S9 MD 6

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: S9 MD 6

Post autor: Nimar » 19 sty 2016, 20:24

Obrazek

Wygrałem !! Mecz to typowy z Mewashem, mi wychodzi wszystko jemu nic ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Sir Mewash
trener
Posty: 4447
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:18

Zdobyte trofea

Re: S9 MD 6

Post autor: Sir Mewash » 19 sty 2016, 21:41

Zenada, zenada czyli mecz typowy z Nimarem...
Gratulacje wygranej!
Kop Gryź Bij!

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: S9 MD 6

Post autor: Nimar » 19 sty 2016, 22:36

Dziękuje;) 3 lv upy;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: S9 MD 6

Post autor: Lyskie » 19 sty 2016, 23:01

Ze zgnitym wygrałem 2-0. Powtórkę wrzucę jutro.
Dostałem pięć kontuzji do przerwy, szóstą po, a jednak wygrałem.
Ten dreszczyk jak się ma trzech zawodników zdolnych do wyprowadzenia akcji przeciwko jedenastce przeciwnika i się udaje wywieść go w pole - bezcenne ;) .
Z mojego punktu widzenia dobry mecz. Dzięki za grę.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Qbusus
star player
Posty: 1951
Rejestracja: 21 sty 2013, 22:03

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: S9 MD 6

Post autor: Qbusus » 19 sty 2016, 23:16

Mecz z Elfikiem wygrał się sam. 1:0 , można podliczać.

Jak ostatnio nic mi nie szlo to tym razem wszystko samo wychodziło. Jak nie w jedną to w drugą stronę.

Najważniejsze wydarzenie meczu!!!!!!!!!!!

Poległ wilk gwiazda

.. i to w najbardziej tandetny sposób z mozliwych. Upadł przy wychodzeniu ze strefy na 2+ z dodgem ( na smierć ).

warto nadmienic że brakowało mu tylko 4rech punktów do ostatniego awansu.

To była " twarz " pierwszej grupy.

przykro mi Elfik, naprawde.
" Igitur qui desiderat pacem praeparet bellum"
( If you wanna peace prepare for war )

ElfiC
blitzer
Posty: 1232
Rejestracja: 25 cze 2013, 15:56

Zdobyte trofea

Re: S9 MD 6

Post autor: ElfiC » 20 sty 2016, 00:03

Qbusus pisze:Mecz z Elfikiem wygrał się sam. 1:0 , można podliczać.

Jak ostatnio nic mi nie szlo to tym razem wszystko samo wychodziło. Jak nie w jedną to w drugą stronę.

Najważniejsze wydarzenie meczu!!!!!!!!!!!

Poległ wilk gwiazda

.. i to w najbardziej tandetny sposób z mozliwych. Upadł przy wychodzeniu ze strefy na 2+ z dodgem ( na smierć ).

warto nadmienic że brakowało mu tylko 4rech punktów do ostatniego awansu.

To była " twarz " pierwszej grupy.

przykro mi Elfik, naprawde.
Wszystko prawda - ale co zrobić - i takie mecze bywają i trzeba je przeżyć - tak jak cały ten sezon :( Nie wiem, czy takim rozbitym teamem ze świeżymi wilkami mam co szukać w pierwszej dywizji ... musimy to przeanalizować na zebraniu Zarządu :)
Obrazek

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: S9 MD 6

Post autor: Chris » 20 sty 2016, 01:59

szczeblo pisze:Spoko. Ja mogę jutro od 19 30 i w czwartek cały
Mają mi przysłać technika w piątek.

Jak stoisz z czasem w weekend? Jeśli nie dasz rady to dopiero przyszły tydzien :(

Awatar użytkownika
Lyskie
trener
Posty: 3273
Rejestracja: 17 sty 2013, 14:03
Lokalizacja: Nowy Sącz

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: S9 MD 6

Post autor: Lyskie » 20 sty 2016, 07:32

Szkoda Gurlaga Dwuogonnego. Widziałem ten niefortunny unik, a potem wyłączyłem grę... Głupsza śmieć to tylko na GFI. Warto nadmienić, że wcześniej Dwuogonny już schodził z BH po tym jak go Qbusus wywalił w trybuny. Wtedy regeneracja zaskoczyła. A potem rachunek prawdopodobieństwa 50% jak nigdy w tej grze w jego przypadku się sprawdził. Wygląda na to, że Qbususa skargi i wnioski zostały rozpatrzone przez Nuffle pozytywnie :evil: . Czyli Qbusus temat gorzkich żali chyba już zamknięty :) .
Szkoda, że Elfic stracił główną siłę rażenia, bo już ten sezon pokazał, że z jednym młodym wilkiem jest necro bardzo ciężko, a co dopiero z dwoma. Mam nadzieję, że będziesz grał dalej. Tak się już przyzwyczaiłem, że w dwóch jesteśmy ostatnimi dinozaurami tej ligi, którzy są w niej od początku. Nieraz się zastanawiałem kiedy go dojedziesz, bo grałeś nim bardzo ostro, w sensie ryzykownie. Wkładał głowę tam, gdzie inny bałby się włożyć nogę.
Wczoraj były trzy mecze i wszystkie dość krwawe. U Mewasha - 7 kontuzji, mnie zgnity zadał 6 (blitzer z 14exp do wyrzucenia, nad 3lev liniowym się zastanawiam), a na koniec ostre bicie Elfica. Pamiętna kolejka.
Nick na xbox - Lens26pl

Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: S9 MD 6

Post autor: Nimar » 20 sty 2016, 07:57

Gratki Qbusus! W moim meczu z Mewashem faktycznie było dużo kontuzji, jednak wampiry chyba nic trwałego nie dostały bo regeneracja ich ratowała. A mogło być gorzej bo chyba dwa wampiry (i to te już ze skillami) schodziły z jakimiś poważniejszymi kontuzjami. Co do necro to dlatego z nich zrezygnowałem, w 1 dywizji dostałem takie baty, że miałem praktycznie pół drużyny gołe. Czarę goryczy przelała śmierć mojego golema który miał 3 lv. Wtedy zdecydowałem, że już nimi nie gram ;)
nick steam: Nimar

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: S9 MD 6

Post autor: zgnity » 20 sty 2016, 08:29

Mecz z Lyskie rozegrany :]
Emo wygrało 2 do 0.

Mimo licznych kontuzji mecz zakończył się tak jak zakładałem tydzień temu po tym jak 50% mojego Tackle dostało przerwę w pracy na kolejny mecz :]
Dodatkowo w pierwszej połowie (po tym jak odbierałem ) utrata piłki utrwaliła mnie w przekonaniu że w najlepszym wypadku będzie remis.
Miło widzieć jak koza w towarzystwie swoich zawodników ma na Elfie tylko 1 kostkę i o dziwo zamiast go odepchnąć to się przewraca a piłka z 8 kierunków wybiera ten jeden a Elf jak to Elf podnosi ją mimo 2 lub 3 TZ ahhh życie :]
Lyskie w tym momencie coś pisał o tym że będzie trudno utrzymać remis - jaki remis jak prowadził a w drugiej połowie odbiera.
W pewnym sensie kości były dobre dla obu graczy.
Chałaśnicy mimo posiadania tylko 1 Tackle wyeliminowali 6-7 Elfów a u tych większość miała Dodge i kilku liniowych miało Wrestle , Elfy za to zgarnęły pule dobrych rzutów na Agi :]

Tak czy siak dzięki za mecz.
I do zobaczenia kolejnym razem na boisku.
A pathetic creature of meat and bone

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość