S9 MD7 - ostatani kolejka!

Awatar użytkownika
szczeblo
rezerwowy
Posty: 785
Rejestracja: 04 mar 2014, 04:40
Lokalizacja: Słupsk

Zdobyte trofea

Re: S9 MD7 - ostatani kolejka!

Post autor: szczeblo » 07 lut 2016, 20:11

Super, do zobaczenia na boisku
Steam: Szczeblo
mail: szczeblo@gmail.com
BB2: EightAngryBarks

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: S9 MD7 - ostatani kolejka!

Post autor: Nimar » 08 lut 2016, 08:57

A mi się udało pokonać wczoraj Batalion Parasol 2:1. O meczu przesądziły słabe pancerze mrocznych elfów (przy końcu meczu Lyskie grał chyba 4 zawodnikami). nie pomagały mu również rzucane 1 na unikach (co ciekawe chyba ze dwa razy zmarnował RR przez to bo próbował uników przy zawodnikach z tackle). U mnie było spoko jednak przy decydujących akcjach Nuffle też podstawił mi nogę. Np. w 8 turze nie udało mi się podnieść piłki przez co nie zdobyłem punktu. Lub na początku meczu jak elfy robiły szybkiego TD, wyrzuciłem dwie czaszki blokując wiedźmę(gościem z Tackle). miałem też dylemat czy grać na remis czy robić TD na dwie tury przed końcem meczu. I jednak opłaciło się zrobienie tego TD bo przy wykopie dostałem blitza, jeden z blitzerów dzięki temu wysunął się głęboko w zasięg TD. Potem wystarczyło odebrać piłkę długouchym, którzy byli mocno osłabieni. No i w 16 turze udało się podnieść i zrobić przekazanie. Fuksem ale wygrałem;)
nick steam: Nimar

Chris
star player
Posty: 2199
Rejestracja: 11 maja 2013, 15:52

Zdobyte trofea

Re: S9 MD7 - ostatani kolejka!

Post autor: Chris » 08 lut 2016, 12:42

Gratki Nimar :)

Awatar użytkownika
szczeblo
rezerwowy
Posty: 785
Rejestracja: 04 mar 2014, 04:40
Lokalizacja: Słupsk

Zdobyte trofea

Re: S9 MD7 - ostatani kolejka!

Post autor: szczeblo » 09 lut 2016, 13:48

Nimar:

Obrazek
Dzięki przegranej Batalionu, obojętnie od tego jak pójdzie mój mecz z Elficem to pierwsza dywizja ma nowego mistrza.

Wielkie dzięki wszystkim za zabawę. Głupio mi trochę, że w większości przypadków kości zdecydowanie były na moją korzyść, a sama gra była dla mnie niesamowicie łaskawa.

6 sezonów, 3 drużyny, ale w końcu udało mi się wygrać ligę. Fajnie.
Steam: Szczeblo
mail: szczeblo@gmail.com
BB2: EightAngryBarks

Awatar użytkownika
Nimar
trener
Posty: 7465
Rejestracja: 20 lut 2013, 16:27

Zdobyte trofea

Re: S9 MD7 - ostatani kolejka!

Post autor: Nimar » 09 lut 2016, 14:33

szczeblo pisze:Nimar:

Obrazek
Dzięki przegranej Batalionu, obojętnie od tego jak pójdzie mój mecz z Elficem to pierwsza dywizja ma nowego mistrza.

Wielkie dzięki wszystkim za zabawę. Głupio mi trochę, że w większości przypadków kości zdecydowanie były na moją korzyść, a sama gra była dla mnie niesamowicie łaskawa.

6 sezonów, 3 drużyny, ale w końcu udało mi się wygrać ligę. Fajnie.

Gratki w takim razie;)
nick steam: Nimar

ElfiC
blitzer
Posty: 1232
Rejestracja: 25 cze 2013, 15:56

Zdobyte trofea

Re: S9 MD7 - ostatani kolejka!

Post autor: ElfiC » 09 lut 2016, 14:54

Skończ o kościach - wygrałeś i GRATULACJE :)
Obrazek

Awatar użytkownika
zgnity
blitzer
Posty: 1203
Rejestracja: 06 lut 2013, 13:07

Zdobyte trofea

Re: S9 MD7 - ostatani kolejka!

Post autor: zgnity » 09 lut 2016, 14:59

Halny wieje głowa boli ale tabletki dają radę.
Można spokojnie rozpocząć mecz.
Pada deszcz ... ehehehehe no to wiemy kto tego meczu nie wygra w deszczu :]
Elfy odbierają Kick Off Event - Zmiana Pogody - zmiana na Pada deszcz ... no tak dziękuje ci nuffle XD
Elfy robią TD. Chaos odbiera Kick Off event - przesuwamy czas na letni ( super mam jeszcze jedną turę mniej).
Tak czy siak wielka niezdarność sprawiła iż Elfy chyba tutaj zdobyły punkt raz jeszcze bo to jest niemożliwe by piłkę podnieść.
Ogólnie w drugiej połowie wiem że mojego Warriora trafił kamień i o dziwo go nie zabił. Wojownik dostał tylko KO , dziwnie się z tym czuje bo jak narazie przy tym Kick Off evencie od kiedy gram Chaosem zawsze traciłem WOjaka lub w lepszym wypadku było -STR :P
Ale i tak udało się odnieść piłkę , ją przekazać z RR i zrobić TD. Dalej elfy grały zachowawczo i już nie było niespodzianek.
Z tej bardziej krwawej strony Chaosowi nie stało się chyba nic , u elfów poszły tylko 3 krzyże i kilka dzwonków ale wszystkie się jakoś na złość budziły (nawet Zarę którą próbowałem zabić i się nie udało).
No i godny uwagi było zagranie czarodzieja , piorun trafił kozę a ta nawet się nie ruszyła - choć ja spodziewał bym się że skoro w deszczu to piorunem pozabija mi wszystkich graczy XD

Dzięki za mecz i miłego dnia.
A pathetic creature of meat and bone

Awatar użytkownika
Elkołak
trener
Posty: 4280
Rejestracja: 08 lip 2014, 13:21
Lokalizacja: Grudziądz

Zdobyte trofea

Re: S9 MD7 - ostatani kolejka!

Post autor: Elkołak » 09 lut 2016, 15:04

Szczeblo grał tą drużyną 3 sezony zdobył mistrza 3 dyw, 2 dyw, a teraz 1 Cudowne psy!! Gratulacje :D
steam: Elkolak75

Turnieje: 47
110-48-53 (319-210)

Turnieje NAF 78-31-39 (228-156) Rasy: 29

Od martwego elfa lepszy jest tylko taki, który konając zdradza Ci taktykę swojej drużyny...

Awatar użytkownika
Domingo
trener
Posty: 5134
Rejestracja: 15 sty 2013, 19:22
Lokalizacja: War Saw

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: S9 MD7 - ostatani kolejka!

Post autor: Domingo » 09 lut 2016, 15:11

Piękny marsz po puchar :) Gratki, trofeum dostaniesz jak się skończy sezon.
Obrazek
Steam: Zelazow
Fumbbl: Zelazow

Awatar użytkownika
polonus100
liniowy
Posty: 814
Rejestracja: 13 kwie 2015, 17:23

Zdobyte trofea

Re: S9 MD7 - ostatani kolejka!

Post autor: polonus100 » 09 lut 2016, 15:23

Nawet gdyby się udało w następnym, to będę gorszy, bo 2 sezony spędziłem w 3 dywizji. Krasnale wolniej się rozwijają niestety niż potepione odmieńce. Ale mi przynajmniej udało się pokonać mistrzowską drużynę. W tamtym meczu kości nie kochały Szczebla. ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum PLBB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości