S9 Dyw2 MD4

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4280
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: S9 Dyw2 MD4

Post autor: Elkołak » 27 gru 2015, 13:33

Załoga Raroga - Stetin Chaos Invaders 2-2 Dzięki Volkh za grę i do zobaczyska w kolejnym. Morg po ataku Marduka strzaskał sobie obojczyk i wyleciał w trybuny. Miałem szczęście...gg :)
Powtórka poszła do Nimara. Dzięki.
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Volkh
rekrut
Posty: 245
Rejestracja: 23 lis 2014, 15:07

Re: S9 Dyw2 MD4

Post autor: Volkh » 27 gru 2015, 13:49

Również dziękuję za grę. W tym sezonie idzie mi słabiej niż w poprzednim ale wszystkie mecze są bardziej emocjonujące, ten nie był wyjątkiem.
Rezygnujesz w trakcie meczu ze mną - ja rezygnuję z grania z Tobą

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: S9 Dyw2 MD4

Post autor: Nimar » 27 gru 2015, 15:46

Obrazek
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: S9 Dyw2 MD4

Post autor: juniooor7 » 27 gru 2015, 21:33

juniooor7 pisze:Polonus, po świętach ale jeszcze w tym roku, jakoś wieczorem.. jakaś propozycja? C:
Ponawiam zapytanie. Poniedziałek / wtorek wieczorem?
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
Shawass
trener
Posty: 4343
Rejestracja: 23 lut 2013, 23:03
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Zdobyte trofea

Re: S9 Dyw2 MD4

Post autor: Shawass » 28 gru 2015, 12:32

leon pisze:dzis nie wiem o ktorej wroce z obiadu. szansa jest.
jutro caly dzien zajety. chyba ze rano rano. dzis wstalem o 4 i mialem wolne do 9. jutro mam wolne zapewne do 9, nie wiem o ktorej wstane
niedziela zapewne rano, potem zajety caly dzien
pon mam spotkanie, potem telekonferencje zarzadowa i nie wiem o ktorej mi sie skoncza obie rzeczy. pewnie po 21 bede wolny
Leonie, przepraszam za zamiszanie ale dzisiaj jest u mnie grubo - da radę we wtorek wieczór?
A może tak podcast o BB? - Walec Bojowy!
============================
Obrazek
Steam & FUMBBL: Shawass

Awatar użytkownika
polonus100
liniowy
Posty: 814
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:23

Zdobyte trofea

Re: S9 Dyw2 MD4

Post autor: polonus100 » 28 gru 2015, 17:40

juniooor7 pisze:
juniooor7 pisze:Polonus, po świętach ale jeszcze w tym roku, jakoś wieczorem.. jakaś propozycja? C:
Ponawiam zapytanie. Poniedziałek / wtorek wieczorem?
Może dziś 20.30?

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: S9 Dyw2 MD4

Post autor: juniooor7 » 28 gru 2015, 18:26

OK, może być 20.30, o ile gość się nie odezwie ze zagrałby ze mną w OCC - tam termin jest do wtorku a ja przez święta nie odzywałem się cały zeszły tydzień.
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
juniooor7
liniowy
Posty: 896
Rejestracja: 17 wrz 2013, 23:25

Zdobyte trofea

Re: S9 Dyw2 MD4

Post autor: juniooor7 » 28 gru 2015, 19:27

W OCC gram jutro jednak, zatem mam dla Ciebie zarezerwowany termin.
Jakbyś się pojawił wcześniej to ja bardzo chętnie
Jeśli chcesz rozśmieszyć Nuffla, opowiedz mu o swoich planach.

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10528
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: S9 Dyw2 MD4

Post autor: leon » 28 gru 2015, 21:35

Shawass pisze:
Leonie, przepraszam za zamiszanie ale dzisiaj jest u mnie grubo - da radę we wtorek wieczór?
spoko. jutro i pojutrze caly dzien zajety
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

Awatar użytkownika
polonus100
liniowy
Posty: 814
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:23

Zdobyte trofea

Re: S9 Dyw2 MD4

Post autor: polonus100 » 28 gru 2015, 23:52

Ciepłe kluchy liżą rany na piecu. Morderca Karolka kilka razy dostał w mordę, raz z buta i raz mu wytrącono piłkę, ale uniknął sprawiedliwej kary. Konowałowie dwaj, którzy zeszli na kluchy mieli pełne ręce roboty, jeden z nich ocalił Czekoladowego Dana od kalectwa po tym, jak ten legł bez krwi i ducha na murawie. Poza tym było kilka nokautów, zaś Czerwony Krzyż pojawiał się 7 razy na boisku, w tym raz po tym, jak na początku II połowy kultyści zbutowali blokera, pozostałe 6 razy dotyczyło demonów. Mimo wysiłków lekarzy dwóch kultystów nowicjuszy poznało wreszcie prawdziwy smak Blood Bowla i będą mogli jakiś czas lizać chwalebne rany. Jednemu udało się wykpić Regeneracją.
Generalnie pierwsza połowa zaczęła się od pełnego fantazji i niecelnego podania biegacza-miotacza krasnoludzkiego. Niestety piłka niecelnie rzucona przeleciała koło Mad Maxa i spadła w ziemi niczyjej. Po kilkuturowych przepychankach, w czasie których Dan 2 razy marzył o łąkach pełnych czekolady, zaś dwóch kultystów zostało rannych i jeden znokautowany (najpierw Mad Max przejechał się po Wylewnym Edgarze, a potem William Wallace nie dał szans Faziemu Przytulasze), w końcu niefortunny miotacz Walter Scott podniósł piłkę i po niewielkich trudnościach dobiegł do linii TD.

Druga połowę Demony rozpoczęły z szałem, impetem i przytupem. Od razu w pierwszej rundzie bloker Robert Black Douglas dostał z buta i został niegroźnie ranny. W następnym etapie Bill Murray został na raty wypchnięty za boisko i znokautowany i zaczęło być niewesoło. Jednak jak się okazało nadwątlone poprzednimi ciosami pancerze demonów zaczęły w końcu pękać, a krasnoludy lepiej wytrzymały kondycyjnie. Sygnał do rzezi demonów dał Andrew Mac Donald, po którego ciosie w 12 etapie plecy Czekodana nie wytrzymały i interweniować musiał lekarz. Widząc, co się dzieje niosący piłkę Morg w 14 etapie poszedł na przebój. Niestety odpowiedź krasnali była bezlitosna. Morg na ziemi po ataku nieustraszonego Roberta the Bruce i przyparty do bocznej linii, piłka za linią krasnali. Do tego szał bojowy ogarnął Slayerów - William Wallace strzaskał kolano Kluchowi Kultyście, zaś Aleksander Hamilton II, który do tej pory w 5 meczach niczym specjalnym się nie wyróżnił, przestawił oko Szybkiemu i Ciepłemu, na szczęście oko uległo regeneracji. Do piłki przystawił się jeden z blokerów. W 15 etapie atak desperacki Katrena Mściciela nie przyniósł większego powodzenia i nie udało mu się też podnieść piłki. Skwapliwie wykorzystały to krasnale powalając Katrena i otaczając piłkę we trzech. Aleksander Hamilton II zaś złamał rękę następnej ofierze, czyli Rudemu Smalicholewie. Jeszcze w 16 etapie desperacka próba podania Morga do stojącego na linii Szalonego Powsinogi (1/6*1/6*1/6* 1/2) zakończona nieudanym unikiem. Wreszcie Krasnoludy wypychają Szalonego Powsinogę za boisko. Willam Wallace podnosi piłkę i podaje z sukcesem do Rob Roya, jeszcze Morg dostaje pro memoria od krasnali w pozycji leżącej i mecz się kończy. Na boisku leżą 4 demony, a nad nimi 8 krasnali.

Obrazek

Zwraca uwagę niezwykła skuteczność krasnali w walce. 55 powaleń na 73 ataki czyli 75%. U demonów tylko 40%.

Dziękuję za mecz.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2015, 09:45 przez polonus100, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość