Nowy Blood bowl od GW - sezon 2

Dział ogólny o figurkach, boiskach, kostkach itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3209
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowy Blood bowl od GW - sezon 2

Post autor: teillman » 02 gru 2020, 23:13

Vincent pisze: 02 gru 2020, 18:13 @teillman a czemu według CIebie to jest babol? To nie jest zastąpienie opisu stand firma wrestlem, czy jak to tam było, tylko inny zapis. Jeśli ostatecznie tak claw będzie działał, to to nie jest żaden babol, tylko zablokowanie komba mb+claw. Poczekamy, zobaczymy. Jak wypuszczą poprawkę w erracie to luz, nic się nie zmienia. Jak nie wypuszczą to luz, zablokowali combo i tyle.

Zmienili dziesiątki rzeczy w tej edycji, czemu mieliby tej akurat nie zmieniać?
Nie według mnie tylko samo gw przyznało że to był babol w 2017 roku. Teraz to jedynie "UPS i did it again"
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
rover
blitzer
Posty: 1639
Rejestracja: 02 lip 2013, 11:49

Zdobyte trofea

Re: Nowy Blood bowl od GW - sezon 2

Post autor: rover » 02 gru 2020, 23:25

teillman pisze: 02 gru 2020, 23:13 Nie według mnie tylko samo gw przyznało że to był babol w 2017 roku. Teraz to jedynie "UPS i did it again"
Ja nie rozumiem dlaczego tyle osob z cala pewnoscia twierdzi, ze ma 100% racji w interpretowaniu i zrozumieniu zasad, oraz ze ich punkt widzenia to jedyny sluszny i na bank jest dokladnie tak jak one uwazaja. W ostatnich dniach jakies dzikie zatrzesienie. W tym konkretnym przypadku na luzie potrafie wyobrazic sobie sytuacje, w ktorej GW stwierdzilo, ze jednak zmieni zasady na to co bylo w 2016. Szczegolnie w obliczu dosc jasnego feedbacku od community, ze clawpombu psuje gre. Nawet jak to byl babol wczesniej. Nie mowie, ze tak jest, po prostu zastanawiam sie skad sie pojawia niemal 100% pewnosc, ze jest inaczej? Nie widze tu ani jednego argumentu, poza "tak jest, bo tak mi sie wydaje". Nie lepiej poczekac na jakies wyjasnienie oficjalne? :oops:

Chce sobie czlowiek poczytac jak inni interpretuja niejasne zasady, zapoznac sie z argumentami, wymienic punktami widzenia, a tymczasem musi sie przebijac przez jakies smutne pierdolenie, bo co drugiemu sie wydaje, ze tylko on potrafi czytac ze zrozumieniem :oops:
GAMONIE witają MYSZĘ!

FUMBBL: rover

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3209
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowy Blood bowl od GW - sezon 2

Post autor: teillman » 03 gru 2020, 01:55

@rover
18.11.2016 - bb2016 release
16.12.2016 - pierwsza errata
17.05.2019 - FAQ i druga errata.
Pozostaje mieć nadzieję że przed świętami faktycznie wydadzą erratę i zakończymy tę czczą dyskusję.
Jedyne czego szkoda, to że przez takie głupie pierdoły całą świetną robota (masa pozytywnych i potrzebnych zmian) odchodzi niejako na drugi plan. Bo co z tego jak masz masę fajnych nowych rzeczy jak połowę i tak musisz dogadać przed meczem żeby nie interpretować zasad po swojemu.
A tyle opinii co ludzi to naturalne. I wcale bym się nie zdziwił gdyby faktycznie zostawili claw tak jak jest. Jedynie wskazałem że bardziej prawdopodobny jest błąd bo już się wydarzył w przeszłości. Tyle.
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

Awatar użytkownika
leon
trener
Posty: 10554
Rejestracja: 13 lut 2015, 07:42

Zdobyte trofea

Pozostałe odznaki

Re: Nowy Blood bowl od GW - sezon 2

Post autor: leon » 03 gru 2020, 08:44

ja stawiam na lenistwo lub przeoczenie. brzmi dokladnie tak samo jak brzmialo. wszystkie inne skille maja zapis o bloku lub bltzu lub akcji specjalnej, jak z formatki. tu brakuje. wiec stawiam, ze errata bedzie. i mam nadzieje ze szybko. czy bedzie dzialac w blitzu czy w bloku czy w obu i czy bedziemy jednak dodawac mb czy tak jak jest teraz nie. najlepiej na razie grac bez clawa w rozpisce na nowe zasady ;-)
Amazonki PL-stół-11 78-28-26
Chaos PL-stół-11 9-4-2
Chaos Renegades PL-stół-11 4-0-0
Wood elfs PL-stół-11 3-0-2
Orcs PL-stół-11 10-5-3
Lizardmen PL-stół-11 1-0-0

dzyndzel
rezerwowy
Posty: 781
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:21

Re: Nowy Blood bowl od GW - sezon 2

Post autor: dzyndzel » 03 gru 2020, 09:58

teillman pisze: 02 gru 2020, 23:13 Nie według mnie tylko samo gw przyznało że to był babol w 2017 roku. Teraz to jedynie "UPS i did it again"
Kluczowe jest to "w 2017 roku". Teraz jest to jedynie Twoje dorobienie teorii, a nie potwierdzony błąd

rover pisze: 02 gru 2020, 23:25 Chce sobie czlowiek poczytac jak inni interpretuja niejasne zasady, zapoznac sie z argumentami, wymienic punktami widzenia, a tymczasem musi sie przebijac przez jakies smutne pierdolenie, bo co drugiemu sie wydaje, ze tylko on potrafi czytac ze zrozumieniem :oops:
+1

Awatar użytkownika
teillman
trener
Posty: 3209
Rejestracja: 11 sty 2017, 00:31
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowy Blood bowl od GW - sezon 2

Post autor: teillman » 03 gru 2020, 11:25

fajnie wiedzieć, że dla niektórych wada fabryczna naprawiona w polifcie danego modelu auta, znaleziona w kolejnej wersji to nowy feature a nie błąd xD dobra kończę dyskusję, bo robi się niezły spam
Steam:teillman
Obrazek
Gamonie wykonują blitz i podanie tym samym zawodnikiem podczas jednej akcji. :?

dzyndzel
rezerwowy
Posty: 781
Rejestracja: 31 gru 2016, 09:21

Re: Nowy Blood bowl od GW - sezon 2

Post autor: dzyndzel » 03 gru 2020, 11:43

teillman pisze: 03 gru 2020, 11:25 fajnie wiedzieć, że dla niektórych wada fabryczna naprawiona w polifcie danego modelu auta, znaleziona w kolejnej wersji to nowy feature a nie błąd xD dobra kończę dyskusję, bo robi się niezły spam
Oczywiście może się okazać, że masz rację
ale teraz jest to ordynarny homerule :P

Awatar użytkownika
bonk
podawacz piłek
Posty: 22
Rejestracja: 19 maja 2020, 10:56

Re: Nowy Blood bowl od GW - sezon 2

Post autor: bonk » 03 gru 2020, 12:08

NairoD pisze: 27 lis 2020, 22:14
bonk pisze: 27 lis 2020, 18:58 Popełniłem unboxing pudla, które już pewnie znacie na pamięć :P Ale może kogoś zainteresuje ;)

https://youtu.be/-Rg_fxxeJ-8
Super robota

Mam tylko jedno pytanie. Jak ty zdarłe$ sobie połowe opuszka kciuka prawej ręki? Filmy jakieś oglądałeś czy co (jak tak to znajomy prosi o link do filmu 🤣)

Żarty na bok. Naprawde fajny materiał.
Kilka dni później cały palec tak wyglądał - mocno się poparzyłem i zrzucałem skórę :P
A jakbyście chcieli przypadkiem dowiedzieć się czegoś o modelarstwie RC to zapraszam do siebie :)
https://www.youtube.com/c/rcbonk
https://www.facebook.com/rcbonk.fanpage/
https://www.instagram.com/rc_bonk/

Awatar użytkownika
MarkusNord
trener
Posty: 3827
Rejestracja: 27 lis 2016, 23:15

Re: Nowy Blood bowl od GW - sezon 2

Post autor: MarkusNord » 03 gru 2020, 12:15

teillman pisze: 03 gru 2020, 11:25 fajnie wiedzieć, że dla niektórych wada fabryczna naprawiona w polifcie danego modelu auta, znaleziona w kolejnej wersji to nowy feature a nie błąd xD dobra kończę dyskusję, bo robi się niezły spam
"Wadą fabryczną" w odniesieniu do zasad, tyczy się to jakiejkolwiek gry, było by zaprzeczanie albo brak odniesienia do zasad ogólnych.

Nic takiego nie nastąpiło. Wszystko działa tylko że w zmienionej formie. Prędzej porównał bym to do wymiany zawieszenia jeśli mamy usilnie czepiać się w tym względzie samochodów.
Obrazek
Fumbble: MarkusNord

Awatar użytkownika
Wombat
liniowy
Posty: 980
Rejestracja: 24 paź 2019, 16:19
Lokalizacja: Będzin

Zdobyte trofea

Re: Nowy Blood bowl od GW - sezon 2

Post autor: Wombat » 03 gru 2020, 12:16

bonk pisze: 03 gru 2020, 12:08
NairoD pisze: 27 lis 2020, 22:14
bonk pisze: 27 lis 2020, 18:58 Popełniłem unboxing pudla, które już pewnie znacie na pamięć :P Ale może kogoś zainteresuje ;)

https://youtu.be/-Rg_fxxeJ-8
Super robota

Mam tylko jedno pytanie. Jak ty zdarłe$ sobie połowe opuszka kciuka prawej ręki? Filmy jakieś oglądałeś czy co (jak tak to znajomy prosi o link do filmu 🤣)

Żarty na bok. Naprawde fajny materiał.
Kilka dni później cały palec tak wyglądał - mocno się poparzyłem i zrzucałem skórę :P
Czyli reptilianin. Nawet tutaj są :D
Obrazek

Steam: Wombat; BB2: Woombat; FUMBBL: Woombat; NAF: Woombat; BB3: Woombat

:twisted: Goat Cup 2022 Champion :twisted:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja Ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości