnie tak, ale to zawsze światełko w tunelu.

Po trzecie - rozwalenie ligi na strzępy tylko z tego powodu, że nie zgadzają się TV do niczego nie doprowadzi, bo za sezon okaże się, że jest jeszcze dziwniej i już nikt nie wie z kim i gdzie powinien grać. Komisarze staną się arbitralni w swoich decyzjach gdzie i kogo przypisać, a to będzie prosta droga do rewolty i końca PLBB.

A zatem: zacisnąć pośladki, grać, grać i jeszcze raz grać jak bozia nakazała. Nuffle nagradza zuchwałych!! (a Alandrus jakoś i tak dywizji nie wygrywa).
A rzeki spływają krwią...

Steam: rotti forever

Obrazek

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7473
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: BBM - statystyki - sezon 6

Post autor: Nimar » 13 lut 2015, 22:49

No ja ne panikuje, napisałem tylko,że moim zdaniem nie ma dobrego rozwiązania. Tak jak Rotti piszesz są inducmenty trzeba się nauczyć z nich dobrze korzystać. Wiem, że mi się fajnie gada bo moja drużyna nie ma takich problemów, ale też ja nią gram już 5 sezonów, też kiblowałem w 2 dywizji chyba dwa sezony. Co do Alandrusa to właśnie jakoś dywiziji nie wygrał to raz , a po za tym to nie wiem wykupić łapówki na mecz z nim i kopać te pokurcze! :P Tak jak w 1 dywizji jest event zabił mroczne elfy (w szczególności mutanta od Chrisa). To w 2 może być event "ubić pokurcza" ;)
nick steam: Nimar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość